Статьи

Як усунути неполадки принтера

Правильна робота принтера залежить від багатьох факторів. Тому недосвідченим користувачам часто буває важко самостійно знайти і усунути причини, за якими принтер відмовляється працювати. Всі неполадки в роботі принтера можна розділити на 2 групи: • проблеми, пов'язані з несправностями безпосередньо принтера; • проблеми, причиною яких є неправильне налаштування комп'ютера. Ознаками несправностей принтера найчастіше є зниження якості друку, наявність різноманітних артефактів на роздрукованих документах (точки, смуги), низька контрастність друку та ін. Усуваються ці проблеми чищенням, заправкою або заміною окремих елементів друкарської системи принтера (в залежності від ситуації). У більшості випадків для усунення потрібні послуги майстра (несіть принтер в майстерню). Якщо ж принтер взагалі ніяк не реагує на спроби користувача щось роздрукувати, швидше за все, мають місце неправильні настройки комп'ютера. Цю проблему практично завжди можна усунути самостійно.
1. Зайдіть в меню «Пуск» комп'ютера і один раз клацніть лівою кнопкою мишки за пунктом «Пристрої та принтери» або «Принтери і факси» (в залежності від версії Windows комп'ютера). Кнопка для входу в меню «Пуск» знаходиться в лівому нижньому кутку екрану. Вона може бути підписана словом «Пуск», або ж мати вигляд круглої емблеми Windows. Як виглядає меню «Пуск», а також кнопка для його відкриття, см. На зображеннях нижче.

версії Windows


В результаті зазначених вище дій відкриється вікно, в якому будуть відображатися значки друкуючих і деякі інших пристрої комп'ютера. Серед них потрібно знайти значок принтера. Його назва повинна відповідати назві моделі принтера, підключеного до комп'ютера. Статус біля цього значка повинен бути «Готовий». Статус видно відразу, або ж після наведення на значок покажчика мишки. Зазвичай біля значка готового до друку принтера відображається зелена галочка, см. Зображення нижче. Якщо така галочка відсутня або знаходиться біля значка, який відповідає назві вашого принтера, необхідно натиснути правою кнопкою мишки по потрібному значку і в контекстному меню вибрати пункт «Використовувати за замовчуванням». Галочка після цього переміститься на цей значок. В результаті зазначених вище дій відкриється вікно, в якому будуть відображатися значки друкуючих і деякі інших пристрої комп'ютера Якщо статус принтера має значення «Відключено», «Не готовий» або ж його значок взагалі відсутня в зазначеному вікні, необхідно: • переконатися, що принтер підключено до мережі електроживлення (увіткнути штекер в розетку і натиснути кнопку включення на принтері); • переконатися, що принтер підключений до комп'ютера (подивитися, з'єднаний він з комп'ютером відповідним шнуром).
2. Якщо проблема не вирішилася, перевірте, чи не відключена чи на комп'ютері служба під назвою «Диспетчер друку» або «Диспетчер черги друку» (в залежності від версії Windows). Як це зробити: • знайти на робочому столі комп'ютера значок з назвою «Комп'ютер» ( «Мій комп'ютер»), клацнути по ньому правою кнопкою мишки і в контекстному меню клацнути лівою кнопкою мишки по пункту «Управління» (див. Зображення праворуч). Буває, що значок «Комп'ютер» відсутній на робочому столі. У такому випадку його можна знайти в меню «Пуск». Як відкрити це меню див. В попередньому пункті цієї статті; • в результаті відкриється вікно з назвою «Керування комп'ютером» (див. Зображення нижче). У лівій частині цього вікна необхідно знайти пункт «Служби і додатки» і двічі клацнути по ньому лівою кнопкою мишки. Під ним з'явиться кілька підпунктів. Потрібно один раз клацнути лівою кнопкою мишки по підпункту з назвою «Служби»;

• в правій частині вікна з'явиться список служб Windows комп'ютера, в якому послуги відображаються в алфавітному порядку. Список можна прокручувати, використовуючи коліщатко мишки або повзунок, що знаходиться праворуч від списку. У списку необхідно знайти службу з назвою «Диспетчер друку» або «Диспетчер черги друку» і подивитися на її статус. Навпаки неї в стовпці «Тип запуску» має бути значення «Автоматично» або «Авто» (див. Зображення нижче);• якщо в стовпці «Тип запуску» відображається якесь інше значення (не "Авто»), необхідно натиснути правою кнопкою мишки по службі «Диспетчер пристроїв» і в контекстному меню клацнути лівою кнопкою мишки по пункту «Властивості». Відкриється ще одне вікно. У ньому потрібно знайти пункт «Тип запуску», в випадаючому списку, що знаходиться поруч, встановити значення «Автоматично» або «Авто» (див. Зображення праворуч), натиснути кнопку «Застосувати», закрити всі вікна і перезавантажити комп'ютер.
3. Якщо перераховані вище рекомендації виконані, але принтер все одно не визначається комп'ютером, цілком можливо, що на комп'ютері відсутній драйвер друкувального пристрою. Про те, що таке драйвер, як переконатися в тому, що драйвер принтера дійсно відсутня, а також про порядок усунення цієї проблеми читайте тут .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача