Статьи

Як встановити WordPress на хостинг

 1. Скачайте архів з актуальною версією CMS WordPress c офіційного сайту http://ru.wordpress.org/
 2. Перейдіть в каталог, відповідний потрібного домену, в панелі вгорі праворуч клікніть по значку і закачайте архів з wordpress. ( Як закачати файли? )
 3. Після завантаження виберіть архів з wordpress і клікніть по значку .
 4. Перейдіть в інформацію, що з'явилася папку wordpress, виділіть всі файли (на клавіатурі затисніть кнопку Ctrl і клікайте по назві кожного файлу) і в панелі вгорі натисніть , Потім поверніться назад, в кореневій каталог, , і натисніть .
 5. Тепер Ви можете видалити каталог wordpress і архів, який закачували раніше, - вони більше не потрібні. Також видаліть файл index.html
 6. Перейдіть в розділ Бази даних, клікніть по значку і заповніть всі необхідні поля.

 7. Важливо! Уважно поставтеся до створення бази даних (БД), пароль повинен бути досить надійним. Не використовуйте короткі і прості паролі. Пароль скопіюйте і зберігайте в надійному місці.

  1. Після створення бази даних ви побачите, що ім'я бази даних і користувача складаються з двох частин. Перша - це ваш логін в биллинге, друга - це введені вами при створенні БД дані. Скопіюйте ім'я бази даних і логін користувача, і так само, як і пароль, зберігайте в надійному місці.
  2. Підготовка завершена, тепер ви можете в браузері перейти по посиланню ваш-домен / index.php і почати установку wordpress.
  3. У першому вікні загальна інформація, ознайомтеся і тисніть Уперед.
  4. Введіть дані для підключення wordpress до БД, яку ви нещодавно створили, і натисніть Надіслати. Після цього буде проведено пробне підключення до бази даних, і ви зможете запустити установку.

  5. Вкажіть дані, які будуть використовуватися для авторизації адміністратора на сайті.
  6. Вітаємо! Установка завершена і тепер ви можете увійти на свій сайт.

  Ви можете використовувати ці знання самостійно,

  або

  звернутися в нашу службу техпідтримки (необхідна авторизація)

  створити тікет
Як закачати файли?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача