Статьи

Як оновити браузер на телевізорі смарт тв LG?

 1. Оновлення за допомогою знімного носія
 2. Як оновлюється браузер на телевізорі LG з використанням інтернету
 3. Що робити якщо виникли проблеми після оновлення?

Тепер не потрібно йти до комп'ютера, щоб вийти в мережу. Досить просто скористатися телевізором, звичайно, якщо на ньому вчасно оновлено програмне забезпечення і браузер. Сучасний смарт ТВ LG - це практично повноцінний комп'ютер тільки в телевізійному корпусі. Природно, що для нього потрібно оновлювати програми, стежити за їх актуальністю і тоді великі можливості пристрою будуть збережені.

Якщо це питання ігнорувати, то дуже скоро картинка почне зависати, з'являться різні помилки і неточності роботи Якщо це питання ігнорувати, то дуже скоро картинка почне зависати, з'являться різні помилки і неточності роботи. Звичайно, це сильно заважає. А якщо нічого не зробити, то незабаром пристрій взагалі перестане працювати так, як потрібно.

Оновлення за допомогою знімного носія

Для початку розглянемо прості правила роботи, які слід дотримуватися при процедурі поновлення браузера:

 • Коли відбувається процес перепрошивки краще не вимикати телевізор, тому що в такому випадку процедура не зможе бути закінчена коректно;

 • Перш ніж починати процедуру, слід переконатися, що версія браузера підходить під модель ТВ;

 • Коли проходить оновлення не можна витягувати носій;

 • Бажано не натискати ніяких кнопок, щоб уникнути збою програм.

Щоб перевірити серію програмного забезпечення телевізора і не шукати інструкцію, можна скориставшись пультом, натиснувши на кнопку «SETTINGS». Вона відкриє меню, де треба зупинитися на вкладці «Підтримка», вибравши там пункт «Інформація про продукт / послугу». Тут повинен бути вказаний серійний номер програмного забезпечення розглянутого телевізора LG. Користувачеві потрібно завантажити оновлення та встановити їх, щоб пристрій запрацював як новеньке.

Підготовка носія і установка досить проста процедура, з якою впорається і новачок Підготовка носія і установка досить проста процедура, з якою впорається і новачок. Як правило, у власників подібних пристроїв є відформатована флешка. Якщо такої немає, потрібно її відформатувати. Далі, для зручності треба створити папку LG з системними файлами, використовуваними для оновлення браузера.

Після того як дані скопіювати, можна встановлювати флешку в телевізор. Як тільки носій встановлено, на екрані з'являються дані з його вмістом. Якщо користувач впевнений, що впорається, слід натиснути на кнопку «Виконати», і слідувати рекомендаціям, які з'являтимуться на екрані. Вони інтуїтивно зрозумілі, тому не викличуть труднощів.

Як оновлюється браузер на телевізорі LG з використанням інтернету

Цей спосіб набагато простіший, оскільки не вимагає використання сторонніх предметів - потрібен тільки телевізор і надійний доступ до інтернету. Як правило, нове ПЗ буде займати від 500 мегабайт. До речі, забезпечити інтернет для його скачування можна трьома способами:

 • Wi-fi - самий простий і зручний, так як є бездротовим і забезпечує високу швидкість;

 • 4G-модем - менш практичний варіант, але теж часто використовується, якщо немає альтернативи;

 • Мережевий кабель - його підключення може зажадати трохи часу, але, по суті, спосіб теж не найгірший для телевізорів ЛШ.

Отже, коли підключення з інтернетом проведено, можна починати найвідповідальнішу частину роботи - процес оновлення: Отже, коли підключення з інтернетом проведено, можна починати найвідповідальнішу частину роботи - процес оновлення:

 • На пульті треба знайти кнопку «SETTINGS»;

 • Відкрити меню «Підтримка»;

 • Вибрати підпункт «Оновлення»;

 • Перевірити наявність оновлень;

 • Повинен висвітитися номер нової прошивки на LG Smart TV;

 • Якщо все влаштовує, можна натискати на «Оновити».

 • Починається завантаження, протягом якої телевізор буде працювати.

Після завантаження, телевізор автоматично почне оновлення, вимкнувши всі системи. У цей момент важливо не вимикати пристрій з мережі і не робити зайвих маніпуляцій. Якщо процедура пройшла успішно, на екрані висвітиться вікно з написом типу «В оновленні немає потреби».

Що робити якщо виникли проблеми після оновлення?

Телевізори Лджі досить примхлива техніка, тим більше сучасні пристрої, в яких від старої комплектації залишилося тільки одна назва. Тож не дивно, що навіть після всіх скоєних маніпуляцій, система іноді може видавати збої Web-браузера. Але що робити в такому випадку? Як правило, допомагає ініціалізація.

Щоб її зробити багато умінь не треба: Щоб її зробити багато умінь не треба:

 • Зайдіть в меню;

 • Знайдіть пункт «Підтримка»;

 • Далі, вибрати «Ініціалізація програми»;

 • Вибрати яке саме додаток хочете форматувати, наприклад, браузер Яндекс, і натиснути «ОК».

Тепер треба почекати поки ТВ перезавантажиться. Якщо все пройшло вдало, улюблений браузер буде справно працювати, а повідомлення про застарілу програмі не зіпсують роботу в інтернеті. Але якщо навіть це не допомогло, пора звернутися до професіоналів.

Що робити якщо виникли проблеми після оновлення?
Але що робити в такому випадку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача