Статьи

Як друкувати будь-які документи використовуючи Google Cloud Print

  1. Крок 1. Чи готовий ваш принтер до "хмарного" сервісу?
  2. Крок 2. Налаштуйте ваш пристрій Android
  3. Крок 3. Починайте друкувати

Якщо ви все ще відсилаєте e-mail на ваш комп'ютер для того, щоб друкувати з Android-пристроїв - настав час змін. Використовуючи Google Cloud Print, ви можете друкувати з вашого телефону Android або планшета на будь-якому принтері, навіть вельми застарілої моделі.

"Хмарний" принтер, який технічно перебуває на стадії beta-тестування, як і багато інших дітища Google, виконує роботу принтера поза Мережею. Якщо ви захочете, то зможете послати будь-які файли на друк навіть на ваш домашній принтер.

Далі - краще. Google Cloud Print працює не тільки з Android, але також з будь-яким пристроєм, на якому встановлено Chrome, включаючи iOS і будь-який комп'ютер або ноутбук. Отже, давайте розберемося як це працює!

Крок 1. Чи готовий ваш принтер до "хмарного" сервісу?

Якщо ваш принтер Wi-Fi сумісний, можливо, він вже підключений до віртуального принтера Google. Це означає, що ви зможете друкувати на вашому принтері, навіть якщо сам комп'ютер вимкнений. Так як у принтера є Wi-Fi, він може безпосередньо підключатися до вашого пристрою Android без допомоги комп'ютера.

Перевірте, чи можливо підключити ваш принтер до "хмарного" сервісу, зайшовши на Cloud Print сайт і відшукавши модель вашого принтера. Клікнувши на активне посилання в описі, можна отримати інструкції по встановленню. Покрокова установка може відрізнятися для кожного окремого принтера, тому ми не будемо на ній зупинятися. По завершенні процесу поверніться назад і перейдіть до наступного кроку.

Принтер не готовий для роботи з Cloud Print? Не біда.

  1. Увімкніть комп'ютер і встановіть Chrome. Іншого виходу немає - віртуальний принтер не працюватиме без Chrome.
  2. Відкрийте меню Chrome і переконайтеся в тому, що ви зареєстровані в Google і маєте свій аккаунт. Останній повинен бути ідентичний з тим, який ви використовуєте на Android.
  3. У меню Chrome відкрийте "Налаштування". Прокрутіть вниз і натисніть по «Розширеним налаштувань» (Advanced Settings), потім клацніть «Керувати» (Manage) над віртуальним принтером Google. Таким чином, ви з'єднаєте принтер з вашим обліковим записом Google.
  4. Клацніть "Додати принтери» (Add printers) і поставте галочки навпроти вибраних принтерів, на яких ви б хотіли друкувати з вашого Android-пристрої. Підтвердіть додавання принтерів.

Підтвердіть додавання принтерів

Крок 2. Налаштуйте ваш пристрій Android

Налаштувати Android-девайс до смішного просто. Зайдіть в Google Play Store і завантажте Google Cloud Print. Це основний плагін, який дозволяє друкувати з великої кількості Google додатків (наприклад, Gallery) і безпосередньо управляти роботою принтера.
Для версії Android більш давньої, ніж KitKat, це буде окремий додаток. На KitKat воно працює у фоновому режимі, і після початку роботи з принтером з'являється в панелі повідомлень.

Крок 3. Починайте друкувати

На цьому етапі ви, нарешті, можете почати друкувати з Chrome або Gallery. Просто натисніть «Меню» в іншому додатку і виберіть «Друкувати». Слідом за випадає меню з'явиться і можливість вибрати ваш принтер із запропонованих варіантів, а також, вказати різні настройки (розмір аркуша, колір і т.д.). Натисніть «Друкувати» і необхідні дані будуть передані на ваш принтер.
Але друк з Android не обмежується фото і web-сторінками. Використовуючи сторонні додатки, наприклад Cloud Print Plus, ваші можливості поширюються і на смс (текстові повідомлення), контакти, e-mail додатки і файли, що зберігаються на вашому пристрої. Ви можете використовувати віртуальний принтер навіть для друку з Firefox, якщо це основний браузер на вашому Android.
У Google є спеціальна сторінка, на якій представлений список всіх додатків, сумісних з віртуальним принтером.

[Message type = "info" title = "Remember"] Віртуальний принтер працює не тільки для Android. Коли ви закінчили з установкою, можете зайти на будь-який комп'ютер, на якому встановлено Chrome, увійти в Google-аккаунт і друкувати безпосередньо на своєму домашньому принтері, навіть якщо вас немає і близько. Просто виберіть пристрій з діалогового вікна, використовуючи Chrome.
Він також працює з iOS. Досить встановити PrintCentral Pro, для того щоб друкувати з e-mail, додатків і контактів, текстові повідомлення з вашого iPhone або iPad. [/ Message]

1. Чи готовий ваш принтер до "хмарного" сервісу?
1. Чи готовий ваш принтер до "хмарного" сервісу?
Принтер не готовий для роботи з Cloud Print?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача