Статьи

Як включити Flash Player в яндекс.браузер

Adobe Flash Player - плагін, який використовується у всіх браузерах для відображення flash-контенту на веб-сайтах, включаючи яндекс.браузер. Якщо у вашому браузері від Yandex flash-вміст не відображається, то, можливо, плагін відключений. У даній статті ви дізнаєтеся про те, яким чином здійснюється активація Flash Player в браузері Yandex.

Браузер від Yandex розроблений на основі Chromium - даний движок використовується і в Google Chrome . Саме тому яндекс.браузер повторює весь набір функцій, який є і в Chrome. Оскільки в Chrome Flash Player вбудований за замовчуванням, то, відповідно, він є і в яндекс.браузер, і видалити його звідти неможливо.

Якщо у вашому браузері перестали відтворюватися відеозапису, музика і flash-гри, то це говорить не про те, що в браузері відсутня даний плагін, а, можливо, він просто активовано.

Як активувати Flash Player в браузері Yandex?

  1. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок зазначену нижче посилання, натиснувши потім клавішу Enter:

browser: // plugins

2. Відкриється список підключених плагінів, в якому знайдіть найменування Adobe Flash Player. Якщо біля нього розташувалася кнопка «Включити», то плагін відключений. Клацніть по цій кнопці, щоб активувати його, а потім перезапустіть браузер.

З цього моменту плагін буде працювати. Якщо flash-вміст як і раніше не працює, перевірте Yandex браузер на наявність оновлень.

Читайте також:

Як активувати Flash Player в браузері Yandex?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.