Статьи

Як включити режим «Максимальна продуктивність» в Windows 10

 1. Як включити схему електроживлення «Максимальна продуктивність» в Windows 10 за допомогою PowerShell
 2. Примітка
 3. Примітка
 4. Як видалити схему електроживлення «Максимальна продуктивність»

Ви можете використовувати схему електроживлення «Максимальна продуктивність» на будь-якої версії Windows 10. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як включити нову схему управління живленням

У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як включити нову схему управління живленням

З виходом Windows 10 April 2018 Update , Microsoft додала в систему нову схему управління живленням під назвою «Максимальна продуктивність». Вона дозволяє добитися найвищих показників продуктивності в Windows 10 .

Схема управління живленням «Максимальна продуктивність» - нова політика, заснована на схемі «Висока продуктивність», але пропонує розширені оптимізації, зокрема зниження мікрозадержек. Крім того, дана схема мінімізує пригальмовування і до максимальної межі збільшує швидкодію.

Єдине застереження полягає в тому, що дана схема електроживлення призначена тільки для систем Windows 10 Pro for Workstations . Однак, при бажанні ви можете включити нову схему на будь-якому комп'ютері під керуванням Windows 10 версій 1803 , 1809 і 1903 - для цього потрібно буде використовувати інструмент командного рядка PowerCFG.

Як включити схему електроживлення «Максимальна продуктивність» в Windows 10 за допомогою PowerShell

Якщо ви хочете включити схему «Максимальна продуктивність» на вашому пристрої, і ви не використовуєте Windows 10 Pro for Workstations, то виконайте наступні кроки.

Примітка

Важливо: дана схема управління живленням доступна тільки в Windows 10 версії 1803 і вище. Для того, щоб дізнатися версію вашої системи введіть команду winver в стартове меню, натисніть Enter і ознайомтеся з інформацією в діалоговому вікні.

 • Відкрийте стартове меню.
 • Введіть запит PowerShell в пошуку Windows, виберіть самий верхній результат, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».
 • Введіть наступну команду, щоб включити режим «Максимальна продуктивність» в панелі управління і натисніть Enter:

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61

 • Перезавантажте ПК.
 • Відкрийте Панель управління (введіть запит Панель управління в пошуку Windows).
 • Виберіть категорію «Обладнання і звук> Електроживлення».
 • У секції «Додаткові схеми» виберіть опцію «Максимальна продуктивність».

У секції «Додаткові схеми» виберіть опцію «Максимальна продуктивність»

Після виконання даних кроків ви можете протестувати нову схему електроживлення і подивитися, чи є які-небудь поліпшення продуктивності при виконанні ресурсоємних завдань.

Примітка

Зверніть увагу, що схема управління живленням «Максимальна продуктивність» недоступна, якщо пристрій не підключений до мережевого харчування і працює від акумулятора.

Як видалити схему електроживлення «Максимальна продуктивність»

Щоб відключити режим «Максимальна продуктивність», запустіть консоль Windows PowerShell від імені адміністратора і виконайте наступну команду:

powercfg -restoredefaultschemes

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.