Статьи

Як повністю видалити Google Chrome?

Іноді впоратися з «глюками» Google Chrome, придбаними в результаті збоїв в процесі установки, можна тільки лише повністю видаливши Google Chrome з комп'ютера, а потім знову його встановити. Але трапляється так, що Google Chrome видаляється частково, а не повністю, тобто браузер залишає «хвости» в реєстрі, і коли Ви заново встановлюєте Google Chrome, то проблеми повертаються. Так як же видалити цей браузер правильно? Іноді впоратися з «глюками» Google Chrome, придбаними в результаті збоїв в процесі установки, можна тільки лише повністю видаливши Google Chrome з комп'ютера, а потім знову його встановити

Браузер Google Chrome

Для початку варто спробувати видалити браузер Google Chrome стандартним методом, який працює для абсолютно будь-якої програми в системі Windows. Для цього необхідно спочатку відкрити «Пуск», далі вибрати пункт під назвою «Усі програми», потім Google Chrome, а потім видалити Google Chrome. Або ж можна зробити це по-іншому. Спочатку зайдіть в меню під назвою «Пуск», потім виберіть «Панель управління», потім необхідно вибрати пункт під назвою «Установка і видалення програм» (в Windows 7 пункт називається «Програми та засоби»), потім вибираєте Google Chrome, а потім натискаєте кнопку «Видалити».

У вікні необхідно поставити галочку поруч з пунктом «Також видалити дані веб-перегляду?». Цей крок необхідний для того, щоб видалити весь Ваш профіль з усіма настройками, історій відвідувань і різними закладками. Далі натисніть «Видалити». Потім почнеться процес видалення Google Chrome. Ви повинні знати, що якщо браузер був встановлений для всіх користувачів, то необхідно видалити його через обліковий запис, що володіє правами адміністратора. Тільки в цьому випадку браузер Google Chrome буде повністю видалений з комп'ютера, з усіх облікових записів.

Якщо ж Вам не вдалося видалити браузер стандартним способом, то необхідно зробити це вручну. Ви зобов'язані розуміти, що цей процес вимагає роботи з реєстром Windows. Так що про всяк випадок перед тим, як видаляти Google Chrome, необхідно зробити резервну копію реєстру.

Поради по онлайн-безпеки від Google

Щоб створити запасний реєстр Windows XP, необхідно виконати ось ці дії:

  1. зайдіть в меню Пуск, потім натисніть «Виконати», а в висвітився поле введіть ось цю команду:% SystemRoot% system32restorerstrui.exe, далі необхідно натиснути ОК.
  2. в висвітиться вікні під назвою «Відновлення системи» необхідно вибрати пункт «Створити точку відновлення», потім натиснути кнопку далі.
  3. в висвітиться вікні, яке називається «Створення точки відновлення» введіть ім'я Вашої точки відновлення, потім натисніть «Створити». Після закінчення слід натиснути «Закрити».

Якщо у Вас щось раптом піде не так, як треба, то необхідно буде зробити відкат всієї системи до точки відновлення, створеної Вами.

Щоб створити запасний реєстр Windows 7, необхідно виконати ось ці дії:

  1. необхідно зайти в меню «Пуск», потім виберіть пункт «Виконати», а в що з'явилося текстове поле введіть ось цю команду: regedit. Натисніть «ОК».
  2. Вам потрібно вибрати підрозділ або ж розділ того, чию копію Ви хочете зробити.
  3. в меню під назвою «Файл» виберіть пункт «Експорт».
  4. потім необхідно вибрати розташування резервної копії, для цього потрібно в меню «Папка» в поле ввести ім'я резервної копії.
  5. натисніть кнопку «Зберегти».

Голосові команди О'кей Google

Якщо у Вас раптом щось піде не зовсім так, то зайдіть в редактор реєстру, а там замість обраного пункту «Експорт» необхідно вибрати «Імпорт» і потім потрібно вибрати у вікні файл із запасною копією реєстру.

Після створення резервної копії реєстру Ви вже можете приступити до безпосереднього видалення Google Chrome. Перед тим, як видаляти браузер, необхідно переконатися в тому, що в операційній системі не відключений, а включено відображення різних розширень файлів. Для того щоб це зробити, необхідно зайти в «Панель управління» і там вибрати Властивості папки (в Windows 7 пункт називається «Параметри папок») і в вікні необхідно натиснути на вкладку Вид і зняти прапорець під назвою «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів ». Далі необхідно натиснути «ОК».

Повне порівняння сучасних браузерів

Після цього потрібно клікнути ПКМ (правою кнопкою миші) за цим посиланням, а потім вибрати пункт "Зберегти як» і зберегти цей файл під ім'ям remove.reg (але не забудьте в випадаючому списку під назвою «Тип файлу» вибрати «Все файли» ). Після цього закрийте абсолютно всі вікна браузера і запустіть завантажений Вами файл. Потім висвітиться вікно підтвердження, де необхідно натиснути так, а потім «ОК».

Потім відкрийте «Пуск» і виберіть опцію виконати. У текстовому полі введіть% USERPROFILE% Local SettingsApplication DataGoogle (для Windows XP) або% LOCALAPPDATA% Google (для Windows Vista або 7).

Потім відкриється каталог, де необхідно видалити папку під назвою Chrome. Це все. Але краще зайнятися оптимізацією роботи браузера Google Chrome !

Так як же видалити цей браузер правильно?
У вікні необхідно поставити галочку поруч з пунктом «Також видалити дані веб-перегляду?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача