Статьи

Як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг

  1. Вступ!
  2. Вода! (можна і не читати)
  3. Частина 1. Ближче до теми
  4. Частина 2. Як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг?
  5. Від куди у Майнер беруться гроші?
  6. Купівля потужностей на сервісах хмарного Майнінг!
  7. Частина 3. Як працювати далі? Моя стратегія збільшення доходу.
  8. кінець статті

Всім привіт. В рамках правила цього місяця ( докладніше тут ), Мені надійшов досить банальний і як на мене, противний питання (детально про це нижче): «Хал, відкрий нам свій секрет - як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг? ».

Вступ!

Ну що ж, якщо вже надійшов таке питання, доведеться мені дати на нього відповідь і ця відповідь не буде набором силок (хоча Посиланням звичайно ж будуть), мовляв - «ось вам 15 сайтів блять, реєструйтеся тут і буде Вам щастя». Ніфіга! Раз вже ви мене запитали, відповім по чесному.

Наберіться терпіння, уваги, логічного мислення - стаття буде довга ..

Тепер тримайтеся за мене міцніше, так як зараз я заведу вас в глибину своїх знань і, можливо, після цього Ваш мозок буде просто підірваний, або Ви доб'ється моїх результатів!

Вода! (можна і не читати)

Більшість моїх лекцій здадуться дохуя-розумним персонам чистої води «водою»! Але я не стану Вас переконувати, так як дійсно розумні люди, думають самостійно і відчувають, коли людина говорить правду, а коли намагається наебать.

Ах да, якщо ви дуже вразливі ставитеся до мату, виховувалися в інтелігентній родині, де слово «гавно» є вищим ступенем неповаги до ближнього і до самого себе, а за помилку в слові ви готові повіситься, то я не рекомендую читати далі цю статтю, так як мої слова призначені людям більш «вищого рангу», велика частина яких не має вищої освіти, в школі вчилися на одні двійки, і книг прочитано було не так-то багато, як хотіли б батьки!

Ви, напевно, зараз подумали: - «Хал, ти зовсім придурок або прикидаєшся? Я, шанована людина, маю дві освіти, притому економічних, читаю твій блог, а ти такої думки про мене ?! »- і я тобі, мій друг відповім, якщо ти дійсно такий, значить, ти потрапляєш в ті 2% успішних і розумних, утворених і начитаності людей, які читають цю статтю і мій блог в цілому ! Тільки у мене виникає відразу паралельний питання - нахуя?

Ну да ладно!

Інша аудиторія, зокрема, хто читає цю статтю, взагалі ніщеброди і для них, заробляти на автоматі хочаб 1 долар в день - це може здатися одним з кращих досягнень 2016 года!

Тому я і вирішив написати цю статтю, так би мовити - допомогти бідним людям, заробити грошей на мінімальний прожитковий рівень, домігшись заробітку аж в 1 долар на добу!

Частина 1. Ближче до теми

Одного разу, майже 2 роки тому, я дізнався про ахуенний спосіб заробітку в інтернеті: «Майнінг біткоіни».

У точності, як багато хто з Вас, першим місцем видобутку криптовалюта стали крани. Але потім прийшло прозріння і усвідомлення того, що на кранах особливо не заробити, хіба що невиправданий геморой.

Пізніше, як багато хто з Вас, я наслухався всяких Ютуберов, які переконували мене в тому, що вклавши в той чи інший проект я подвою, хоча ні - строю свій бюджет і знайду фінансову свободу!

Було переглянуто багато «корисних» відео. Наприклад, сьогодні є такий хайп CLDmain, який точно такі підари, як і раніше, роблять по 25 відео оглядів, вселяючи тупому стаду, що вклавшись сюди, вони почнуть заробляти і знайдуть фінансову незалежність!

До речі, коли я починаю говорити це в обличчя таким блогером, від того, що павича мозок не може видати мені адекватний аргументовану відповідь, вони починають мене всіляко под'ебивать, і клеїти тупі відмазки ».

Ось кілька скріншотів, для більшої доходімості:

Ось кілька скріншотів, для більшої доходімості:

Хто не в курсі, це чат СЛДмайна, де зібралася купка долбойоб, які думають, що займаються майнінгм. Хоча там є і нормальні люди (:

Залишимо це в минулому, тепер плавно повертаємося до основної теми статті.

Частина 2. Як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг?

... А точніше, як це роблю я.

Перша мета, яку я поставив перед собою - заробляти 1 долар саме на хмарному Майнінг, а не на проекті, який дурять людей, витягує з них гроші, а потім настає СЬКАМ.

Мені цікаво купувати потужності і отримувати з них постійний дохід. Завдяки справжньому обладнання (Асіка), яке я орендую у кількох компаній, у мене відкриваються величезні можливості для інвестування і різних стратегій, які дозволяють мені завжди збільшувати прибуток.

Завдяки справжньому хмарного Майнінг, які надають нам кілька компаній, у мене, так само як і у Вас з'явилася можливість починати з нуля і до нескінченності!

І це правда, і зараз я розповім, як це роблю я!

Від куди у Майнер беруться гроші?

На самому початку нашого шляху, ми повинні з'ясувати, скільки потужності знадобиться на сьогоднішній день, щоб забезпечити себе заробітком в 1 долар?

Для цього ми переходимо на сервіс бітмаклер і натискаємо на вкладку (в лівій колонці) «Майнінг». В відкрилися списку вибираємо слово «SHA-256»

В відкрилися списку вибираємо слово «SHA-256»

Після цього, над списком побачите калькулятор. Зробіть все так же, як на скріншоті:

Зробіть все так же, як на скріншоті:

Зробили? Тепер натискаємо слово «список» і дивимося скільки грошей ми отримаємо на добу, маючи в розпорядженні 700 Gh / s. Тільки врахуйте, купувати потужності на обладнанні потрібно саме останньому, наприклад на Асіка Bitmain S7, потужність яких можна купити в компанії HashNest (про це нижче).

Хал, блять, так це зрозуміло навіть індики! - скажете Ви.

Читайте далі!

Купівля потужностей на сервісах хмарного Майнінг!

Всі повинні пам'ятати мій принцип «не класти яйця в одну корзину».

Як правильно не класти яйця?

Сьогодні (15 січня 2016 року) 700 Gh / s стоять в середньому 300 $ (за курсом компанії HashFlare). Але купувати там все 700 гігахеш в одній компанії не треба. Навіщо ризикувати, правда?

Ми вкладемо ці 300 баксів в кілька компаній хмарного Майнінг.

1. На суму 66.75 $ - треба купити 150 Gh / s потужності в компанії]]> HashFlare ]]>. Оплачувати можна як за допомогою Webmaney, біткоіни або кредитної картки.

2. На суму 67.50 $ - треба купити 150 Gh / s потужності в компанії]]> Genesis-Mining ]]>. (Мій промокод - nhsrL4) Оплачувати можна також кредитної (USD) картою, і біткоіни.

3. На суму 64 $ - треба купити 100 Gh / s потужності на сервісі хмарного Майнінг]]> Gigahash.org ]]>. Я звичайно не можу гарантувати 100% надійність даного сервісу, але за моїми спостереженнями і порівнянням з цим хмарним Майнінг - цей проект у мене користується великою репутацією і тут у мене вкладено близько 250 доларів.

4. На суму 52 $ - треба купити 200Gh / s в знаменитій і реальної компанії хмарного майнга]]> hashnest.com ]]>.

І того у нас вийшло - 250 $ витрати і 700Gh / s в наявності. Як бачите, на моє послідовності - Ви економите 50 доларів, за які ви можете зняти і оттрахать повію, або докупити додаткові Гігахеші на одному з перерахованих вище сервісів.

Частина 3. Як працювати далі? Моя стратегія збільшення доходу.

Ось тепер, дорогі читачі, ми плавно підійшли до самої основної теми, про яку Ви не напише жоден блогер (бо їм ліньки про це писати).

Якщо Ви все-таки любите читати і прочитали чимало книг від успішних інвесторів-мільйонерів, то повинні пам'ятати, що кожен з них часто згадує про стратегію «відклади, блять 10% від свого доходу на пенсію і в старому пердячістве ти будеш багатий! ».

Це звичайно чудово, але мало хто з Вас впевнено кивнув головою і почав відкладати 10% всіх грошей, які Вам дали батьки на булочку в студентській їдальні.

Принцип 10% відкладання від свого прибутку має місце в моїй стратегії і займає основну позіцию.

Так, виявляється письменники-мільйонери говорять правильні речі, які можна використовувати в нашому заробіток на хмарному Майнінг на шляху до безтурботної і фінансової незалежності.

Коротше. Кожен день, я вважаю на колькуляторе, скільки було зароблено вчора, потім мінус 10% і отримала суму реінвестується в покупку нових потужностей.

Круто так? І не треба чекати аж цілий місяць, поки ви отримаєте свій дохід. Ні хто цілий місяць, (навіть я), чекати не буде. Це те ж саме, що посадити перед собою живу голу Дженіфер Лопес і тупо дрочити на неї.

кінець статті

Дорогий друже і початківець інвестор або майнер. Якщо ти дочитав до цього місця, я можу привітати тебе - ти став черговим читачем мого блогу і у тебе напевно з'явиться бажання почитати попередні мої статті.

Вибач мене, якщо мої слова тебе чіпали і образили. Напевно - інакше б до тебе нічого не дійшло, а так - з гумором і зрозуміло і дохідливо.

До нових статей. Нехай цей 1 долар в день зробить тебе щасливим.

2. Як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг?
Від куди у Майнер беруться гроші?
3. Як працювати далі?
Я, шанована людина, маю дві освіти, притому економічних, читаю твій блог, а ти такої думки про мене ?
Тільки у мене виникає відразу паралельний питання - нахуя?
2. Як заробити 1 долар в день на хмарному Майнінг?
Від куди у Майнер беруться гроші?
На самому початку нашого шляху, ми повинні з'ясувати, скільки потужності знадобиться на сьогоднішній день, щоб забезпечити себе заробітком в 1 долар?
Як правильно не класти яйця?
Навіщо ризикувати, правда?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача