Статьи

Як збільшити кеш в Опері?

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то напевно знаєте, що з деяких пір він почав базуватися на движку Chromiuim, в результаті чого останні версії браузера істотно відрізняються від попередніх

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то напевно знаєте, що з деяких пір він почав базуватися на движку Chromiuim, в результаті чого останні версії браузера істотно відрізняються від попередніх. Наприклад, починаючи з двадцятих версій і по найостаннішу просто так розмір кешу ви змінити не зможете, хоча в ранніх версіях це було легко зробити за допомогою налаштувань. Тому сьогодні я розповім про те, як збільшити кеш для нових версій Опери.

Нагадую, що кеш браузера - це своєрідне сховище для файлів, де зберігаються зображення, картинки і навіть дані веб-перегляду сайтах. Кеш використовується для того, що б кожен раз не завантажувати все інформацію з сайту, використовуючи вже наявні дані. Зрозуміло, якщо користувач колись уже заходив на вказану статтю. Це дозволяє в рази швидше завантажувати сторінки веб-сайтів.

Тепер переходимо до збільшення кеш-пам'яті. У цьому випадку нам не знадобиться навіть запускати оперу . Знайдіть значок браузера на робочому столі, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».

Знайдіть значок браузера на робочому столі, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості»

Відкриється невелике вікно властивостей програми. Виберіть вкладку «Ярлик».

Виберіть вкладку «Ярлик»

Тепер діємо акуратно. Ось вам рядок, яку ви повинні будете додати в поле «Об'єкт» після основного запису (виділено стрілкою на скріншоті):

--disk-cache-dir = "D: \ CacheChrome" --disk-cache-size = 3073741824

Зверніть свою увагу, що в даному випадку кеш зберігається на диск D, але ви можете замінити його на інший диск, підставивши його букву в запис. Другий момент - це обсяг пам'яті кеша. В даному випадку size = 3073741824 - це 3 Гб в байтах. Наприклад, якщо вам потрібен обсяг кеш-пам'яті в 1 Гб, то потрібно підставити цифру 1073741824. Загалом, нічого складного, хоча через настройки браузера зробити це було простіше.

Отже, додаєте запис і ось що у вас виходить:

Після закінчення процесу натисніть кнопку ОК для збереження даних.

Будуть питання - звертайтеся.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача