Статьи

Як встановити віджети в Windows

 1. Вступ. Для чого потрібні віджети? Віджети на робочий стіл Windows 7 або 10 надають користувачам...
 2. Windows 10
 3. підсумки

Вступ. Для чого потрібні віджети?

Віджети на робочий стіл Windows 7 або 10 надають користувачам величезна кількість можливостей, дозволяючи раціонально налаштувати робочий простір . Взагалі, в системі від Microsoft вони називаються гаджети. І перш ніж ми перейдемо до того, як поставити віджети на робочий стіл Windows 7 або 10, вам потрібно дізнатися деяку інформацію.

І перш ніж ми перейдемо до того, як поставити віджети на робочий стіл Windows 7 або 10, вам потрібно дізнатися деяку інформацію

Вибір віджетів на робочий стіл

Справа в тому, що ця функція за замовчуванням доступна тільки для користувачів сімки від Домашньої базової до Професійної версії . А ось користувачам десятки доведеться трохи попотіти для установки гаджетів, так як їм на заміну в цій версії операційної системи прийшли живі плитки. По суті, вони виконують ту ж функцію, що і віджети. Тому спробуйте спочатку скористатися стаціонарними умовами Windows 10. Якщо вам все ж хочеться спробувати щось нове, то ми вам розповімо, як це зробити.

Windows 7

Отже, якщо ви любитель віджетів на робочому столі і користувач будь-якої версії операційної системи Windows 7, то ви щасливчик. Тому що поставити гаджети вам буде дуже просто: достатньо натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу (РС), вибрати «Гаджети» і пересунути будь-який вподобаний на РС. Простіше нікуди, чи не так?

Windows 10

Користувачам десятки доведеться вдатися до допомоги додаткових сторонніх додатків. Найбільш популярним сьогодні є програма Windows Desktop Gadgets, яку можна завантажити з сайту http://gadgetsrevived.com/download-sidebar/. Після чого у вас з'явиться така ж вкладка, як і у користувачів сімки. Тобто, інструкція далі буде така ж. Ще один додаток, але вже з великим функціоналом під назвою 8GadgetPack. Доступний він для завантаження на офіційному сайті розробника http://8gadgetpack.net/. У порівнянні з попередньою програмою, ця не до кінця переведена на російську. Але якщо це не є для вас проблемою, то цей варіант для скачування буде краще.

підсумки

Тепер ви знаєте, як включити віджети на робочий стіл (наприклад, погода). В системі представлені наступні гаджети:

 1. Валюта. Надає інформацію про курс основних валют в режимі реального часу. Тобто, все що ви бачите в зоні золотої карти з картою світу - остання на даний момент інформація. Для роботи гаджета потрібна наявність підключення до інтернету.
 2. Головоломка. Це прикольна міні-гра, метою якої є зібрати пазл з картинки. За замовчуванням варто барвиста картинка з птахом. Вам потрібно пересувати квадратики так, щоб відновити вихідний малюнок . В налаштуваннях віджета ви можете вибрати будь-який з одинадцяти зображень. Після того як ви почнете зміщати квадратики, нагорі настане відлік часу. Тоді ви зможете змагатися з друзями, ставити власні рекорди.
 3. Заголовки новин. Для роботи цього гаджета також необхідна наявність підключення до інтернету. Він показує дані з RSS-каналів, на які користувач системи здійснив підписку. Виходить, відтепер ви завжди будете в курсі останніх новин, тематику яких ви обираєте самостійно.
 4. Індикатор ЦП. Тут ЦП - це центральний процесор. Віджет показує його навантаженість в процентах. Тобто ви зможете відстежити наскільки забивається ваш комп'ютер або ноутбук і навіть оцінити, при запуску і роботі яких саме програм процесор навантажений найбільше.

Тобто ви зможете відстежити наскільки забивається ваш комп'ютер або ноутбук і навіть оцінити, при запуску і роботі яких саме програм процесор навантажений найбільше

 1. Календар. Суть цього віджета пояснювати не потрібно: це просто симпатичний календар, який показує місяці, день тижня, рік (загалом, все що потрібно, щоб не загубитися в часі).
 2. Погода. Гаджет надає останню інформацію про погоду в тому місці, де ви знаходитесь. У налаштуваннях ви можете або самі поставити потрібний місто, або налаштувати автоматичне виявлення місця розташування.
 3. Показ слайдів. По суті, цей віджет є своєрідною фоторамкой на робочий стіл Windows 7 або 10. В налаштуваннях ви можете встановити інтервал часу, з яким картинки будуть змінюватися, а також вибрати бібліотеку зображень для показу слайдів.
 4. Ну і останнє - годинник. Як не дивно, вони показують час. У параметрах ви можете вибрати один з восьми видів годин, який найбільше підійде під дизайн вашого робочого столу.

Приємною роботи, дорогі друзі! Не забуваємо ділитися своєю думкою в коментарях: розкажіть, який з віджетів найкорисніший для вас. Для багатьох таким є гаджет «Погода».

Для чого потрібні віджети?
Для чого потрібні віджети?
Простіше нікуди, чи не так?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.