Статьи

Як перевірити якість розробленого сайту

Пам'ятається, незабутній Остап Бендер знав кілька порівняно чесних способів обману, спрямованого на відбирання грошей у населення

Пам'ятається, незабутній Остап Бендер знав кілька порівняно чесних способів обману, спрямованого на відбирання грошей у населення. Нинішні веб-контори значно урізноманітнили перелік Великого комбінатора.

Давайте розглянемо ті аспекти, на яких нечисті на руку айтішники можуть обдурити довірливого клієнта.

Давайте розглянемо ті аспекти, на яких нечисті на руку айтішники можуть обдурити довірливого клієнта

Зробили вам відмінний сайтец. Все працює, але в один прекрасний день виявляється, що доменне ім'я зареєстровано не на вас, а на контору, яка зробила ресурс. Такого бути не повинно. Агентство - тільки виконавець. Господар - ви, доступ до всього сайтовий «ліверу» повинен бути в ваших надійних руках. Потрібно зайти в особистий кабінет реєстратора і остаточно провентилювати цю тему. Пошуковики люблять доменні імена «з історією», трепетно ​​до них відносяться і дають хорошу видачу. Відповідно, подбайте. Щоб це була ваша власність, а не виконавця замовлення.

Ще одна реєстрація. На це раз - хостингу, тобто сакрального сховища всіх файлів сайту. Доменне ім'я звертається до файлів, що знаходяться в цьому самому сховищі - і сайт завантажується. При необхідності внести якісь зміни в сайт, без доступу в хостинг не обійтись.

Веб-агентство має надсилати звіти про те, звідки прийшов покупець, які ключові слова при цьому ставив. Це допоможе відсіяти незатребувані анкор. До того ж, дуже непогано, якщо у власника сайту буде статистика щодо географії, соціальний зріз аудиторії, зі стаціонарного комп'ютера або з якого іншого девайса було здійснено вхід.

Окремі несвідомі контори безсовісно користуються необізнаністю клієнта і продають йому безкоштовну CMS . Або ще один опосередкований спосіб «розводу» - впарити замовнику власноруч склепанную систему управління контентом. Клієнту розкажуть що унікальна розробка не має аналогів, нібито вона створена виключно для ваших конкретних потреб і потреб. Коли все вже поставлено на робочі рейки і пішло в роботу, раптом з'ясовується, що за користування цим «ексклюзивом» потрібно регулярно давати грошики авторам. Суму при цьому можна називати будь-яку. Оскільки нікому не хочеться починати снів городити городи і переносити весь багаж на новий движок , То клієнт стає заручником хитромудрої контори. Щоб такі «хітросделанние» пани залишилися з носом, замовнику необхідно добре продумати, чого він хоче від сайту. Якщо ваш перелік здатна забезпечити звичайна CMS , А швидше за все так воно і є, бо все вже винайдено до нас, то чого паритися і оригінальничати, ходити на уклін до веб-студії, якщо всі потреби здатна задовольнити WordPress , Joomla, 1С-Бітрікс, UMI.

До сих пір трапляється, що виконавці і зовсім не користуються жодними CMS . Це теж дозволяє тримати замовника на гачку нав'язливого адміністрування, пропонованого конторою, бо сама людина не в змозі працювати з власним сайтом, так там все неясно і незрозуміло зроблено. Щоб такого не було, виконавцю потрібно товсто натякнути, що вам потрібна CMS , Що виконує необхідні функції. Агентство, яке вміє або принципово не бажає працювати з тим, що влаштовує всю земну кулю і наполягає на винятковості власних розробок, швидше за все, не заслуговує щастя стати виконавцем ваших задумів. Інакше за будь-тілорух на сайті - додавання кнопок і сторінок - доведеться нескінченно відстібати.

Вдаватися до авторських CMS має сенс, якщо планів у вас громаддя, причому в них входять жорсткі вимоги до функціоналу і конфіденційності. Але і в цьому випадку необхідна солідна контора, здатна належним чином задовольнити вимоги замовника, а не перше зустрінуте по дорозі агентство.

Окремі контори, щоб роздобути клієнта, безбожно демпінгують. Після отримання замовлення виявляється, що окремі зміни не були передбачені контрактом і «треба ж дати», за кожну переробку і шліфування буде виставлена ​​готельна і, швидше за все, чимала плата. Про безкоштовно сирі пам'ятають все, але так привабливо все ж випробувати всі принади підхід на собі, чи не так? А якщо не так, то уникнути складання детального техзавдання не вдасться.

Непогано, якщо замовник перевірить верстку, рівень безпеки і програмування сайту. Щоб подивитися, чи все правильно прив'язано, допоможе ціла група ресурсів. З хі допомогою можна з'ясувати специфіку відображення сторінок на екранах звичайних моніторів і численних інших девайсів. Ніякої смуги прокрутки з'являтися не повинно. До того ж, сайт повинен добре відображатися у всіх без винятку браузерах.

Тепер ви знаєте, з якими критеріями слід підходити до створюваного ресурсу. Відповідальних вам виконавців і швидкої розкрутки! Наша студія завжди рада допомогти в справі сайтобудування і адміністрування. Працюємо без дурнів.

Про безкоштовно сирі пам'ятають все, але так привабливо все ж випробувати всі принади підхід на собі, чи не так?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача