Статьи

Як встановити RSS на сайт і налаштувати RSS стрічку

  1. ПЛЮСИ У ВСТАНОВЛЕННЯ RSS НА САЙТ
  2. ЯК ВСТАНОВИТИ RSS

Вітаю, дорогі друзі!

Сьогоднішня стаття - це продовження курсу по « створенню бізнесу », Ми з Вами налаштуємо, вбудуємо і додамо RSS канал на блог, а саме RSS канал Feedberner і розберемо абсолютно все, що з ним пов'язано. Коротше сьогодні Ви дізнаєтеся - «Як встановити RSS на сайт».

Налаштуємо саму трансляцію нашого фида і зробимо пропозицію нашим читачам на підписку новинної стрічки, тобто людина, яка підпишеться, буде отримувати нові статті з блогу (приклад моєї підписки через E-MAIL дивіться в сайдбарі). Поставимо код лічильника Feedbarner, цей лічильник буде відображати наших передплатників.

На сьогоднішній день важко знайти сайт або блог у якого немає RSS стрічки! Але чому такі ресурси складно знайти і чому взагалі додають RSS канал на блоги та сайти?

Ну, по-перше, встановивши RSS на сайт - це зручний інструмент для залучення читачів, зараз поясню чому.

Уявіть, що Ви дочитали цю статтю «Як встановити RSS на сайт і налаштувати RSS стрічку» і додали RSS канал на свій блог, після цього до Вас на ресурс зайшов відвідувач і підписався на оновлення, тобто на RSS канал. Ви свого часу публікуєте нову статтю, і вона приходить до Вашого підписався читачеві на E-MAIL.

Він бачить анонс Вашої статті та загоряється бажанням прочитати її далі, відповідно він клікає на назву посади і переходить до Вас на блог.

Не отримавши-б він листа від сервісу Feadbarner, який транслює RSS канал Вашого блогу, то можливо і не зайшов би більше не коли до Вас на ресурс. А якщо таких передплатників близько сотні або тисячі людей, то яка б відвідуваність у Вас була при публікації нової статті? Причому якщо Ваш ресурс буде оптимізований під пошукові запити, уявляєте?

По-друге - Ви будете знати, скільки людина у Вас в передплатників і скільки приблизно людей має прийти до Вас, прочитати Ваш новий пост або пости.

ПЛЮСИ У ВСТАНОВЛЕННЯ RSS НА САЙТ

По лічильнику Feedburner впізнається, на скільки, Ваш блог або сайт успішний, тобто просунутий в пошукових системах і наскільки добре його знають люди.

Ці самі показники будуть говорити про займаному місці Вашого проекту, в рейтингу блогів і сайтів. Якщо Ви розміщуєте чужу рекламу у себе на блозі за гроші, то в залежності від рейтингу буде підніматися Ваш дохід з web-ресурсу, рекомендую почитати статтю: « Як заробляти на блогах ».

Якщо у Вас є бажання заробляти на блозі, а я думаю, що воно у Вас безсумнівно є! Чи не так? Додавайте лічильник від Feedburner на свій блог або сайт, не відкладаючи на потім. Встановимо RSS на сайт ми в цій статті, а ось лічильник на Ваш розсуд, тому що це варто робити тільки тоді, коли у Вас в передплатників вже енну кількість людей, хоча б для того, щоб не зганьбитися.

Перевірити скільки людей у ​​Вас числиться в передплатників дуже просто - напишіть в рядку вашого браузера запит: rss, натисніть ENTER і в пошуку виберете - RSS - FeedBurner, після чого відкриється сайт feedburner де і буде вказано скільки у Вас передплатників, але це зможете зробити нижче .

Перевірити скільки людей у ​​Вас числиться в передплатників дуже просто - напишіть в рядку вашого браузера запит: rss, натисніть ENTER і в пошуку виберете - RSS - FeedBurner, після чого відкриється сайт feedburner де і буде вказано скільки у Вас передплатників, але це зможете зробити нижче

Ще великий плюс в підписці на новинну стрічку вашого блогу в системі feedburner - це можливість підписуватися на Ваш канал вказавши просто свій E-MAIL і підтвердити підписку перейшовши на свою електронну пошту.

Не ігноруйте цю можливість, тому що не кожен з Ваших відвідувачів вміють поводитися з рідерами, а що стосується пошти, то з нею поводитися може кожен. Створивши підписку на новинну стрічку свого блога, Ви збільшуєте потенціал, знайти більше число читачів або передплатників (називайте, так як Вам більше подобається). До речі, якщо вам не потрібна RSS, то можете легко скористатися даним сервісом: e-mail-rassylka .

И це не все! У feedburner є ще багато великих переваг, ці самі переваги даний сервіс отримує від Google. Я покажу всі налаштування цього сервісу, це буде нижче, тому читайте уважно ...

Напевно, Ви знаєте, що feedburner належить пошуковій системі Google. Тому якщо Ви хочете встановити RSS на сайт, то доведеться зареєструватися в Google, тобто створити собі аккаунт по цією адресою . Нічого в цьому складного немає, заходите по вище наведеної посиланням. Натисніть на велику кнопку увійти:

І натисніть на лінк - створити акаунт, далі заповнюйте всі необхідні поля у формі. Як створювати аккаунт в Google? Про це я хочу написати в наступній статті, тому що там буде багато тексту, підписуйтесь на [urlspan] поновлення [/ Urlspan] блогу, щоб її не пропустити. Якщо у Вас виникнуть, якісь проблеми зі створенням облікового запису в Google, то напишіть про це в коментарях, я відповідно Вам допоможу.

Тепер заходите в feedburner по [urlspan] цією адресою [/ urlspan], введіть логін і пароль для входу в обліковий запис Google, якщо звичайно Ваш браузер не зберігає логіни і паролі.

Хоча сьогодні більшість користувачів використовують сучасні браузери, які вміють зберігати не тільки сторінки, а логіни і паролі сайтів, соціальних мереж, пошти, чат і т.д. Яким Ви користуєтеся браузером?

ЯК ВСТАНОВИТИ RSS

Значить, зайшли на в feedbarner і напевно у Вас стоїть Англійська мова, в правому куті є вкладка Languages, натисніть на неї і виберіть там свою мову.

У форму «запалювати» фид прямо зараз, вставте адресу Вашого блогу і через слеш (/) напишіть feed, я встановлюю RSS на тестовий блог і у мене вийшов такий адреса. Потім тисніть Next, і Ви потрапляєте на сторінку, де необхідно написати назву вашого фида, наприклад, назву вашого блогу, а в поле адресу feed допишіть закінчення латинськими буквами, там автоматично вже щось вставиться, але я рекомендую дописати. Закінчення, яке допишіть буде додано до адресою https://feeds.feedburner.com/.

com/

Після всього цього тисніть кнопку Next. Вас перенесе на сторінку де будуть привітання, типу: «Вітаємо! Ваш фид FeedBurner знайшов життя. Чи не хочете його трохи одягнути? »І нижче посилання на RSS Вашого фида, скопіюйте та збережіть її на флешці або ще десь.

»І нижче посилання на RSS Вашого фида, скопіюйте та збережіть її на флешці або ще десь

Тепер перейдемо до налаштування RSS для сайту. Тисніть далі Next і ставте всюди галочки, натисніть знову Next.

Тисніть далі Next і ставте всюди галочки, натисніть знову Next

На цьому створення RSS для сайту закінчено. Тепер Ви знаєте як встановити RSS. Можете роздавати скопійоване посилання Feedburner своїм друзям, знайомим і прикріпити її де не будь на сайті, але це поки, в іншій статті по RSS. Ми з Вами зробимо класну форму для підписки на Вашу стрічку.

Далі ми будемо налаштовувати і вставляти в Ваш web-ресурс, але це буде в іншій статті, [urlspan] підписуйтесь на оновлення [/ Urlspan] щоб її не пропустити. Як Вам стаття?

Але чому такі ресурси складно знайти і чому взагалі додають RSS канал на блоги та сайти?
А якщо таких передплатників близько сотні або тисячі людей, то яка б відвідуваність у Вас була при публікації нової статті?
Чи не так?
Як створювати аккаунт в Google?
Яким Ви користуєтеся браузером?
Чи не хочете його трохи одягнути?
Як Вам стаття?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача