Статьи

Як завантажити і зберегти будь-який файл на iPhone і iPad без джейлбрейка

Часто бувають ситуації, коли потрібно завантажити якийсь файл з мережі Інтернет, а під рукою немає комп'ютера. У таких випадках допомогти може тільки iPhone, iPad або iPod Touch, проте лише одиниці знають про те, як можна завантажувати абсолютно будь-які файли і зберігати їх в пам'ять пристрою. Зауважимо, що викачування файлів з будь-якими розширеннями можливо навіть без джейлбрейка і використання платного сторонніх програм.

Розглянемо досить нетривіальний сценарій, який має на увазі під собою виконання непередбаченої завдання. Потрібно прошити Wi-Fi роутер, встановивши на нього нове програмне забезпечення. Якщо під рукою немає комп'ютера або смартфона / планшета на Android, то на допомогу може прийти iPhone або iPad. Файли прошивок для роутерів мають найрізноманітніші розширення, але найчастіше це класичні архіви, з якими «яблучні» мобільні пристрої працювати не можуть.

Насправді, виконання подібних завдань не є чимось складним. Щоб завантажити якийсь файл з мережі Інтернет, достатньо перейти за посиланням на завантаження в браузері Safari на iPhone, iPad або iPod Touch. Потім, потрібно натиснути на пряме посилання для початку скачування, після чого, по закінченню цього процесу, в веб-браузері Safari з'явиться іконка розширення і назва файлу, а внизу буде пункт «Відкрити в програмі *****» і «Ще». Нас цікавить саме другий пункт, оскільки при його відкритті з'явиться список програм, в яких долучення можна зберегти.

Редакція AKKet.com рекомендує використовуватися безкоштовний додаток Documents, куди можна зберігати файли з будь-якими розширеннями, а потім вивантажувати їх назад в Інтернет. Отже, вибираємо пункт «Імпорт в Documents» і потім чекаємо того моменту, коли запуститься потрібну програму і в ньому з'явиться напис на зразок «Файл був збережений».

Щоб завантажити скачаний файл в Інтернет, досить натиснути на потрібному веб-сайті на форму «Вибрати», після чого в Safari з'явиться список доступних джерел, серед яких слід вибрати Documents або будь-який інший, в який потрібний файл був завантажений. Потім, у вікні, досить вибрати потрібний файл, а далі операційна система iOS зробить все сама.

Такий простий спосіб дозволяє завантажити з мережі Інтернет абсолютно будь-який файл з будь-яким розширенням, а потім зберігати його в пам'ять iPhone, iPad або iPod Touch для подальшого використання.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.