Статьи

Як вибрати ім'я дитини за датою народження - Дізнатися ім'я для дівчинки або хлопчика по місяцях народження

Вибір імені за датою народження дає безсумнівні переваги батькам в прогнозуванні вдалою життя їхньої дитини Вибір імені за датою народження дає безсумнівні переваги батькам в прогнозуванні вдалою життя їхньої дитини. З нумерологической точки зору, сума всіх цифр повної дати народження (Число Життєвого Шляху) є числовим вираз всіх вроджених духовних і фізичних якостей людини. З цього числа можна зробити висновок, які потенційні можливості (духовні і фізичні) закладені у Вашій дитині, який життєвий шлях йому належить пройти. Число Вирази (сума числових значення всіх букв в повному імені - ім'я, по батькові, прізвище) розповість, за якими принципами житиме Ваше дитя, що для нього буде важливим, а чому він не стане надавати значення. Зрозуміло, що якщо характер і здібності не залежать від імені (вони закладені самою датою народження), то різні імена істотно можуть змінити Число Вирази. Наприклад, Іван в повному імені може роками чекати «щасливого випадку», а Антон з тими ж батькові та прізвищем вперто буде рухатися до мети. І нарешті, Число Бажання Серця (сума чисел голосних імені) визначає таємне бажання людини, стає головною мотивацією його вчинків.

Що дає вибір імені дитині за датою народження батькам?

Далекоглядні батьки не упустять такої унікальної можливості - за допомогою правильно підібраного імені спочатку привести в рівновагу і здатності, і бажання, і характер свого улюбленого чада. Якщо нумерологическое Число Дня Народження більше Числа Імені, це означає, що характер і нахили людини будуть «працювати» на придушення його бажань. Якщо Число Імені перевищує Число Дати Народження - швидше за все все життя пройде в потуранні своїм бажанням. А людина з рівними числами народження та імені зможе виробити гармонійний характер і знайти улюблену справу. А значить - досягти успіху.

Що дає вибір імені дитині за датою народження батькам?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.