Статьи

Як очистити кеш і куки в Гугл Хром?

  1. Проблема з новим паролем? Чи не можете оновити сторінку? Чи не активна опція "Перевести на російську...

Проблема з новим паролем? Чи не можете оновити сторінку? Чи не активна опція "Перевести на російську мову"? - тоді ця інформація для Вас!
Як чистити кеш, видаляти куки, а також налаштовувати перекладач в браузері Google Chrome?

Вчора, без перебільшення, півдня провозилася зі входом в свій особистий кабінет на Dubli Network. Втім, не має значення, куди саме Ви заходите під своїми логіном і паролем! Це загальна проблема.

А почалося все з того, що я вирішила змінити виданий мені стандартний пароль на свій особистий. Міняю. Намагаюся знову зайти в бек-офісу - не можу! Ну, думаю, напевно, помилилася при зміні нового пароля. Відправляю запит на видачу мені нового пароля. Знову намагаюся увійти - ніяк! Мало не плачучи, роблю скріншот і відправляю прицільно в Службу технічної підтримки. Звідти незабаром отримую потрібний мені відповідь - або змінити Google Chrome на Internet Explorer або Mozilla Firefox, або почистити кеш і видалити куки. І "обнадійлива" приписка: "якщо комп'ютер налаштований на запам'ятовування паролів, то така ситуація може виникати постійно при їх заміні".

Міняти зручний для мене браузер Google Chrome дуже не хотілося, а тому довелося в черговий раз терміново підвищувати свій освітній рівень і звертатися за допомогою до більш досвідченим колегам. Зате тепер можу поділитися цим досвідом з Вами.

Оскільки ця проблема зі входом в мій акаунт виникла лише вчора, і я вибрала потрібний часовий інтервал для "чистки", то всі мої колишні налаштування для входу в інші програми збереглися! Ура!
Так ось! У правому верхньому куті панелі Google Chrome клацніть лівою клавішею миші по іконці Гучний ключ (це налаштування браузера), потім таким же чином у випадаючому меню активуйте пункт Налаштування (це 5 рядок знизу - не переплутайте з Інструментами) і в лівому полі виберіть пункт Додаткові. Після чого клацніть лівою клавішею миші по кнопці Очистити історію.

Після чого клацніть лівою клавішею миші по кнопці Очистити історію

Щоб збільшити картинку, клацніть по ній лівою клавішею миші

А тепер в меню клацніть по чорній стрілкою і виберіть, за який саме період потрібно провести чистку, а також позначте необхідні чек-бокси, як це показано на малюнку. Пам'ятайте, якщо Ви відзначите очищення кеш за весь час, то зникнуть всі ваші паролі на входи в різні програми, соціальні мережі і поштові скриньки! А тому, якщо проблема з входом в конкретну програму виникла недавно, будьте уважні з вибором часового інтервалу! Там є навіть така опція - За минулий час!

Налаштування - Додаткові - Очистити історію

Тут же в Додаткових настройках, можна "замовити послуги перекладача" Google Chrome - просто відзначити чекбокс Пропонувати перекладати сторінки. Це просто необхідно, якщо Вам потрібно мати справу з інформацією англійською мовою, як, наприклад, на порталі DubLi. Я сама ні-ні, та й вдаюся там до перекладача Google Chrome. Цілком пристойний переклад видає і дуже швидко!

PS Розробники Google Chrome настільки часто змінюють інтерфейс цього постійно розвивається браузера, що я вже один раз змінювала все картинки, а зараз інтерфейс змінився знову! Тому Додаткові настройки Ви знайдете тепер внизу екрану, а не зліва. І не спитайте з Додатковими налаштуваннями синхронізації. Ваше завдання - знайти в Настройках розділ Очистити історію, а там вже застосувати отримані зі статті знання.

Дякую Вам за прочитання статті і можливий коментар!
Всього Вам доброго!

Марина Гай

About Марина Гай

"У цьому світі багатими нас робить не те, що ми отримуємо, а то, що ми віддаємо" - Генрі Уорд Бічер. Будемо багатшими в усіх відношеннях!

Проблема з новим паролем?
Чи не можете оновити сторінку?
Проблема з новим паролем?
Чи не можете оновити сторінку?
Чи не активна опція "Перевести на російську мову"?
Як чистити кеш, видаляти куки, а також налаштовувати перекладач в браузері Google Chrome?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача