Статьи

Як грати по мережі в ETS 2 / ATS

Завантаження і установка TRUCKERS MP (ETS2MP, ATSMP)

Щоб завантажити клієнт необхідно перейти на офіційний сайт розробників, який знаходиться за адресою: http://truckersmp.com .

Якщо ви бачите на своєму екрані офіційний сайт TRUCKERS MP (ETS 2 MP), то переходите до другого кроку Якщо ви бачите на своєму екрані офіційний сайт TRUCKERS MP (ETS 2 MP), то переходите до другого кроку.

Клієнт TRUCKERS MP є повністю безкоштовним, але для того, щоб його завантажити, необхідно пройти реєстрацію на сайті розробників і тільки після цього стане доступно скачування клієнта.

Якщо ви раніше вже пройшли реєстрацію, то можете сміливо вводити свою електронну пошту і пароль в меню авторизації вгорі головної сторінки сайту або в спеціальному блоці, який з'явиться після натискання на кнопку "Вхід".

Якщо ви раніше вже пройшли реєстрацію, то можете сміливо вводити свою електронну пошту і пароль в меню авторизації вгорі головної сторінки сайту або в спеціальному блоці, який з'явиться після натискання на кнопку Вхід

Якщо ви вперше зайшли на даний сайт, то необхідно зареєструвати новий акаунт, для цього натискаємо на кнопку "Реєстрація" (у правому верхньому куті сайту) і потрапляємо на сторінку, яка говорить нам про те, що для продовження реєстрації необхідно провести авторизації в Steam ( це зроблено для того, щоб перевірити чи є у вас ліцензійна версія гри), можете не боятися і сміливо проходити авторизацію (не забудьте зробити свій профіль в Steam видимим для всіх, інакше ви не зможете продовжити реєстрацію), після чого ви зможете успішно заверши ть реєстрацію, про що вам буде сказано в спеціальному повідомленні.

Після проходження реєстрації - авторизуйтесь на сайті і переходите до наступного кроку.

Після успішної реєстрації та авторизації на сайті - вам відкривається можливість скачування клієнта TRUCKERS MP, для цього необхідно натиснути на кнопку "Завантажити останню версію", після чого ви потрапите на сторінку скачування:

Вибираємо Ігровий клієнт і завантажуємо його собі на комп'ютер, друга кнопка PHP SDK необхідна лише веб розробникам, які хочуть вивести на своєму сайті інформацію про серверах і даний архів нам завантажувати не треба Вибираємо "Ігровий клієнт" і завантажуємо його собі на комп'ютер, друга кнопка "PHP SDK" необхідна лише веб розробникам, які хочуть вивести на своєму сайті інформацію про серверах і даний архів нам завантажувати не треба.

Після скачування - переходимо до наступного кроку.

Після скачування ігрового клієнта - його необхідно встановити, для цього необхідно перейти в тата з скачаним архівом і розпакувати його, запустити установку ігрового клієнта, процедура встановлення нічим не відрізняється від установки будь-якого іншого застосування або гри, тому уважно читайте і дотримуйтесь інструкцій (зверніть увагу на те, щоб правильно вказати папку куди встановлена ​​гра Euro Truck Simulator 2).

Після закінчення установки - переходимо до заключного кроку.

Якщо ви успішно пройшли всі попередні 4 кроки, то вже встановили собі клієнт TRUCKERS MP і готові перейти до самої гри: для цього необхідно запустити Euro Truck Simulator 2 використовуючи ярлик, який був створений в процесі установки TRUCKERS MP. Після запуску вас попросять вибрати графічний режим, зазвичай все залишаємо як є, але якщо у ви використовуєте відмінний від того, що вам запропонований, то виберіть свій варіант просто натиснувши на нього.

Після запуску вас попросять вибрати графічний режим, зазвичай все залишаємо як є, але якщо у ви використовуєте відмінний від того, що вам запропонований, то виберіть свій варіант просто натиснувши на нього

У самій грі вам необхідно буде вибрати один з доступних серверів, ще раз пройти авторизацію і далі вже насолоджуватися грою з іншими віртуальними далекобійниками.

У самій грі вам необхідно буде вибрати один з доступних серверів, ще раз пройти авторизацію і далі вже насолоджуватися грою з іншими віртуальними далекобійниками

На сторінці авторизації ви також можете зробити деякі налаштування, для цього натисніть на потрібну кнопку в лівому верхньому кутку.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача