Статьи

Як встановити WordPress на хостинг

 1. Скачайте архів з актуальною версією CMS WordPress c офіційного сайту http://ru.wordpress.org/
 2. Перейдіть в каталог, відповідний потрібного домену, в панелі вгорі праворуч клікніть по значку і закачайте архів з wordpress. ( Як закачати файли? )
 3. Після завантаження виберіть архів з wordpress і клікніть по значку .
 4. Перейдіть в інформацію, що з'явилася папку wordpress, виділіть всі файли (на клавіатурі затисніть кнопку Ctrl і клікайте по назві кожного файлу) і в панелі вгорі натисніть , Потім поверніться назад, в кореневій каталог, , і натисніть .
 5. Тепер Ви можете видалити каталог wordpress і архів, який закачували раніше, - вони більше не потрібні. Також видаліть файл index.html
 6. Перейдіть в розділ Бази даних, клікніть по значку і заповніть всі необхідні поля.

 7. Важливо! Уважно поставтеся до створення бази даних (БД), пароль повинен бути досить надійним. Не використовуйте короткі і прості паролі. Пароль скопіюйте і зберігайте в надійному місці.

  1. Після створення бази даних ви побачите, що ім'я бази даних і користувача складаються з двох частин. Перша - це ваш логін в биллинге, друга - це введені вами при створенні БД дані. Скопіюйте ім'я бази даних і логін користувача, і так само, як і пароль, зберігайте в надійному місці.
  2. Підготовка завершена, тепер ви можете в браузері перейти по посиланню ваш-домен / index.php і почати установку wordpress.
  3. У першому вікні загальна інформація, ознайомтеся і тисніть Уперед.
  4. Введіть дані для підключення wordpress до БД, яку ви нещодавно створили, і натисніть Надіслати. Після цього буде проведено пробне підключення до бази даних, і ви зможете запустити установку.

  5. Вкажіть дані, які будуть використовуватися для авторизації адміністратора на сайті.
  6. Вітаємо! Установка завершена і тепер ви можете увійти на свій сайт.

  Ви можете використовувати ці знання самостійно,

  або

  звернутися в нашу службу техпідтримки (необхідна авторизація)

  створити тікет
Як закачати файли?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.