Статьи

Як встановити гаджети на Windows XP

  1. Windows Sidebar
  2. Завантаження нових додатків

Віджети на робочий стіл хоч і з'явилися вперше на Windows Vista, доступні для користувачів XP Віджети на робочий стіл хоч і з'явилися вперше на Windows Vista, доступні для користувачів XP. Правда, вони серйозно перевантажують систему і тому багато їх додавати на десктоп можна. Проте, давайте подивимося, як встановити гаджети на Windows XP, якщо така необхідність раптом виникне.

Windows Sidebar

У випадку з XP, як і при установці гаджетів для Windows 8, додавання додатків на робочий стіл можливо тільки за допомогою спеціальних програм. Якщо вас такий варіант не влаштовує, є тільки один вихід - встановити Windows 7.

Знайдіть і скачайте програму Windows Sidebar. Вона поширюється безкоштовно і важить всього 21 Мб.

Встановіть її і перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Встановіть її і перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу При наступному запуску системи вам потрібно активувати програму, якщо вона автоматично не додав до автозавантаження.

  1. Відкрийте системний диск і перейдіть в директорію «Program Files».
  2. Знайдіть папку «Windows Sidebar» і відкрийте її.
  3. Запустіть файл «Sidebar.exe».
  4. В результаті на робочому столі з'явиться бічна панель з міні-додатками.

Ви можете переміщати їх по десктопу, додавати нові або видаляти непотрібні. Додавання проводиться так само, як установка гаджетів для Windows 7. Ви можете переміщати їх по десктопу, додавати нові або видаляти непотрібні

Потрібно лише натиснути на кнопку у вигляді маленького плюсик і перетягнути (або клацнути двічі лівою кнопкою) потрібну програму на бічну панель.

Завантаження нових додатків

Якщо кількість вбудованих додатків не задовольняє ваші запити, ви можете завантажити додаткові віджети з інтернету.

Гаджети можуть поширюватися як архів або у вигляді файлу з розширенням * .exe.

Якщо ви завантажили файл міні-програми з розширення * .exe, просто запустіть його і дочекайтеся закінчення інсталяції. Якщо ви завантажили файл міні-програми з розширення * Додаток самостійно додатися на робочий стіл, а прибрати його потім з системи можна буде за допомогою функції «Видаленні програм» в «Панелі управління».

Трохи складніше додати гаджет з архіву:

Відкрийте директорію «Sidebar» і перейдіть в папку «Gadgets». Тут зберігаються всі виконавчі файли міні-додатків, завантажених в програму.

Створіть папку з ім'ям віджета, які ви хочете додати.

Важливо! Назва папки повинно закінчуватися словом «Gadget». Наприклад, «Mouse Monitor.Gadget»

Відкрийте створену папку і перенесіть в неї скачаний архів. Розпакуйте архів, перемістивши його файли в створену папку. Після цього видаліть сам архів, а розпаковані файли залиште. Відкрийте створену папку і перенесіть в неї скачаний архів Додати новий віджет можна так само, як і стандартні міні-додатки, натиснувши на плюсик в бічній панелі. Якщо ви захочете прибрати віджет з системи, знову зайдіть в директорію «Gadgets» і просто видаліть відповідну папку.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.