Статьи

Як замінити втрачений ключ відновлення Apple ID

двоетапна перевірка призначеного для користувача аккаунта в iCloud і Apple ID - палиця з двома кінцями. Так, рівень захисту дуже високий - його забезпечує комбінація «пароль + код перевірки по SMS». Але якщо ваш аккаунт заблокують через активність зловмисників, відновити його вийде тільки через ключ відновлення. А ви пам'ятаєте, де він лежить?

ключ відновлення

Чому ми взагалі затіяли цю розмову? Нещодавно один забудькуватий журналіст розповів про те, як захисні механізми Apple мало не звели його з розуму. Хтось спробував зламати його Apple ID. Система безпеки Apple не дала «хакеру» зробити цього - але закрила доступ до файлу і власнику. Для відновлення доступу потрібен був ключ відновлення. Бідолаха довго (дуже довго, повірте) шукав його, просив, благав техпідтримку верифікувати його іншим документом ... Чим закінчилася історія, можна дізнатися тут - а ми поки зробимо так, щоб така ж невдача не відбулася і з вами.

Отже, наша ситуація:

  • Ви підключили для свого Apple ID двоетапну перевірку.
  • Ви прочитали статтю про пригоди журналіста і ні разу не хочете випробувати ті емоції, яких зазнав він (як вам, наприклад, втрата всіх покупок в iTunes за останні 7 років ?!).
  • Ключ відновлення був вам виданий, але де він тепер, ви теж не знаєте.

Давайте подстрахуем! Все, що для цього потрібно - змінити ключ відновлення. Для цього:

1. Перейдіть на сайт управління Apple ID . Виберіть Керувати Apple ID. Введіть свій ID і пароль до нього. Потім виберіть перевірене пристрій, після чого введіть 4-значний код.
1

2. Перейдіть в розділ Пароль і безпеку, потім виберіть Замінити втрачений ключ і натисніть Далі.
2

3. Збережіть появу 14-значний ключ на зовнішньому носії: роздрукуйте, напишіть на листку паперу. Apple просить дотримуватися наступних рекомендацій:

«Ключ відновлення слід зберігати вдома, в офісі або іншому надійному місці. Рекомендується надрукувати кілька копій, щоб зберігати ключ в декількох місцях. При необхідності ви зможете швидко знайти ключ, і завжди буде запасна копія, якщо перша загубиться або зіпсується.

Не слід зберігати ключ відновлення на самому пристрої або комп'ютері, так як сторонні зможуть без зусиль знайти його ».

Напевно, кращий варіант: надрукувати ключ і покласти його в папку до ваших документів.

4. Роздруківка знадобиться вам відразу ж - на другому кроці потрібно ввести ключ відновлення повторно. Якщо ключ введено вірно, праворуч від останнього символу з'явиться біла «галочка» на зеленому тлі.

5. Натисніть Активувати. Готово!

Старий ключ відновлення відразу ж стає неактуальним - тепер при відповідних запитах сміливо вводите тільки що отриману комбінацію.

Дивіться також:

А ви пам'ятаєте, де він лежить?
Чому ми взагалі затіяли цю розмову?
К вам, наприклад, втрата всіх покупок в iTunes за останні 7 років ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача