Статьи

Як написати градуси Цельсія на клавіатурі: всі способи

 1. Як написати градуси Цельсія на клавіатурі в Windows
 2. Спосіб перший - використовуємо стандартну таблицю символів
 3. Клавіші Alt + 0176 і Alt + 248
 4. Клавіші Alt + X
 5. Як додати знак градус Цельсія на комп'ютерах Apple

При наборі тексту нам часто доводиться використовувати безліч специфічних знаків. І якщо при листі від руки проблем з тим, як проставити той чи інший символ, ніколи не виникало, то при використанні текстових редакторів трапляються ситуації, коли найпростіший символ ставить в тупик. Раніше ми вже розглядали, як проставити знак наголоси , Сьогодні ми детально розберемо, як написати градуси Цельсія на клавіатурі.

Як написати градуси Цельсія на клавіатурі в Windows

Варто зазначити, що для кожної операційної системи існує свій спосіб проставлення символу градусів Цельсія. В першу чергу ми розглянемо ОС Windows, так як вона є найбільш поширеною серед користувачів російськомовного сегменту інтернету.

Спосіб перший - використовуємо стандартну таблицю символів

Мало хто знає, що Windows має в своєму арсеналі інструментів свою таблицю символів, і градус Цельсія входить до її складу. Для того, щоб вставити його в текст, необхідно зробити наступне:

 • натиснути клавіші Win + R (Для тих, хто не знає, клавіша Win знаходиться між лівими Ctrl і Alt, як правило, позначається класичним значком Windows);
При наборі тексту нам часто доводиться використовувати безліч специфічних знаків

Клавіші Win + R

 • у вас з'явиться вікно для введення команди, в ньому необхідно ввести charmap.exe;

виклик карти символів

 • у вікні, необхідно вибрати знак градус Цельсія, натиснути вибрати, потім копіювати;

Копіювання знака градус Цельсія

 • тепер цей знак знаходиться у вас в буфері обміну, для того, щоб він з'явився в тексті, необхідно встановити курсор на потрібне місце і натиснути клавіші Ctrl + V.

Після першого копіювання символ градус Цельсія нікуди не зникне з буфера обміну, і можна вставляти його в текст будь-яку кількість разів. Цей спосіб відмінно вирішує задачу, при якій необхідно кілька разів в тексті вставити даний символ. Але якщо він необхідний один раз, то існує більш зручні і менш затратні за часом варіанти.

Клавіші Alt + 0176 і Alt + 248

Тепер давайте розглянемо найпростіший і, на думку багатьох, найзручніший спосіб додавання символу градус Цельсія в текст. Заснований він на юникоде, і для його застосування необхідно виконання двох наступних умов:

 1. Ваш текстовий редактор повинен підтримувати юнікод. У сучасних реаліях, текстових редакторів, які не підтримують його, практично не існує. Всі найпопулярніші: MS Office, OpenOffice, Notepad ++ - підтримують юнікод.
 2. На вашій клавіатурі повинен бути присутнім цифровий блок NumPad. З цим трохи складніше, тому що на деяких ноутбуках він просто відсутній через економію місця.

Якщо обидві умови виконуються, то для вставляння символу в текст необхідно виконати наступне:

 • виставити курсор на місце, куди необхідно вставити символ;
 • натиснути клавіші Alt +0176 або Alt +248, зверніть увагу, що цифри необхідно натискати виключно на цифровому блоці.

Додавання символу градус Цельсія

На фото зображений тільки один спосіб, тому що використання поєднання Alt + 248 дасть вам точно такий же результат.

Клавіші Alt + X

Попередній спосіб швидкий і зручний, але як написати градуси Цельсія на клавіатурі, якщо на ній цифрового блоку? Можна кожен раз викликати таблицю символів, але існує ще один спосіб, який є більш зручним для одиничного додавання потрібний символ. Він також заснований на юникоде, але при цьому не вимагає від вас наявності цифрового блоку на клавіатурі. Ось як це можна зробити:

 • встановлюємо курсор на місце, куди потрібно вставити символ;
 • набираємо 00B0, зверніть увагу, що букву вставляти потрібно виключно латинську;
 • натискаємо клавіші Alt + X.

Додавання символу градус Цельсія поєднанням Alt + X

Однак, тут є один нюанс. Як правило, додавання символу градус Цельсія робиться з метою позначення будь-якої температури. Тому рекомендується після цифри поставити пробіл і потім ввести 00B0, після появи самого символу пробіл варто видалити. Вся справа в тому, що система не коректно зрозуміє ваш намір, і якщо після 36,6 ввести відразу 00B0, то ми отримаємо дуже дивний символ, що нагадує знак питання в квадраті. Вся справа в тому, що при введенні без пробілу, система перетворює 600B0 в символи, замість введеної нами спочатку комбінації.

Як додати знак градус Цельсія на комп'ютерах Apple

По суті, всі вище перераховані способи повинні діяти і на комп'ютері під керуванням Mac OS X, але проблема полягає в тому, що поєднання клавіш, які виконують дані команди зовсім інші, а відсутність клавіші Alt може поставити в глухий кут. В рамках даного питання ми розглянемо лише один спосіб додавання в текст шуканого символу:

 • встановлюємо курсор в місці, куди потрібно додати символ;
 • натискаємо поєднання Opt + Shift + 8.

Швидкий доступ opt + shift + 8

Ми докладно розглянули, як написати градуси Цельсія на клавіатурі. Використовуючи ці способи, ви більше ніколи не зіткнетеся з подібними проблемами.

© Lifeo.ru


Голос за пост - плюсик в карму!:)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача