Статьи

Як безпечно передати великий файл за допомогою Firefox Send

Ми може і живемо у вік цифрових технологій, але відправка великих файлів по мережі все ще залишається складною. Електронна пошта - це жахливий спосіб для відправки файлів більше 25 МБ, а використання хмарних сервісів, таких як Dropbox або Google Drive, означає заповнення обмеженого простору, також вам потрібно правильно налаштувати дозволу на використання файлу або прийняти той факт, що ваша посилання може бути передана третім особам.

Firefox Send, останній експеримент від Mozilla, намагається вирішити цю проблему при одноразової передачі великих файлів. Просто перетягніть будь-який файл об'ємом до 2 ГБ за допомогою веб-інтерфейсу в Firefox або Chrome і файл буде зашифровано, завантажений, і ви отримаєте одноразову посилання для спільного використання. Надішліть посилання людині, з яким хочете поділитися файлом. Після того, як файл буде завантажений, він буде вилучений з серверів Mozilla, що означає, що ніхто не зможе його завантажити знову. Це свого роду Snapchat, але для обміну файлами.

Firefox в даний момент прямо називає це експериментом, і це так і є. У наших тестах це проявлялося в такий спосіб: деякі файли завантажувалися невиправдано довгий час, і навіть в кінцевому результаті не завантажувалися зовсім. Інші завантажувалися швидко і працювали відмінно. Проте, це цікава ідея і варто спробувати.

Початок роботи просто: відкрийте Firefox, Chrome або Safari, прослідкуйте щоб у вас було останнє оновлення браузера. Потім вирушайте на send.firefox.com

Ви можете натиснути на синю кнопку, щоб вибрати файл, або перетягнути файл у вікно браузера з файлового менеджера вашого комп'ютера.

Ви можете натиснути на синю кнопку, щоб вибрати файл, або перетягнути файл у вікно браузера з файлового менеджера вашого комп'ютера

Після цього сайт буде локально перевіряти і шифрувати ваш файл перед завантаженням на сервер Firefox.

Перевірка і шифрування може зайняти деякий час в залежності від вашого процесора, і завантаження також займе якийсь час в залежності від вашого інтернет-з'єднання і розміру файлу. Скільки б не було потрібно, ви в кінцевому підсумку отримаєте посилання.

Далі поділіться нею зі своїм другом і пам'ятайте: файл можна завантажувати тільки один раз, тому не турбуйтеся, відправляючи посилання кільком людям.

Після того, як файл був викачаний, повторно його завантажити неможливо, він безповоротно видаляється з серверів Mozilla, що забезпечує безпеку даних.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача