Статьи

Як завантажити флеш плеєр для Гугл Хром і відключити вбудований флеш плагін

  1. Чи потрібно шукати «скачати флеш плеєр для гугл хром» в Інтернеті
  2. Як відключити вбудований флеш в Google Chrome

Якщо браузер Google Chrome на вашому комп'ютері раптово став вилітати або відбуваються інші збої при спробі відтворити флеш контент, такий як відео в контакті або на однокласниках, якщо Ви постійно бачите повідомлення «стався Пошкоджено такий модуль: Shockwave Flash», ця інструкція допоможе Якщо браузер Google Chrome на вашому комп'ютері раптово став вилітати або відбуваються інші збої при спробі відтворити флеш контент, такий як відео в контакті або на однокласниках, якщо Ви постійно бачите повідомлення «стався Пошкоджено такий модуль: Shockwave Flash», ця інструкція допоможе. Вчимося робити так, щоб Гугл Хром і флеш подружилися.

Чи потрібно шукати «скачати флеш плеєр для гугл хром» в Інтернеті

Пошукова фраза в підзаголовку - найбільш частий питання, що задається користувачами пошукових систем при виникненні проблем з відтворенням Flash в плеєрі. Якщо у Вас відтворюється флеш в інших браузерах, а в панелі управління Windows є значок настройки програвача, значить він у Вас вже встановлено. Якщо немає - то йдемо на офіційний сайт, де можна скачати Flash плеєр - http://get.adobe.com/ru/flashplayer/ . Тільки використовуємо не гугл хром, а який-небудь інший браузер, в іншому випадку, Вам повідомлять про те, що «В ваш оглядач Google Chrome вже вбудований програвач Adobe Flash Player».

Тільки використовуємо не гугл хром, а який-небудь інший браузер, в іншому випадку, Вам повідомлять про те, що «В ваш оглядач Google Chrome вже вбудований програвач Adobe Flash Player»

Встановлено вбудований Adobe Flash Player

Чому ж тоді флеш плеєр працює у всіх браузерах, крім хрому? Справа в тому, що Гугл Хром використовує вбудований в браузер плеєр для відтворення Flash і, щоб виправити проблему зі збоями, потрібно відключити вбудований програвач і налаштувати флеш так, щоб він використовував той, який встановлений в Windows.

Як відключити вбудований флеш в Google Chrome

В адресному рядку хрому введіть адресу about: plugins і натисніть Enter, натисніть «плюсик» справа вгорі з написом «Детальніше». Серед встановлених модулів Ви побачите два флеш плеєра. Один буде знаходитися в папці браузера, інший - в системній папці Windows. (Якщо у Вас тільки один флеш плеєр, а не як на картинці, значить ви не завантажували програвач з сайту Adobe).

Натисніть "Відключити" для плеєра, вбудованого в хром. Після цього закрийте вкладку, закрийте Google Chrome і знову запустіть його. В результаті все має працювати - тепер використовується системний Flash Player.

Якщо після цього проблеми з Google Chrome тривають, то є ймовірність, що справа не в програвачі Flash, і вам стане в нагоді наступна інструкція: Як виправити збої Google Chrome .

А раптом і це буде цікаво:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.