Статьи

Як включити Flash Player в яндекс.браузер

Adobe Flash Player - плагін, який використовується у всіх браузерах для відображення flash-контенту на веб-сайтах, включаючи яндекс.браузер. Якщо у вашому браузері від Yandex flash-вміст не відображається, то, можливо, плагін відключений. У даній статті ви дізнаєтеся про те, яким чином здійснюється активація Flash Player в браузері Yandex.

Браузер від Yandex розроблений на основі Chromium - даний движок використовується і в Google Chrome . Саме тому яндекс.браузер повторює весь набір функцій, який є і в Chrome. Оскільки в Chrome Flash Player вбудований за замовчуванням, то, відповідно, він є і в яндекс.браузер, і видалити його звідти неможливо.

Якщо у вашому браузері перестали відтворюватися відеозапису, музика і flash-гри, то це говорить не про те, що в браузері відсутня даний плагін, а, можливо, він просто активовано.

Як активувати Flash Player в браузері Yandex?

  1. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок зазначену нижче посилання, натиснувши потім клавішу Enter:

browser: // plugins

2. Відкриється список підключених плагінів, в якому знайдіть найменування Adobe Flash Player. Якщо біля нього розташувалася кнопка «Включити», то плагін відключений. Клацніть по цій кнопці, щоб активувати його, а потім перезапустіть браузер.

З цього моменту плагін буде працювати. Якщо flash-вміст як і раніше не працює, перевірте Yandex браузер на наявність оновлень.

Читайте також:

Як активувати Flash Player в браузері Yandex?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача