Статьи

Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС

aver.ru

важливо → Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС печатка →   важливо   → Як позбутися від SMS спаму або приходять рекламні СМС   печатка

Як позбутися від SMS-спаму.

SMS-спам. Коли за день може прийти до 100 штук смс невідомо від кого, і абсолютно не зрозуміло з яких приводів. Постійно відволікають рекламні СМС від незрозуміло кого, причому іноді в саму не найкращий час. SMS-розсилки реальність і набирає обертів і капітали. Деякі СМС вельми образливі, особливо якщо на них відповісти. Починаєш розуміти СМС-СПАМ. Пора боротися. Для того, щоб припинити атаку спаму на ваш телефон, стане в нагоді декілька простих правил і способів.

Більшість з нас хоча б раз у житті бажали уникнути того чи іншого дзвінка або смс-повідомлення. Саму просте, якщо ви власник смартфона або комунікатора, це завантажити програму фільтрації SMS і дзвінків.

Тобто вводимо в пошуковій системі «програма SMS фільтрація» і на підставі вашої платформи (операційної системи) вибираємо і викачуємо на свій смак і колір.

Припустимо у вас ANDROID, то є кілька варіантів, наприклад - AntiSpamSMS, Easy Filter, Panda Firewall, AntiSpamSMS і.т.д. .

Є ще потужний і універсальний варіант - Dr.Web Mobile Security Suite. Вартість від 390 рублів на рік або навіть безкоштовно з Оф.сайт Dr.Web.

Підтримувані ОС Android OS: 1.5 / 1.6 / 2.0 / 2.1 / 2.2 / 2.3 / 3.0 / 3.1 / 3.2 / 4.0, S60, Symbian 9 і вище + Windows Mobile 2003/2003 SE / 5.0 / 6.0 / 6.1 / 6.5.

Слово спам зазвичай асоціюється з email-спамом, і як з ним боротися - більш-менш зрозуміло: можна відправляти в «Спам», можна налаштовувати фільтри, можна скаржитися хостера спамера. Однак спам - це ще й зайва макулатура в ваших поштових скриньках, і небажані SMS в вашому телефоні. І ось що робити з останніми - не завжди зрозуміло, хоча дратують вони набагато більше, адже, на відміну від email-розсилок, в SMS немає кнопки «відписатися». Ось як боротися з SMS-спамом я і розповім в цій статті.

Як відписатися від SMS-спаму.

Якщо ви самі підписалися на розсилку:

Кожна поважаюча себе компанія дає можливість користувачеві добровільно відмовитись від подальшої розсилки і дійсно припинить розсилку рекламних повідомлень. Умови відписки повинні уточнюватися компанією, як додаткова інформація, в отриманих вами повідомленнях, або конкретно на сайті компанії.

Наприклад: «Для відмови від підписки на небажану послугу, відправте безкоштовне SMS з текстом« СТОП »або« STOP »(без урахування регістру) на той номер, за яким надається послуга».

Відмовитися не виходить або ви не підписувалися (власне SMS-спам):

Використовуйте послуги вашого оператора мобільного зв'язку для блокування відправки смс з вашого телефону на короткі платні номери. Як правило, дана послуга надається безкоштовно. У операторів створені спеціальні номери і e-mail для обробки таких претензій:

[email protected] або переправте отримане SMS на безкоштовний номер 1911 - сервіс скарг МТС

www.spb.tele2.ru/help_complain.html або за номером 0611- сервіс скарг в TELE2

www.stopfraud.megafon.ru/feedback/ або по номером 0500 - сервіс скарг в Мегафон

* 110 * 20 # ВИКЛИК - відключення послуги «Хамелеон» (рекламних розсилок) або по телефону 0611 - сервіс скарг Білайн

www.mtt.ru/mtt/def - за номером телефону можна дізнатися назву оператора, щоб відправити цілеспрямовану скаргу відразу за адресою

Або вимагайте занесення номера відправника в «чорний список» - якщо підключена дана послуга, то можливо повністю заблокувати платні SMS-сервіси обраних контент-провайдерів (блокування вхідних дзвінків і повідомлень).

І головне - ніколи не відповідайте на такі SMS! Це може виявитися шахрайством з метою крадіжки грошей з вашого рахунку.

Спам по bluetooth.

У багатьох торгових центрах вам по bluetooth буде приходити реклама, тільки-но ви тільки ввійдете всередину. Приймати їх в будь-якому випадку не потрібно. А щоб і не бачити їх, краще всього просто включати bluetooth тільки коли він вам безпосередньо потрібен - для передачі файлів, наприклад. Заодно і батарейку збережете. Інший варіант - відключати виявлення вашого bluetooth-пристрої іншими пристроями.

Кому скаржитися на спам.

Якщо ви хочете не тільки самі позбутися лівих SMS-ок, але і покарати спамерів, тобто такі варіанти дій:

Звернутися безпосередньо до оператора зв'язку зі скаргою на розсилку спаму

Звернутися в ФАС (Федеральну антимонопольну службу) Росії, яка здійснює нагляд і контроль дотримання законодавства про рекламу

- на сайті www.fas.gov.ru/contact-fas/feedback/ або по електронній пошті [email protected] Також скаргу можна доставити особисто, направити поштою або по факсу.

Звернутися в Роскомнадзор.

- Федеральна служба з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій - на сайті 63.rsoc.ru/p7632/p8928/

У будь-якому випадку, для подачі скарги ви повинні надати конкретну інформацію: ім'я та номер відправника, текст повідомлення та час (відправлення / доставки). Будьте готові також повідомити свої особисті дані: ПІБ, місце проживання, - для достовірності відправленої інформації та можливості отримати сповіщення.

У відповідь на ваше відправлене повідомлення про скаргу, має прийти підтвердження про прийняття запиту до дії у вигляді смс, листи або рекомендованого листа.

Якщо ж справа дійде до суду, доводити про наявність вашої згоди на отримання розсилок будуть мобільні оператори, розповсюджувачі реклами або інші розсильників спаму, а не ви самостійно. Переконайтеся «для заспокоєння совісті», що дійсно не давали згоди на спам-розсилку (наприклад, в договорі на отримання послуг).

Як не потрапити на вудку спамерів і шахраїв.

Кілька порад по тому, як же уникнути спаму, щоб не довелося від нього відписуватися:

Не приводьте на підозрілих сайтах номер свого мобільного

не переходьте за посиланнями, які надіслані в смс з невідомого / короткого номера

Не відповідайте на провокаційні смс, надіслані з невідомого номера, якщо не впевнені твердо в їх достовірності

уважно читайте договори мобільних операторів, де прописані умови відправки вам рекламних повідомлень. Сліпо підписуючись під такими угодами, ви добровільно підписуєтеся на отримання спаму.

Як позбутися від SMS-спаму.

джерело: http://vksk-service.ucoz.ru

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.