Статьи

Як видалити незрозумілу рекламу, банера, вкладки в браузері

 1. Як прибрати рекламу в браузері в автоматичному режимі
 2. Прибираємо рекламу за допомогою Hitman Pro
 3. Використовуємо Malwarebytes Antimalware для того, щоб позбутися від проблеми
 4. Якщо після видалення реклами в браузері він став писати, що не вдається підключитися до проксі-сервера
 5. Як позбутися від реклами вручну
 6. Що і як потрібно шукати
 7. Видалення програм, які викликають появу реклами
 8. Видалення розширень браузера з Adware
 9. Зміни, що вносяться вірусом в файл hosts для підміни реклами
 10. Про розширення браузера Adblock для блокування реклами
 11. додаткова інформація

Подібного роду спливаюча реклама з'являється в браузері Яндекс, Google Chrome, у деяких - в Опері. Ознаки одні і ті ж: при кліці в будь-якому місці будь-якого сайту з'являється спливаюче вікно з рекламою, а на тих сайтах, де ви і раніше могли бачити рекламні банери, вони підміняються на рекламу з пропозиціями розбагатіти і іншим сумнівним змістом.

">

Якщо те ж саме ви спостерігаєте у себе, то у вас на комп'ютері є в наявності шкідлива програма (AdWare), розширення браузера, а можливо і щось ще. Також може бути, ви вже стикалися з порадами встановити AdBlock, але я так розумію, рада не допоміг (більш того, міг і нашкодити, про що теж напишу). Почнемо виправляти ситуацію.

Швидка навігація по інструкції

Швидка навігація по інструкції

Як прибрати рекламу в браузері в автоматичному режимі

Для початку, щоб не заглиблюватися в нетрі (а це ми зробимо далі, якщо цей спосіб не допоможе), варто спробувати скористатися спеціальними програмними засобами для видалення AdWare, в нашому випадку - «вірусу в браузері».

Через те, що розширення і програми, що викликають появу спливаючих вікон, не є в прямому сенсі цього слова вірусами, антивіруси їх «не бачать». Однак, є спеціальні засоби для видалення потенційно небажаних програм, які з цим добре справляються.

Перед тим, як використовувати способи автоматично прибрати настирливу рекламу з браузера за допомогою зазначених нижче програм, рекомендую випробувати безкоштовну утиліту AdwCleaner, яка потребує установки на комп'ютер. Детальніше про утиліту і де її скачати: Засоби видалення шкідливих програм (Відкриється в новій вкладці).

Прибираємо рекламу за допомогою Hitman Pro

Для початку я б порекомендував спробувати утиліту Hitman Pro. З власного досвіду, вона відмінно знаходить більшість оселилися на комп'ютері небажаних речей і видаляє їх. Програма платна, але ви можете повністю безкоштовно користуватися нею протягом перших 30 днів, а цього нам буде достатньо.

Завантажити програму можна з офіційного сайту http://surfright.nl/en/ (Посилання на завантаження внизу сторінки). Після запуску, виберіть пункт «Я збираюся просканувати систему тільки один раз», щоб не встановлювати програму, після цього запуститься автоматичне сканування системи на шкідливі програми.Віруси, що показують рекламу знайшлися.

По завершенні сканування, ви зможете видалити шкідливі програми з вашого комп'ютера (потрібно буде безкоштовно активувати програму), які викликають вискакуванню реклами. Після цього, перезавантажте комп'ютер і подивіться, чи була вирішена проблема.

Використовуємо Malwarebytes Antimalware для того, щоб позбутися від проблеми

Malwarebytes Antimalware - ще одне безкоштовне засіб для видалення шкідливих програм, в тому числі Adware, що викликають появу реклами в Google Chrome, Яндекс браузері та інших програмах.


Malwarebytes Antimalware - ще одне безкоштовне засіб для видалення шкідливих програм, в тому числі Adware, що викликають появу реклами в Google Chrome, Яндекс браузері та інших програмах

Якщо Hitman Pro не допоміг, можете спробувати використовувати даний варіант - встановіть програму і виконайте сканування системи, після чого видаліть все, що буде знайдено. Після цього, знову ж таки, перезавантажте комп'ютер і знову спробуйте попрацювати в браузері і подивитися, чи зникла реклама.

Якщо після видалення реклами в браузері він став писати, що не вдається підключитися до проксі-сервера

Після того, як вам вдалося позбутися від реклами в браузері автоматично або вручну, ви можете зіткнутися з тим, що сторінки і сайти перестали відкриватися, а браузер повідомляє, що сталася помилка при підключенні до проксі-сервера.

В цьому випадку, відкрийте панель управління Windows, переведіть вид на «Значки», якщо у вас стоїть «Категорії» і відкрийте «Властивості оглядача» або «Властивості браузера». У властивостях перейдіть до вкладки «Підключення» і натисніть кнопку «Налаштування мережі».Увімкніть автоматичне визначення параметрів і приберіть використання проксі-сервера для локальних підключень. Детально про те, як виправити помилку «Не вдається підключитися до проксі-сервера» .

Як позбутися від реклами вручну

Якщо ви дійшли до цього пункту, значить вищеописані способи не допомогли прибрати рекламу, яка з'явилася в браузері. Спробуємо знайти її вручну.

Поява реклами викликають або процеси (запущені програми, яких ви не бачите) на комп'ютері, або розширення в браузерах Яндекс, Google Chrome, Опера (як правило, але є ще варіанти). При цьому, дуже часто користувач навіть не знає, що він встановив щось небезпечне - такі розширення і додатки можуть встановлюватися таємно, разом з іншими потрібними програмами.

Що і як потрібно шукати

Нижче я перерахую найбільш популярні назви «програм», які викликають таку поведінку браузерів, а потім розповім, де їх можна знайти. Отже, на які назви варто звернути увагу:

 • Pirrit Suggestor, pirritdesktop.exe (і всі інші зі словом Pirrit)
 • Search Protect (а також придивитися до всіх програм і розширень, що містить слово Search в назві, крім SearchIndexer - це служба Windows, її чіпати не потрібно.)
 • Conduit, Awesomehp і Babylon
 • Websocial і Webalta
 • Mobogenie
 • CodecDefaultKernel.exe
 • RSTUpdater.exe

Всі ці речі при виявленні на комп'ютері краще видаляти. Якщо у вас є підозри на якийсь інший процес, спробуйте пошукати в інтернеті: якщо багато людей шукають, як позбутися від нього - значить його теж можна додати в цей список.

Видалення програм, які викликають появу реклами

А тепер про видалення - для початку зайдіть в Панель управління Windows - Програми та засоби і подивіться, чи немає чогось з вищевказаного в списку встановлених. Якщо є - видаліть і перезавантажте комп'ютер.


Якщо є - видаліть і перезавантажте комп'ютер

Як правило, таке видалення не допомагає позбутися повністю від Adware, також вони рідко відображаються в списку встановлених програм. Наступним кроком відкрийте диспетчер задач і в Windows 7 перейдіть на вкладку «Процеси», а в Windows 8 і 8.1 - на вкладку «Подробности». Натисніть кнопку «Відображати процеси всіх користувачів». Пошукайте, чи є в списку запущених процесів файли з зазначеними іменами.


Пошукайте, чи є в списку запущених процесів файли з зазначеними іменами

Спробуйте натиснути правою кнопкою миші по підозрілому процесу і завершити його. Швидше за все, після цього він відразу запуститься знову (а якщо не запуститься, перевірте роботу браузера - зникла реклама і не з'явилася помилка з'єднання з проксі-сервера).

Отже, якщо процес, що викликає появу реклами знайдений, але його не виходить завершити, клікніть по ньому правою клавішею миші та виберіть пункт «Відкрити розташування файлу». Запам'ятайте, де знаходиться цей файл.


Натисніть клавіші Win (клавіша з емблемою Windows) + R і введіть msconfig, після чого натисніть «Ок». На вкладці «Завантаження» поставте «Безпечний режим» і натисніть Ок, перезавантажте комп'ютер.

Після входу в безпечний режим, зайдіть в панель управління - параметри папок і включите відображення прихованих і системних файлів, після чого зайдіть в папку, де знаходився підозрілий файл і видаліть всі її вміст. Знову запустіть msconfig, перевірте чи є щось зайве на вкладці «Автозавантаження», приберіть непотрібне. Приберіть завантаження в безпечному режимі і перезавантажте комп'ютер. Після цього перегляньте розширення в своєму браузері.

Додатково має сенс перевірити запущені служби Windows і знайти посилання на шкідливий процес в реєстрі Windows (виконайте пошук за назвою файлу).

Якщо після видалення файлів шкідливої ​​програми браузер став показувати помилку, пов'язану з проксі-сервером - вище було описано рішення.

Видалення розширень браузера з Adware

Крім програм або «вірусів» на самому комп'ютері, реклама в браузері може з'являтися в результаті роботи встановлених розширень. Зайдіть в список розширень вашого браузера:

 • У Google Chrome - кнопка налаштувань - інструменти - розширення
 • У браузері Яндекс - кнопка налаштувань - додатково - інструменти - розширення

Вимкніть всі сумнівні розширення, прибравши відповідну позначку. Дослідним шляхом ви також можете встановити, яке саме з встановлених розширень викликає поява реклами і видалити його.


Дослідним шляхом ви також можете встановити, яке саме з встановлених розширень викликає поява реклами і видалити його

Що стосується сумнівності - будь-яке розширення, навіть те, яке ви використовували раніше і були всім задоволені, в будь-який момент може почати виконувати небажані дії, докладніше про це в статті Небезпека розширень Google Chrome .

Зміни, що вносяться вірусом в файл hosts для підміни реклами

Крім усього іншого, Adware, через якого з'явилася реклама в браузері, вносить зміни в файлі hosts, визначити які можна по множинним записів з адресами google і іншими.


Крім усього іншого, Adware, через якого з'явилася реклама в браузері, вносить зміни в файлі hosts, визначити які можна по множинним записів з адресами google і іншими

Зміни у файлі hosts, що викликають появу реклами

Для того, щоб виправити файл hosts, запустіть блокнот від імені адміністратора, виберіть у меню файл - відкрити, вкажіть, щоб відображалися всі файли і перейдіть в Windows \ System32 \ drivers \ etc \, і відкрийте файл hosts. Видаліть всі рядки нижче останньої, що починається з решітки, після чого збережіть файл.

Більш докладна інструкція: Як виправити файл hosts .

Про розширення браузера Adblock для блокування реклами

Перше, що пробують користувачі при появі небажаної реклами - це установка розширення Adblock. Однак, в боротьбі з Adware і вискакують вікнами він не особливий помічник - він блокує «штатну» рекламу на сайті, а не ту, що викликана шкідливим ПЗ на комп'ютері.

Більш того, будьте уважні при установці AdBlock - є багато розширень для браузера Google Chrome і Яндекс з цією назвою, і, наскільки я знаю, деякі з них самі по собі викликають появу спливаючих вікон. Рекомендую використовувати просто AdBlock і Adblock Plus (їх легко можна відрізнити від інших розширень за кількістю відгуків в магазині Chrome).

додаткова інформація

Якщо після описаних дій реклама зникла, але змінилася стартова сторінка в браузері, причому зміна її в налаштуваннях Chrome або Яндекс браузера не призводить до потрібного результату, ви можете просто створити нові ярлики для запуску браузера, видаливши старі. Або ж у властивостях ярлика в полі «Об'єкт» прибрати все, що знаходиться після лапок (там буде адреса небажаної стартової сторінки).

Надалі, будьте уважні при установці програм і розширень, використовуйте для завантаження офіційні перевірені джерела. Якщо проблема залишилася невирішеною, опишіть симптоми в коментарях, я постараюся допомогти.

Відео інструкція - як позбутися від реклами в спливаючих вікнахНовости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача