Статьи

Як Додати Рекламу Google на WordPress

 1. Вступ Будь-сайт або блог може бути використаний для отримання пасивного заробітку. В Інтернеті існує...
 2. Причини для вибору AdSense
 3. Що вам знадобиться
 4. Крок 1 - Реєстрація в Google AdSense
 5. Крок 2 - Створення оголошень AdSense
 6. Крок 3 - Додавання реклами Google в WordPress
 7. Google AdSense
 8. Ad Injection
 9. Ad Inserter
 10. Варіант 3.2 - Як додати рекламу Google вручну
 11. рекомендації AdSense
 12. висновок

Вступ

Будь-сайт або блог може бути використаний для отримання пасивного заробітку. В Інтернеті існує безліч способів для монетизації вашого сайту. Однак ви погодитеся, що нікому не подобається ідея захаращення свого сайту масивом рекламних оголошень з різних рекламних мереж. Очевидним виходом стане вибір лише однієї - найкращою. AdSense, ймовірно найпопулярніший сервіс для додавання реклами Google на ваш сайт. Він може бути використаний для відображення текстових, відео або графічних рекламних оголошень. Будучи власником сайту, ви будете отримувати гроші кожен раз, коли ваш відвідувач натискає на рекламу.

Так що ж таке Google AdSense? Перед початком керівництва про те, як додати рекламу Google на WordPress, давайте трохи заглибимося в цю тему.

Що таке Google AdSense?

AdSense - це партнерська програма CPC від Google (розшифровується як Cost Per Click або ж Ціна За Клік), яка дозволяє веб-майстрам показувати рекламу на своїх сайтах і блогах. AdSense - це один з найбільш простих і ефективних способів для монетизації вашого сайту на сьогоднішній день, він допомагає будь-якому власникові сайту заробляти на рекламі, звичайно якщо все зробити правильно. Власнику необхідно лише впровадити невеликий JavaScript код на його сайт і на цьому все! Якщо ваш обліковий запис буде схвалена Google, контекстні оголошення почнуть відображатися в різних місцях вашого сайту. Сайт буде автоматично просканований Google для отримання більш повної інформації про його сторінках і вмісті. Це допоможе AdSense показувати більш відповідну рекламу для вашого сайту. Наприклад, якщо ви любите вести блоги про взуття, роботи Google сприймуть це як підказку і будуть розміщувати на вашому сайті рекламу відноситься до взуття і одягу. Вони автоматично перевіряють базу даних оголошень для пошуку найбільш підходящою реклами для вашого сайту. Очевидно, що людина любить читати про взуття, буде більш зацікавлений в оголошенні про їх продаж, ніж людина зацікавлена ​​в кібер безпеки. Напевно це має сенс?

Логічність, чесність і надійність даного способу монетизації вашого сайту - це не єдина причина по якій ми рекомендуємо AdSense. Давайте розглянемо декілька переваг додавання реклами Google на WordPress.

Причини для вибору AdSense

 • Легке додавання декількох блогів

Ви можете використовувати його з кількома сайтами. Єдиною вимогою є їх відповідність умовам і правилам AdSense. Це куди краще, ніж ручне додавання всіх ваших сайтів в інший рекламної мережі.

 • Всебічна підтримка в будь-який час

Немає необхідності говорити, що ви працюєте з однією з провідних компаній - Google. Будьте впевнені, ви можете відкинути всі свої сумніви і дізнатися необхідну вам інформацію звернувшись до спеціальних форумах для користувачів. Додати рекламу Google дуже легко, навіть для новачка. Існує безліч відео і текстових посібників, навіть сайтів, які допоможуть вам в становленні професіоналом в цій справі.

 • Швидка оплата

Після активації реклами від Google на вашому сайті, вам більше не потрібно хвилюватися про виплати. Безліч партнерських CPC компаній є шахрайськими і непрозорими в плані виплат, що не відноситься до AdSense, де ви завжди отримуєте оплату під час.

 • Легкий спосіб для заробітку грошей

Сайт WordPress який ви можливо, почали як хобі, також з мінімальними зусиллями може принести вам гроші, просто розмістіть на ньому кілька оголошень. Що може бути кращою причиною для вибору AdSense, ніж це?

 • Гнучкий формат оголошень

Google AdSense надає вам свободу у виборі формату оголошень, в залежності від доступного місця або макета вашого сайту. Крім того, вам навіть не потрібно самому додавати рекламу - про все подбає Google. Все що вам потрібно зробити, це вставити JavaScript в місце для реклами.

Ручний метод додавання реклами Google виглядає для вас занадто складним? Не лякайтесь! Існує безліч плагінів для цих цілей.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

Крок 1 - Реєстрація в Google AdSense

По-перше, вам необхідно зареєструвати аккаунт в Google AdSense. ви можете зробити це тут . Процес реєстрації досить простий і займе лише кілька хвилин. Однак для перевірки і схвалення облікового запису Google може знадобитися до 3 днів.

Крок 2 - Створення оголошень AdSense

Після схвалення вашого профілю, ви можете почати створення оголошень:

 1. Увійдіть в панель управління AdSense і натисніть кнопку Мої оголошення в лівому меню.
 2. Далі, натисніть Новий рекламний блок.

Далі, натисніть Новий рекламний блок

 1. Введіть необхідні настройки для вашого рекламного блоку. Вони дуже важливі і можуть допомогти вам у досягненні відповідності між дизайном вашої реклами та сайту:

Вони дуже важливі і можуть допомогти вам у досягненні відповідності між дизайном вашої реклами та сайту:

 1. Назва - назва вашого оголошення. Введіть сюди унікальну назву - надалі, вам буде легше керувати кількома оголошеннями.
 2. Розмір оголошення - це дуже важлива опція, тому що розмір оголошення впливає на зовнішній вигляд вашого сайту. Рекомендується вибрати Адаптивний, якщо ваш сайт адаптований для всіх пристроїв.
 1. Натисніть кнопку Зберегти і отримати код. З'явиться нове вікно зі схожим кодом AdSense:

<Script async src = "// pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"> </ script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []). Push ({google_ad_client: "ca- pub-678303128708xxxx ", enable_page_level_ads: true}); </ Script>

 1. Виділіть і скопіюйте код - він знадобиться вам в наступному кроці.

Якщо вам необхідно більш детальне керівництво про створення оголошення, відвідайте офіційний довідковий центр - AdSense .

Крок 3 - Додавання реклами Google в WordPress

Варіант 3.1 - Використання плагінів

Одним з найлегших шляхів для додавання реклами Google в WordPress є використання плагінів. Нижче ви можете знайти три найпопулярніших плагіна, які можна встановити з офіційного сховища WordPress:

Google AdSense

Google AdSense

Google AdSense, також відомий як Google Publisher - це офіційний плагін AdSense написаний і керований Google. Цей плагін допоможе вам легко додати рекламу Google на ваш сайт за допомогою зручного інтерфейсу.

переваги:

 • Простота додавання реклами Google на сайт WordPress
 • Активація макетів оголошень для мобільних пристроїв в будь-який час
 • Простий інтерфейс для управління вашими оголошеннями

Ad Injection

Ad Injection

Ad Injection - це ще один чудовий плагін, через який ви можете інтегрувати AdSense c вашим WordPress. Цей плагін не обмежений одним лише AdSense, ви можете інтегрувати його з іншими рекламними мережами. І не тільки це, Ad Injection дозволяє вам контролювати видимість оголошень - ви можете налаштувати їх під розмір вашої запису або віком і IP адресою користувача.

переваги:

 • Дозволяє вам автоматично впроваджувати оголошення в ваші записи без їх зміни
 • Дозволяє розмістити кілька оголошень на одному рекламному просторі.
 • Може допомогти вам з впровадженням практично все, починаючи з додаткових заголовків і колонтитулів, до відстежують скриптів і кнопок соціальних мереж.

недоліки:

 • Складний для використання
 • Може бути несумісний з останніми версіями WordPress

Ad Inserter

Ad Inserter

Ad Inserter - це потужний плагін для додавання реклами Google на ваш сайт WordPress.

переваги:

 • Легко змінити відображення оголошення в різних місцях
 • Йде разом з опцією автоматичного відображення, яка автоматично вибирає місце для оголошення
 • 16 блоків коду

недоліки:

 • Час від часу може блокувати оголошення AdSense.

Варіант 3.2 - Як додати рекламу Google вручну

Інший шлях для додавання реклами Google в WordPress, це використання віджетів. Основною перевагою цього способу є те, що вам не потрібно встановлювати ніяких плагінів. Слідуйте за цими етапами для створення нового віджету і додавання туди коду AdSense:

 1. Увійдіть в вашу панель управління WordPress, перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Віджет.
 2. Для додавання нового віджету, виберіть Текст і перетягніть його в місце де повинна розміщуватися реклама. У цьому прикладі, ми вирішили помістити AdSense в Бічну панель, але ви можете вибрати будь-яку частину вашого сайту.
 3. Заповніть поля Назва та Вміст.
 • Назва - введіть ім'я вашого віджета (ви можете залишити поле порожнім).
 • Вміст - вставте скопійований код з сайту Google AdSense.

Вміст - вставте скопійований код з сайту Google AdSense

 1. Після завершення натисніть кнопку Зберегти.

рекомендації AdSense

Все налаштоване? Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам в отриманні більшої кількості кліків по рекламі і відповідно прибутку:

 • Почитайте інформацію про AdSense перед початком роботи з ним

Строго рекомендується слідувати правилам AdSense, щоб ваш аккаунт був швидше схвалений. Крім того, також радимо вибрати високооплачувану нішу для вашого сайту, а це означає вибрати нішу, яка найбільш популярна серед користувачів Google.

 • Правильне розташування оголошень

Правильне розташування оголошень на сайті - це ваш шлях для збільшення доходу. Додайте оголошення у верхній частині сторінки, використовуючи графічний або текстовий формат. Якщо на сторінці багато контенту, ви можете розташувати оголошення між текстом.

 • Виберіть правильний розмір AdSense

Якщо вашою головною метою в AdSense є заробіток, рекомендується приділяти більше уваги правильному вибору розміру оголошень. Деякі рекомендовані розміри 336 × 280, 728 × 90 і 160 × 600.

 • Відстежуйте ефективність категорій

Використовуйте функцію блокування категорій AdSense і уникайте розміщення оголошень, які не приносять багато доходу.

Ось кілька речей які вам слід і не слід робити для отримання максимальної вигоди:

Речі які варто робити

 • Використовуйте дані зон активності AdSense, для більш кращого розуміння поведінки відвідувачів і зміни дизайну і контенту вашого сайту для їх потреб. Це допоможе в отриманні більшої кількості кліків і таким чином більшого доходу.
 • Напишіть хороший і затребуваний контент, який приверне відвідувачів на ваш сайт і збільшить шанс отримання кліків по оголошеннях.
 • Проведіть тести Google, щоб дізнатися: що працює на вашому сайті, а що ні.
 • Переконайтеся, що ваш сайт і оголошення адаптивні.
 • Тримайте себе в курсі змін в політиці AdSense.
 • Налаштуйте дизайн і кольори ваших оголошень відповідно до дизайну вашого сайту.

Речі які робити не слід

 • Не зловживайте AdSense і не засмічуйте ваш сайт дуже великою кількістю реклами, так як це відіб'ється на кількості ваших відвідувачів і відповідно на доходи.
 • Не натискайте на вашу рекламу AdSense і не просіть членів вашої сім'ї натискати на них для вас. Це може привести до блокування вашого облікового запису.
 • Уникайте написів на кшталт "Натисніть на рекламу". Такого роду повідомлення є порушенням політики Google AdSense і приведуть до блокування.
 • Не вставляйте рекламу в порожні сторінки.
 • Уникайте автоматичного залучення трафіку на ваш сайт.
 • Не робіть кілька акаунтів AdSense з однаковим ім'ям одержувача платежів.

висновок

У цьому простому керівництві ви дізналися, як додати рекламу Google на ваш сайт WordPress і тим самим монетизувати його. Тепер все залежить від вас. Публікуйте якісний контент і правильно розпоряджайтесь простором на вашому сайті. Дотримуйтесь всіх рекомендацій AdSense, так як деякі речі неприйнятні для нього і можуть викликати негайну блокування облікового запису.

Будьте впевнені, Google AdSense простий в інтеграції з WordPress і ви можете зробити це кількома способами - вручну або ж за допомогою спеціалізованих плагінів. Дотримуйтеся правил описаних в керівництві і продовжуйте заробляти гроші.

Якщо ви не знаєте, як залучити трафік на ваш сайт, подивіться це керівництво .

Так що ж таке Google AdSense?
Що таке Google AdSense?
Напевно це має сенс?
Що може бути кращою причиною для вибору AdSense, ніж це?
Ручний метод додавання реклами Google виглядає для вас занадто складним?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача