Статьи

Як створити графік у Word.

Графік в Word

допоможе візуально показати числові дані. Тут розглянемо три варіанти як зробити графік у Word.
Перший варіант.
Як зробити графік у Word.
Ставимо курсор в те місце сторінки, куди будемо встановлювати графік. У розділі «Ілюстрації» натискаємо на функцію «Діаграма». У вікні виділяємо розділ «Графік» і вибираємо вид графіка.
допоможе візуально показати числові дані У розділі вікна «Шаблони» будуть знаходитися шаблони наших графіків, які ми збережемо як шаблон. Натискаємо «ОК». У нас відкрилася в новому вікні книга Excel з зразковими даними, тому що графік будується на даних з таблиці Excel.
І з'явився графік на сторінці Word.
Тепер нам потрібно внести наші дані в цю таблицю Excel і автоматично графік в Word побудується за цими даними. Щоб додати рядки, стовпці в таблиці Excel для графіка, потрібно потягнути за правий нижній кут таблиці Excel. Цей спосіб вставляє діаграму, але не оновлює її, якщо змінюються дані в таблиці. Застосовуємо, коли не потрібно, щоб дані змінювалися. Після того, як намалювався графік, з'явилися нові закладки в Word - «Робота з діаграмами».
Закладка «Конструктор» вкладки "Робота з діаграмами" - в розділі «Тип» можна змінити тип графіка, зберегти графік як шаблон для майбутніх робіт.
У розділі «Дані» можна поміняти в графіку місцями рядки і стовпці, змінити дані.
У розділі «Макети діаграм» можна змінити вид графіка, наприклад - на графік з назвою, з додатковими рядками, областями даних.
У розділі «Стилі діаграм» можна вибрати зовнішній вигляд графіка - колір, жирні лінії, тощо
Закладка «Макет».
Розділ «Поточний фрагмент» - тут можна налаштувати будь-яку частину графіка, вибравши її зі списку. Наприклад, виберемо - «Легенда». На графіку ця область виділилася рамкою.
Функція «Формат виділеного фрагмента» - можна натиснути на будь-який фрагмент графіка, натиснути на цю функцію і вийде діалогове вікно. Тут можна поміняти дуже багато. Тут виділили всю область графіка, діаграми, і діалогове вікно називається «Формат області діаграми». Якщо виділимо область самого графіка (кольорові лінії графіка), то діалогове вікно буде називатися «Формат області побудови». Вообщем, виділити будь-якого фрагменту графіка і налаштувати її.
Кнопка «Вставити» - можна вставити в графік малюнок, фігуру, напис.
Розділ «Підписи» - можна прибрати або перемістити різні підписи в поле графіка - назви, даних, тощо
Кнопка «Таблиця даних» - можна розмістити таблицю даних (НЕ Excel). Закладка «Формат» - тут можна вибрати стиль фігури, будь-якого розділу графіка, колір і шрифт написів, змінити розмір графіка, діаграми, налаштувати положення графіка на сторінці, наприклад, щоб текст обтікав графік чи ні, тощо Як працювати з вставленими зображеннями, читайте в статті " Як вставити фото, малюнок в документ Word ". Тут додали дані в таблицю Excel і зробили багато змін в графіку.
Якщо нам не сподобалися зміни, які ми зробили, то натискаємо функцію «Відновити форматування стилю» на закладках «Макет» і «Формат» і графік прийме колишній вигляд.
Другий варіант.

Вставити графік Excel в Word.
Зробимо графік в Excel і, потім, перенесемо його в Word. При цьому способі діаграма змінюватиметься, якщо ми змінимо дані в таблиці Excel.

Відкриваємо лист Excel, робимо графік, потім виділяємо його, вирізаємо, і вставляємо в Word. А сама таблиця з даними залишається в Excel. Інше все так же, як в першому варіанті. Стаття "Як зробити графік в Excel" допоможе зробити діаграму, графік, гистограмму в Excel.
Третій варіант.
Вставити таблицю Excel в Word.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.