Статьи

Як подарувати дитині квартиру

Умови дарування житла дитині

Як подарувати дитині квартиру Матичак Тетяна https://cdn.segodnya.ua/img/article/3051/66_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3051/66_tn.jpg 2012-06-06T18: 29: 25 + 03: 00 Політика Опікунська рада повинна призначити представника неповнолітньої дитини.

"Добрий день," Юрлікбез "! Хочу подарувати квартиру своєму малолітньому синові. Його батько позбавлений батьківських прав і знаходиться в місцях позбавлення волі. В опікунській раді сказали, що дозвіл дадуть, але не можуть зробити бабусю представником дитини, яка прийме від його імені подарунок . Як бути?" - Анастасія.

Консультує Ольга Ускова, начальник відділу судового врегулювання корпорації UBG:

"Ви дійсно можете скористатися рекомендацією, яку вам дали. У опікунській раді вам порекомендували оформити угоду за дорученням через бабусю для того, щоб уникнути в договорі дарування ситуації, в якій ви одночасно будете підписувати договір з двох сторін - як власник і з боку вашого сина як єдиний законний його представник.

Справа в тому, що Цивільний кодекс України чітко встановлює (ч. 1 ст. 242), що батьки є законними представниками своїх малолітніх та неповнолітніх дітей. З огляду на, що батько позбавлений батьківських прав, єдиним законним представником сина є саме ви. Тому в опікунській раді вам правильно пояснили, що бабуся не є законним представником вашого сина, тому не може від його імені виступати стороною угоди.

[Money1]

Для того щоб уникнути проблем в даній ситуації, бажано, щоб від вашого імені при оформленні угоди виступало третя особа на підставі довіреності (бабуся цілком може ним бути). При цьому в довіреності раджу чітко обмежити права представника, точно вказати ПІБ дитини, який буде приймати дар, і інші умови угоди ".

Питання надсилайте на адресу: [email protected]

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Як бути?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача