Статьи

Як створити графік у Word.

Графік в Word

допоможе візуально показати числові дані. Тут розглянемо три варіанти як зробити графік у Word.
Перший варіант.
Як зробити графік у Word.
Ставимо курсор в те місце сторінки, куди будемо встановлювати графік. У розділі «Ілюстрації» натискаємо на функцію «Діаграма». У вікні виділяємо розділ «Графік» і вибираємо вид графіка.
допоможе візуально показати числові дані У розділі вікна «Шаблони» будуть знаходитися шаблони наших графіків, які ми збережемо як шаблон. Натискаємо «ОК». У нас відкрилася в новому вікні книга Excel з зразковими даними, тому що графік будується на даних з таблиці Excel.
І з'явився графік на сторінці Word.
Тепер нам потрібно внести наші дані в цю таблицю Excel і автоматично графік в Word побудується за цими даними. Щоб додати рядки, стовпці в таблиці Excel для графіка, потрібно потягнути за правий нижній кут таблиці Excel. Цей спосіб вставляє діаграму, але не оновлює її, якщо змінюються дані в таблиці. Застосовуємо, коли не потрібно, щоб дані змінювалися. Після того, як намалювався графік, з'явилися нові закладки в Word - «Робота з діаграмами».
Закладка «Конструктор» вкладки "Робота з діаграмами" - в розділі «Тип» можна змінити тип графіка, зберегти графік як шаблон для майбутніх робіт.
У розділі «Дані» можна поміняти в графіку місцями рядки і стовпці, змінити дані.
У розділі «Макети діаграм» можна змінити вид графіка, наприклад - на графік з назвою, з додатковими рядками, областями даних.
У розділі «Стилі діаграм» можна вибрати зовнішній вигляд графіка - колір, жирні лінії, тощо
Закладка «Макет».
Розділ «Поточний фрагмент» - тут можна налаштувати будь-яку частину графіка, вибравши її зі списку. Наприклад, виберемо - «Легенда». На графіку ця область виділилася рамкою.
Функція «Формат виділеного фрагмента» - можна натиснути на будь-який фрагмент графіка, натиснути на цю функцію і вийде діалогове вікно. Тут можна поміняти дуже багато. Тут виділили всю область графіка, діаграми, і діалогове вікно називається «Формат області діаграми». Якщо виділимо область самого графіка (кольорові лінії графіка), то діалогове вікно буде називатися «Формат області побудови». Вообщем, виділити будь-якого фрагменту графіка і налаштувати її.
Кнопка «Вставити» - можна вставити в графік малюнок, фігуру, напис.
Розділ «Підписи» - можна прибрати або перемістити різні підписи в поле графіка - назви, даних, тощо
Кнопка «Таблиця даних» - можна розмістити таблицю даних (НЕ Excel). Закладка «Формат» - тут можна вибрати стиль фігури, будь-якого розділу графіка, колір і шрифт написів, змінити розмір графіка, діаграми, налаштувати положення графіка на сторінці, наприклад, щоб текст обтікав графік чи ні, тощо Як працювати з вставленими зображеннями, читайте в статті " Як вставити фото, малюнок в документ Word ". Тут додали дані в таблицю Excel і зробили багато змін в графіку.
Якщо нам не сподобалися зміни, які ми зробили, то натискаємо функцію «Відновити форматування стилю» на закладках «Макет» і «Формат» і графік прийме колишній вигляд.
Другий варіант.

Вставити графік Excel в Word.
Зробимо графік в Excel і, потім, перенесемо його в Word. При цьому способі діаграма змінюватиметься, якщо ми змінимо дані в таблиці Excel.

Відкриваємо лист Excel, робимо графік, потім виділяємо його, вирізаємо, і вставляємо в Word. А сама таблиця з даними залишається в Excel. Інше все так же, як в першому варіанті. Стаття "Як зробити графік в Excel" допоможе зробити діаграму, графік, гистограмму в Excel.
Третій варіант.
Вставити таблицю Excel в Word.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача