Статьи

Як виконати прикраса будинку на Новий рік своїми руками

  1. свічки
  2. Велика кількість червоного
  3. Новий рік немислимий без ошатною ялинки
  4. Використання натуральних прикрас
  5. Прикраса будинку гірляндами
  6. Теплі пледи - творці новорічної атмосфери
  7. Новий рік має бути мандариновий
  8. морозні візерунки

Новий рік для росіян особливо дорогий, тому що це свято наповнений особливим теплом і чарівністю. Напередодні цього сімейного свята завжди виникає бажання зробити цю подію яскравим, красивим і надовго запам'ятовується. Багато в чому цьому сприяє продумане прикраса будинку, яке можна виконати і без якихось особливих витрат, просто вклавши в цю справу душу і серце.

Зміст статті

Цю статтю ми пишемо не для того, щоб перерахувати те, що має сенс зробити в квартирі до цього свята. Ми перерахуємо лише ті атрибути, які традиційно складають прикраса будинку до Нового року. Пам'ятаючи про них, ви напевно зумієте і самі зробити так, щоб новорічна казка не покидала вас протягом всіх новорічних канікул.

свічки

Свічки споконвіку є невід'ємним атрибутом Нового року. Займаючись прикрасою будинку своїми руками, вам достатньо лише розставити запалені свічки у всіх куточках квартири і приглушити освітлення. Хиткі язички полум'я наповнять будинок особливим затишком і казковою атмосферою.
Велика кількість червоного

Червоний колір є класичним символом радості і свята. Використовувати його можна в складі всіх елементів прикраси будинку на Новий рік. Червоними, наприклад, можуть бути серветки на меблях або розвішані по квартирі дрібні прикраси. Доповнити ж цей колір і гармонійно вписати його в інтер'єр завжди допоможуть мерехтливі гірлянди теплих відтінків.

Освітлення також може стати засобом новорічної прикраси вашого будинку. Про те, як підібрати освітлення, ми розповідали ось в цій статті .

Новий рік немислимий без ошатною ялинки

Для більшості сімей, особливо для тих, де є маленькі діти, Новий рік не стане справжнім святом, якщо в будинку не буде ялинки. Прикрасити ж її можна спільними зусиллями всієї родини, повісивши на неї звичайні новорічні іграшки, гірлянди, мішуру і навіть сімейні фотографії.Використання натуральних прикрас

В процесі прикраси будинку до Нового року своїми руками слід прагнути до максимального використання натуральних елементів. Наприклад, прекрасним декором святкового столу можуть стати хвойні гілочки, а в сервіровці можуть використовуватися дерев'яні зрізи, що ідеально підходять в якості підставок.

Прикраса будинку гірляндами

Наявність яскравих гірлянд є гарантією новорічного настрою в домі. Гірлянди можуть бути світяться. Але їх можна виготовити і самим, повісивши практично всюди: на дверки шаф і стіни, вікна і ялинку.Теплі пледи - творці новорічної атмосфери

Якщо ви вирішите прикрасити дивани та крісла в будинку теплими пледами, то їх присутність стане дієвим засобом створення новорічної атмосфери. Пледи не стануть зайвими, навіть якщо ваш будинок теплий. Вони просто лише нагадають про сніг і зимовому холоді, що панує за стінами квартири.

Новий рік має бути мандариновий

Ще з радянських часів повелося, що уособленням приходу Нового року для нас є мандарини. Так чому б цю традицію не підхопили і зараз? Мандарини повинні обов'язково прикрасити ваш новорічний стіл, свіжі мандарини можна навіть підвісити і на ялинку. Щоб надати їм довговічності, ці фрукти можна злегка підсушити і прикрасити паличками кориці і стрічками. Це перетворить їх в довговічне і запашне прикраса як для ялинки, так і для всього будинку.

морозні візерунки

Створити на вікні рукотворні морозні візерунки вам допоможуть заздалегідь підготовлені трафарети і звичайна зубна паста, злегка розведена водою. Намажте трафарети цією масою, притулите до шибок, а потім щільно притисніть їх за допомогою губки.

Отже, готуючи прикраса будинку на Новий рік, ви тепер зможете скористатися тими ідеями, які ми тільки що виклали. Однак ми сподіваємося, що розказане нами надихне вас на нові творчі подвиги, і ваша квартира перетвориться в справжню обитель новорічного дива.

Автор статті: Сергій Мінєєв, написано статей: 700 . Коментував: 2098.

Я вкладаю в написані мною матеріали всю свою душу і всі свої знання в надії, що це буде корисно відвідувачам нашого сайту. Буду дуже вдячний всім, хто вирішить написати свою думку про мою роботу, свої зауваження і пропозиції у формі для коментарів, наявної після кожної з опублікованих мною статей.

Так чому б цю традицію не підхопили і зараз?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача