Статьи

Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС

aver.ru

важливо → Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС печатка →   важливо   → Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС   печатка

Як позбутися від SMS-спаму.

SMS-спам. Коли за день може прийти до 100 штук смс невідомо від кого, і абсолютно не зрозуміло з яких приводів. Постійно відволікають рекламні СМС від незрозуміло кого, причому іноді в саму не найкращий час. SMS-розсилки реальність і набирає обертів і капітали. Деякі СМС вельми образливі, особливо якщо на них відповісти. Починаєш розуміти СМС-СПАМ. Пора боротися. Для того, щоб припинити атаку спаму на ваш телефон, стане в нагоді декілька простих правил і способів.

Більшість з нас хоча б раз у житті бажали уникнути того чи іншого дзвінка або смс-повідомлення. Саму просте, якщо ви власник смартфона або комунікатора, це завантажити програму фільтрації SMS і дзвінків.

Тобто вводимо в пошуковій системі «програма SMS фільтрація» і на підставі вашої платформи (операційної системи) вибираємо і викачуємо на свій смак і колір.

Припустимо у вас ANDROID, то є кілька варіантів, наприклад - AntiSpamSMS, Easy Filter, Panda Firewall, AntiSpamSMS і.т.д. .

Є ще потужний і універсальний варіант - Dr.Web Mobile Security Suite. Вартість від 390 рублів на рік або навіть безкоштовно з Оф.сайт Dr.Web.

Підтримувані ОС Android OS: 1.5 / 1.6 / 2.0 / 2.1 / 2.2 / 2.3 / 3.0 / 3.1 / 3.2 / 4.0, S60, Symbian 9 і вище + Windows Mobile 2003/2003 SE / 5.0 / 6.0 / 6.1 / 6.5.

Слово спам зазвичай асоціюється з email-спамом, і як з ним боротися - більш-менш зрозуміло: можна відправляти в «Спам», можна налаштовувати фільтри, можна скаржитися хостера спамера. Однак спам - це ще й зайва макулатура в ваших поштових скриньках, і небажані SMS в вашому телефоні. І ось що робити з останніми - не завжди зрозуміло, хоча дратують вони набагато більше, адже, на відміну від email-розсилок, в SMS немає кнопки «відписатися». Ось як боротися з SMS-спамом я і розповім в цій статті.

Як відписатися від SMS-спаму.

Якщо ви самі підписалися на розсилку:

Кожна поважаюча себе компанія дає можливість користувачеві добровільно відмовитись від подальшої розсилки і дійсно припинить розсилку рекламних повідомлень. Умови відписки повинні уточнюватися компанією, як додаткова інформація, в отриманих вами повідомленнях, або конкретно на сайті компанії.

Наприклад: «Для відмови від підписки на небажану послугу, відправте безкоштовне SMS з текстом« СТОП »або« STOP »(без урахування регістру) на той номер, за яким надається послуга».

Відмовитися не виходить або ви не підписувалися (власне SMS-спам):

Використовуйте послуги вашого оператора мобільного зв'язку для блокування відправки смс з вашого телефону на короткі платні номери. Як правило, дана послуга надається безкоштовно. У операторів створені спеціальні номери і e-mail для обробки таких претензій:

[email protected] або переправте отримане SMS на безкоштовний номер 1911 - сервіс скарг МТС

www.spb.tele2.ru/help_complain.html або за номером 0611- сервіс скарг в TELE2

www.stopfraud.megafon.ru/feedback/ або по номером 0500 - сервіс скарг в Мегафон

* 110 * 20 # ВИКЛИК - відключення послуги «Хамелеон» (рекламних розсилок) або по телефону 0611 - сервіс скарг Білайн

www.mtt.ru/mtt/def - за номером телефону можна дізнатися назву оператора, щоб відправити цілеспрямовану скаргу відразу за адресою

Або вимагайте занесення номера відправника в «чорний список» - якщо підключена дана послуга, то можливо повністю заблокувати платні SMS-сервіси обраних контент-провайдерів (блокування вхідних дзвінків і повідомлень).

І головне - ніколи не відповідайте на такі SMS! Це може виявитися шахрайством з метою крадіжки грошей з вашого рахунку.

Спам по bluetooth.

У багатьох торгових центрах вам по bluetooth буде приходити реклама, тільки-но ви тільки ввійдете всередину. Приймати їх в будь-якому випадку не потрібно. А щоб і не бачити їх, краще всього просто включати bluetooth тільки коли він вам безпосередньо потрібен - для передачі файлів, наприклад. Заодно і батарейку збережете. Інший варіант - відключати виявлення вашого bluetooth-пристрої іншими пристроями.

Кому скаржитися на спам.

Якщо ви хочете не тільки самі позбутися лівих SMS-ок, але і покарати спамерів, тобто такі варіанти дій:

Звернутися безпосередньо до оператора зв'язку зі скаргою на розсилку спаму

Звернутися в ФАС (Федеральну антимонопольну службу) Росії, яка здійснює нагляд і контроль дотримання законодавства про рекламу

- на сайті www.fas.gov.ru/contact-fas/feedback/ або по електронній пошті [email protected] Також скаргу можна доставити особисто, направити поштою або по факсу.

Звернутися в Роскомнадзор.

- Федеральна служба з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій - на сайті 63.rsoc.ru/p7632/p8928/

У будь-якому випадку, для подачі скарги ви повинні надати конкретну інформацію: ім'я та номер відправника, текст повідомлення та час (відправлення / доставки). Будьте готові також повідомити свої особисті дані: ПІБ, місце проживання, - для достовірності відправленої інформації та можливості отримати сповіщення.

У відповідь на ваше відправлене повідомлення про скаргу, має прийти підтвердження про прийняття запиту до дії у вигляді смс, листи або рекомендованого листа.

Якщо ж справа дійде до суду, доводити про наявність вашої згоди на отримання розсилок будуть мобільні оператори, розповсюджувачі реклами або інші розсильників спаму, а не ви самостійно. Переконайтеся «для заспокоєння совісті», що дійсно не давали згоди на спам-розсилку (наприклад, в договорі на отримання послуг).

Як не потрапити на вудку спамерів і шахраїв.

Кілька порад по тому, як же уникнути спаму, щоб не довелося від нього відписуватися:

Не приводьте на підозрілих сайтах номер свого мобільного

не переходьте за посиланнями, які надіслані в смс з невідомого / короткого номера

Не відповідайте на провокаційні смс, надіслані з невідомого номера, якщо не впевнені твердо в їх достовірності

уважно читайте договори мобільних операторів, де прописані умови відправки вам рекламних повідомлень. Сліпо підписуючись під такими угодами, ви добровільно підписуєтеся на отримання спаму.

Як позбутися від SMS-спаму.

джерело: http://vksk-service.ucoz.ru

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача