Статьи

Як завантажити і зберегти будь-який файл на iPhone і iPad без джейлбрейка

Часто бувають ситуації, коли потрібно завантажити якийсь файл з мережі Інтернет, а під рукою немає комп'ютера. У таких випадках допомогти може тільки iPhone, iPad або iPod Touch, проте лише одиниці знають про те, як можна завантажувати абсолютно будь-які файли і зберігати їх в пам'ять пристрою. Зауважимо, що викачування файлів з будь-якими розширеннями можливо навіть без джейлбрейка і використання платного сторонніх програм.

Розглянемо досить нетривіальний сценарій, який має на увазі під собою виконання непередбаченої завдання. Потрібно прошити Wi-Fi роутер, встановивши на нього нове програмне забезпечення. Якщо під рукою немає комп'ютера або смартфона / планшета на Android, то на допомогу може прийти iPhone або iPad. Файли прошивок для роутерів мають найрізноманітніші розширення, але найчастіше це класичні архіви, з якими «яблучні» мобільні пристрої працювати не можуть.

Насправді, виконання подібних завдань не є чимось складним. Щоб завантажити якийсь файл з мережі Інтернет, достатньо перейти за посиланням на завантаження в браузері Safari на iPhone, iPad або iPod Touch. Потім, потрібно натиснути на пряме посилання для початку скачування, після чого, по закінченню цього процесу, в веб-браузері Safari з'явиться іконка розширення і назва файлу, а внизу буде пункт «Відкрити в програмі *****» і «Ще». Нас цікавить саме другий пункт, оскільки при його відкритті з'явиться список програм, в яких долучення можна зберегти.

Редакція AKKet.com рекомендує використовуватися безкоштовний додаток Documents, куди можна зберігати файли з будь-якими розширеннями, а потім вивантажувати їх назад в Інтернет. Отже, вибираємо пункт «Імпорт в Documents» і потім чекаємо того моменту, коли запуститься потрібну програму і в ньому з'явиться напис на зразок «Файл був збережений».

Щоб завантажити скачаний файл в Інтернет, досить натиснути на потрібному веб-сайті на форму «Вибрати», після чого в Safari з'явиться список доступних джерел, серед яких слід вибрати Documents або будь-який інший, в який потрібний файл був завантажений. Потім, у вікні, досить вибрати потрібний файл, а далі операційна система iOS зробить все сама.

Такий простий спосіб дозволяє завантажити з мережі Інтернет абсолютно будь-який файл з будь-яким розширенням, а потім зберігати його в пам'ять iPhone, iPad або iPod Touch для подальшого використання.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача