Статьи

Як Створити Піддомен на Hostinger

 1. Вступ У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як створити піддомен в панелі управління Hostinger або на...
 2. Для чого може бути корисно створення поддомена
 3. Які можуть бути недоліки і переваги створення поддомена
 4. Що вам знадобиться
 5. Варіант 1 - Як створити піддомен в панелі управління Hostinger
 6. Варіант 2 - Як створити піддомен в cPanel
 7. висновок

Вступ

У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як створити піддомен в панелі управління Hostinger або на хостингу на базі cPanel. Створення поддомена - це відмінне рішення для розміщення окремого проекту або додаткової секції вашого сайту присвяченого певній тематиці. Цей процес досить простий і не вимагає повторного введення особистих даних, як при покупці звичайного домену. Але перед тим як ми почнемо цей посібник, давайте проведемо короткий екскурс в дану тему.

Що таке піддомен (субдомен)

Піддомен або субдомен являє собою частину домену вищого рівня. Якщо ви маєте деякий досвід у створенні сайтів, ви має бути часто чули про рівні домену. В даному випадку піддомен є доменом 3 рівня. Наприклад в forum.hostinger-tutorials.ru, частина forum і є доменом третього рівня. Всього в системі доменних імен можливе створення до 127 рівнів, однак, на практиці дана можливість не реалізується. Всього використовується 3 рівня домену. Домен 3 рівня - forum, домен 2 рівня - hostinger-tutorials, домен 1 або верхнього рівня - ru, який і є завершальною частиною з усіх рівнів домену.

Для чого може бути корисно створення поддомена

Піддомен можна назвати окремим проектів всередині вашого сайту. Наприклад, якщо вам необхідно розмістити на вашому сайті контент або сервіс вибивається із загального напрямку вашого сайту, то створення поддомена представляється відмінним рішенням. Будь-то форум forum.hostinger-tutorials.ru, розділ для тестування оновлень вашого сайту test.hostinger-tutorials.ru або наприклад вашої компанії необхідно створити окремий сайт зі своїм дизайном для певного проекту newproject.hostinger-tutorials.ru - це лише частина ситуацій для яких вам може знадобитися створення поддомена.

Які можуть бути недоліки і переваги створення поддомена

Напевно, для цього питання немає правильної відповіді. В Інтернеті існує безліч діаметрально протилежних думок з цього приводу. Багато хто бачить в створенні окремого проекту на піддомені серйозний мінус в SEO оптимізації вашого сайту, так як пошукові системи можуть по різному сприймати інформацію що знаходиться на вашому піддомені - тобто піддомен буде вважатися окремим сайтом, але тісно пов'язаних з основним. Тоді як інші бачать в цьому плюс, якщо на піддомені розміщується інформація, яка і повинна бути відокремлена від основного сайту.

До плюсів також можна віднести, що головна сторінка поддомена буде вважатися окремим від головної вашого основного сайту, а як відомо просування інформації на головній сторінці набагато легше ніж у звичайній статті або інших сторінках.

Продовжувати цей список можна досить довго, але прийти до єдиного розуміння погано це чи добре досить складно. У підсумку, вирішувати чи використовувати піддомен залежить від вас і цілей для яких піддомен створюється.

Що вам знадобиться

Перед тим, як ви почнете це керівництво, вам знадобиться наступне:

 • Доступ до панелі управління вашим хостингом

Варіант 1 - Як створити піддомен в панелі управління Hostinger

 1. Для початку увійдіть в панель управління Hostinger. Далі, натисніть на іконку Субдомени в розділі Домени.

Далі, натисніть на іконку Субдомени в розділі Домени

 1. Перед вами з'явитися вікно створення поддомена

Перед вами з'явитися вікно створення поддомена

Введіть субдомен - введіть назву вашого поддомена. Рекомендується вибрати коротке і інформативне ім'я для зручності ваших користувачів. Поруч, якщо у вас кілька доменів, ви можете вибрати в списку, що випадає домен для якого необхідно створити піддомен.

 1. Як тільки всі дані заповнені, натисніть кнопку Створити. Дочекайтеся завершення і появи повідомлення про його успішне створення.

Дочекайтеся завершення і появи повідомлення про його успішне створення

Список всіх наявних доменів ви зможете знайти в тому ж розділі.

Список всіх наявних доменів ви зможете знайти в тому ж розділі

Субдомен - показує адресу вашого поддомена.

Директорія - показує розташування файлів вашого поддомена на хостингу. Саме в цей каталог, Ви можете завантажити файли для вашого форуму або будь-якого іншого проекту. процес установки WordPress або форуму phpBB проходить також як і для вашого основного сайту.

ЗАМІТКА! Для повного делегування DNS зони може знадобитися до 12 годин, до цього часу ваш піддомен може працювати некоректно.

Варіант 2 - Як створити піддомен в cPanel

 1. Увійдіть в панель управління cPanel. У розділі Домени знайдіть іконку Піддомени.

У розділі Домени знайдіть іконку Піддомени

 1. Далі відкриється вікно створення поддомена.

Далі відкриється вікно створення поддомена

 • Піддомен - введіть назву вашого поддомена. Рекомендується вибрати коротке і інформативне ім'я для зручності ваших користувачів.
 • Домен - виберіть домен для якого необхідно створити піддомен.
 • Корінь документа - коренева папка вашого поддомена. Вона буде створена в каталозі public_html.
 1. Як тільки всі дані заповнені, натисніть кнопку Створити.

Ось і все, ваш новий піддомен створений.

У cPanel управління вашими піддоменами здійснюється в тому ж розділі.

Тут ви можете подивитися дані про розташування кореневого каталогу вашого домену і налаштувати для нього функцію перенаправлення.

Ось і все, ви успішно створили піддомен для вашого проекту.

ЗАМІТКА! Для повного делегування DNS зони може знадобитися до 12 годин, до цього часу ваш піддомен може працювати некоректно.

висновок

За допомогою даного короткого керівництва ви навчилися, як створити піддомен для вашого нового проекту або розділу вашого сайту. Ви також познайомилися з основною інформацією про піддоменів, про їх переваги та недоліки. Тепер вам залишається лише провести установку необхідних файлів для вашого поддомена, якщо ви не знаєте як це зробити, зверніться до цієї настанови .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача