Статьи

Як створити QR-код за сім кроків

 1. 1. Виберіть генератор QR-коду
 2. 2. Виберіть тип контенту, який ви рекламуєте
 3. 4. Використовуйте «динамічний» QR-код
 4. 5. Налаштуйте QR-код
 5. 6. Переконайтеся, що ваш QR-код сканується
 6. 7. Аналізуйте продуктивність
 7. Як використовувати QR-коди

Деякий час назад QR-коди вважалися застарілою технологією. Однак зараз інтерес до них став знову зростати. Дізнайтеся, як створити, налаштувати і використовувати QR-код в своїй рекламній кампанії.

QR-коди це скорочений варіант кодів «швидкої відповіді» (quick response), вони представляють собою квадратні чорно-білі символи, які користувачі можуть сканувати за допомогою смартфона, щоб дізнатися більше про продукт. Ці квадратні шифри містять посилання, купони, відомості про події та іншу інформацію, яку користувачі можуть зберегти у себе, що б переглянути пізніше.

QR-коди виглядають приблизно так:

QR-коди виглядають приблизно так:

Не кожен QR-код має форму ідеального квадрата, але частіше за все вони виглядають схожими на зображення вище - квадрат з різними схемами, відображеними всередині. Ви часто можете знайти їх в поштових розсилках, на вивісках, рекламних щитах і навіть в телевізійній рекламі, де ви можете швидко сканувати код з екрану використовуючи свій телефон.

Чи означає зросла популярність QR-кодів, що традиційні штрих-коди вже в минулому? Звичайно, ні. Традиційні штрих-коди як і раніше залишаються для підприємців звичайним способом ідентифікації споживчих товарів і їх інвентаризації.


Є ряд відмінностей між штрих-кодами і QR-кодами - як у використанні, так і в характеристиках. Ось три важливих відмінності:

1. QR-коди відрізняються за формою. Штрих-коди зазвичай мають прямокутну форму, що вимагає від скануючих пристроїв зчитування їх по горизонталі. QR-коди зазвичай мають квадратну форму, дані відображаються по вертикалі або по горизонталі.

2. QR-коди вміщають більше даних Через квадратної форми QR-код може зберігати в сотні разів більше даних ніж штрих-код.

3. QR-коди і штрих коди зберігають різну інформацію. QR-коди часто використовуються інакше, ніж штрих-коди. Штрих-коди містять ключову інформацію про продукт для його продажу, таку як ціна і ім'я виробника. QR-коди пропонують дані про об'єкт і URL-адреси для рекламних акцій і цільових сторінок продукту.

QR-коди пропонують дані про об'єкт і URL-адреси для рекламних акцій і цільових сторінок продукту

Якщо ви, наприклад, хочете створити рекламу на автобусній зупинці, що рекламує ваш подкаст, ви можете відобразити QR-код на зовнішній рекламі, який приведе людей прямо на вашу сторінку iTunes, коли вони відсканують її на свої телефони.

Процес створення QR-коду досить простий. Ось як почати.

1. Виберіть генератор QR-коду

Існує безліч генераторів QR-кодів. Кращі з них дають багато можливостей для використання і сумісності вашого QR-коду з більшістю мобільних додатків, що зчитують QR-коди.

Ось кращі генератори QR-кодів:

 1. Kaywa
 2. GOQR.me
 3. Безкоштовний генератор від Shopify
 4. Visualhead
 5. The-qrcode-generator.com
 6. QR Stuff
 7. qr-code-generator.com
 8. QR Code Monkey
 9. Google App Engine

При виборі генератора QR-коду слід врахувати його здатність до відстеження та аналізу ефективності QR-коду, це дозволить створити унікальний для вашого бренду код. Деякі QR-коди відображають логотипи та інші значки, які відразу ж повідомляють користувачам, яку інформацію вони отримають після його сканування.

2. Виберіть тип контенту, який ви рекламуєте

Давайте виберемо один з генераторів QR-кодів і розглянемо його разом. Я виберу qr-code-generator.com - один з дев'яти, перерахованих вище (Цей сервіс може через кілька днів після генерації коду запропонувати вам перейти на платний тариф. - Executive.ru)

Спочатку виберіть тип контенту, на який буде вести користувача ваш QR-код після його сканування. Ви можете вибрати один з десяти типів, як показано нижче. У нашому випадку ми будемо просувати URL-адресу, який направляє користувачів на наш подкаст.3. Введіть свої дані в формі, що з'явилася

Після вибору типу контенту з'явиться поле або форма, в якій ви можете ввести інформацію про вашу кампанії.

Якщо ви хочете, щоб QR-код зберіг вашу контактну інформацію, то можете ввести адресу електронної пошти, заголовок і прикріплене повідомлення в спеціальний набір полів.

Щоб зберегти посилання на наш подкаст, ми просто вводимо URL-адресу в полі, що з'явилося, як в прикладі нижче:

4. Використовуйте «динамічний» QR-код

Виберіть опцію «dynamic» для вашого QR-коду. Одна з істотних проблем при створенні QR-коду полягає в неможливості редагувати введені дані. Щоб отримати доступ до редагування, використовуйте динамічний QR-код.

C безкоштовним генератором QR-кодів, таким як qr-code-generator.com, ви можете роздрукувати динамічний QR-код, відсканувати його і вилучити редаговану форму, де можна вносити зміни в дані.

5. Налаштуйте QR-код

Цікавою частиною створення QR-кодів є налагодження їх дизайну під ваш бренд. Хочете, щоб код відображав ваш логотип або схему вашого сайту? Ніяких проблем!

Використовуючи qr-code-generator.com, ви можете налаштувати QR-код, натиснувши на кнопку в правому верхньому кутку, як показано на малюнку нижче. Майте на увазі, що не кожен розробник пропонує цей варіант дизайну - це залежить від QR-коду, який ви хочете створити. В функціональності деяких інструментів існують обмеження.

В функціональності деяких інструментів існують обмеження

Також ви можете продовжувати налаштовувати свій QR-код - коригувати кольору, додавати логотип, створювати можливість поділитися в соціальних мережах і багато іншого. Однак майте на увазі, що деякі настройки можуть утруднити читання коду сканирующим додатків. Гарна ідея в такому випадку - створення двох версій вашого QR-коду: однієї простої версії і інший з переважним дизайном.

6. Переконайтеся, що ваш QR-код сканується

Оскільки дизайн QR-коду може утруднити його «зчитування» деякими мобільними додатками, не забудьте перевірити, чи правильно він читається за допомогою різних читають пристроїв. Зручним зчитує інструментом для перевірки є Google Goggles, який робить знімок, а потім повідомляє вам, яку посилання або елемент він «зчитує».

Ще один відмінний безкоштовний інструмент - QR Code Reader, який автоматично переводить вас на все, що він «вважав». В Apple Passbook також є вбудований зчитувач QR-коду для iOS 7, тому ви повинні перевірити, щоб ваш код читався в тому числі і на ньому.

7. Аналізуйте продуктивність

Має сенс стежити за іншими кампаніями і користувачами, які використовують QR-коди, щоб дізнатися, чи дійсно вони працюють, скільки трафіку надходить від кожного конкретного коду? Сканують чи люди ваш код, і змінюють чи свої наміри після потрапляння на цільову сторінку? Або вони навіть не сканують? Знання цієї інформації допоможе вам усунути неполадки і скорегувати погано діють QR-коди, і відобразити ті, які працюють добре. Я рекомендую підключити код відстеження UTM на ваш URL-адресу, щоб ви могли вимірювати свою продуктивність, це особливо важливо, якщо ви використовуєте маркетингову аналітику замкнутого циклу і докладні звіти про свої кампаніях.

Як використовувати QR-коди

Тепер, коли ви бачите, наскільки простим може бути процес створення QR-коду, давайте поговоримо про методи, які можуть підвищити ймовірність того, що ваш QR-код буде використовуватися.

 • Додайте ваш QR-код в місці, зручному для сканування. Людям повинно бути легко його сканувати, у них повинно бути достатньо часу, щоб переглянути код. Часто ви можете бачити QR-коди на рекламних щитах або в рекламних роликах, де вони незручні для користувачів. Не повторюйте це помилку. Придумайте таке місце і рекламну середу, де у людей є час для сканування коду і, в ідеалі, доступ до Wi-Fi-з'єднання.
 • Оптимізуйте цільову сторінку QR коду для мобільних пристроїв. Для ефективної роботи необхідна мобільна оптимізація сторінки, на яку ви відправляєте клієнтів. Споживачі будуть сканувати код на своєму телефоні, і тут дуже важливий їх позитивний досвід переходу на вашу сторінку.
 • Увімкніть CTA (call-to-action), який пропонує людям сканувати ваш QR-код. Доповнюйте код закликом до дії - скажіть людям, що вони повинні робити коли вони бачать QR-код, і що вони отримають, якщо вони це зроблять. Не всі точно знають, що таке QR-код і не будуть сканувати його, якщо вони не впевнені, що за ним стоїть щось цінне.
 • Використовуйте QR-код, щоб полегшити чиєсь життя. Не використовуйте QR-код тільки заради його використання. Наприклад, серед маркетологів прийнято міркувати: «Як же я можу підключити офлайн-досвід до онлайн-досвіду? Мабуть, я буду використовувати QR-код! »Хоча такий прийом - не помилка, але подібний хід роздумів не завжди доречний.

Для QR-коду не потрібен спеціальний сканер. Будь-хто може сканувати ваш QR код з будь-якого носія. Чим нижче бар'єр для входу, тим більш ймовірний успіх для вас і користувача.

Якщо у вас є контент, який актуальний для мобільного користувача, і у вас є відповідний канал для цього, швидше за все, ваш QR-код призведе до результатів. Наприклад, в Південній Кореї мережу магазинів Tesco викликала величезне зростання національного бізнесу за допомогою QR-кодів. Вони були розміщені на станціях метро, ​​і пасажири могли замовляти товари, поки чекають поїзд. Це відмінний приклад використання QR-кодів в потрібному місці.

Якщо після прочитання цієї статті ви не впевнені, що QR-коди - це вартісне напрямок, - або вам просто потрібні додаткові способи підключення офлайн-світу до онлайн-світу - подумайте також про додавання коротких запам'ятовуються URL-адрес, які люди можуть легко вводити в їх мобільні пристрої і отримувати доступ до ваших творчих проектів.

В майбутньому QR-коди також може чекати еволюція. Їх реалізація розширюється. Наприклад, додаток AR News дозволяє розширювати газетну історію, звертаючи її до статті, зручну для дітей, для цього потрібно завантажити додаток і затримати телефон над статтями зі спеціальним маркером. Це досить близько до QR-скануванню, чи не так?

Джерело: blog.hubspot.com, перевела з англійської Евеліна Белан

Фото: pixabay.com

Чи означає зросла популярність QR-кодів, що традиційні штрих-коди вже в минулому?
Хочете, щоб код відображав ваш логотип або схему вашого сайту?
Сканують чи люди ваш код, і змінюють чи свої наміри після потрапляння на цільову сторінку?
Або вони навіть не сканують?
Наприклад, серед маркетологів прийнято міркувати: «Як же я можу підключити офлайн-досвід до онлайн-досвіду?
Це досить близько до QR-скануванню, чи не так?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.