Статьи

Як очистити кеш в Опері

  1. Як видалити кеш в Опері і навіщо це потрібно?
  2. Перший спосіб, передбачений розробниками браузера Опера .
  3. Другий спосіб опціональний.

Кеш - це набір тимчасових записів, кожна з яких пов'язана з певним елементом або навіть блоком даних, що є копією інформації в основному сховищі. Дані тимчасові записи дозволяють користувачеві персонального комп'ютера повернутися до переглянутих сторінок з мінімальною затримкою.

Дані тимчасові записи дозволяють користувачеві персонального комп'ютера повернутися до переглянутих сторінок з мінімальною затримкою

Як видалити кеш в Опері і навіщо це потрібно?

Браузер Opera зберігає певну інформацію у внутрішніх ресурсах для прискореного підключення до сторінок, переглянутих раніше, користувачем сайтів. Це заводська функція, закладена розробниками за умовчанням. Очищаючи кеш браузера, видаляється вся тимчасово збережені інформація сайтів. Функція кеш дозволяє користувачам інтернету негайний доступ до тимчасового сховища елементів веб-сторінок, а саме до зображень, відео, текстів або пошуковим запитам, щоб скоротити час відображення при черговому переході на цікавий для сайт. На комп'ютері користувача обсяг кеша на системному диску може бути значним. Це може позначитися на швидкодії ПК. З огляду на, що записується не тільки корисна і необхідна інформація, але і все те, що ніколи не стане в нагоді. У деяких випадках переповнена кешом пам'ять може привести до збою роботи призначеного для користувача комп'ютера. Одна з рекомендацій щодо усунення проблем з нестабільною роботою - очищення кеш. Іноді комп'ютерний користувач може обнулити інформацію про свою діяльність в мережі інтернет за бажанням, а іноді це рекомендовано зробити. Наприклад, для того, щоб актуалізувати інформацію на сайтах. Адже автори, власники, оптимізатори або модератори Веб-сайтів постійно оновлюють зміст і інтерфейс інтернет ресурсів.

Причин чистки кешу може бути багато, а доступних способів два.

Перший спосіб, передбачений розробниками браузера Опера .

У меню браузера вибрати "Налаштування" (Alt + P).

Далі вибрати вкладку "Безпека". Натиснути на кнопку "Очистити історію відвідувань".

Вибрати об'єкт (кешированниє зображення і файли) і часовий інтервал (за останню годину, за минулий день, за минулий тиждень, за останні 4 тижні, з самого початку). Натиснути кнопку очищення.

Кеш пам'ять порожня.

Другий спосіб опціональний.

Зайти в Меню, вибрати Розширення, Керувати розширеннями (Ctrl + Shift + E).

У пошуку задати Cash cleaner. Після ознайомлення інформацію про програму, можна встановити.

Після встановлення розширення з'явиться маленька іконка в панелі інструментів у верхньому правому куті браузера Опера. Одного разу скорегувавши всі параметри (видаляються об'єкти і часовий період) в настройках, очищати кеш можна одним кліком миші по іконці Cash Cleaner.

Розглянувши обидва способи, як в Opera очистити кеш, користувач інтернету може сам визначитися, який із способів зручніше і ефективніше.

Це може бути цікаво

Як видалити кеш в Опері і навіщо це потрібно?
Як видалити кеш в Опері і навіщо це потрібно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача