Статьи

Як назавжди прибрати рекламу з Яндекс браузера

 1. Відключення спливаючих вікон
 2. Видалення вірусів і шкідливих програм
 3. Блокування реклами через файл hosts
 4. Як редагувати файл hosts
 5. розширення AdBlock
 6. установка AdBlock
 7. Відео про Adguard і Adblock Plus
 8. Вбудовані додатки в Яндекс браузері
 9. Самовідкриваючимся реклама у вкладках
 10. Ad Muncher, AdFender, SpywareBlaster

Нав'язлива реклама не тільки заважає працювати за комп'ютером, але і ґрунтовно діє на нерви. На щастя є способи, як прибрати рекламу в браузері яндекс назавжди. Про яку рекламу мова? Найчастіше доводиться видаляти рекламу, щоб:

 • Не чекати таймера (на деяких сайтах вікно з рекламою зникає через 20 секунд, весь цей час блокуючи доступ до контенту).
 • Прибрати фонову музику і рекламний голос (нова мода, коли на сайтах кожні 10 хвилин ви чуєте фонове звуковий супровід з реклами).
 • Знизити потенційні загрози безпеки і знизити навантаження на комп'ютер (реклама у вигляді flash-плеєра з відео дуже навантажує слабкі комп'ютери).

Відключення спливаючих вікон

Яндекс, як і багато браузери, має вбудований захист від спливаючих вікон. За умовчанням вона активна, але перевірити варто. На жаль, ефективність у неї низька, як і у багатьох вбудованих методів.

На жаль, ефективність у неї низька, як і у багатьох вбудованих методів

Зайдіть в Настройки яндекс.браузер.
Зайдіть в Настройки яндекс Внизу знайдіть кнопку «показати додаткові настройки».
Зайдіть в «Захист особистих даних» - «Налаштування вмісту».
У секції «Спливаючі вікна» перевірте перемикач, він повинен бути в положенні «Блокувати спливаючі вікна на всіх сайтах.

Видалення вірусів і шкідливих програм

Чому не можна просто перевірити антивірусом і видалити всю неадекватну рекламу, на зразок спливаючих вікон і самовстановлюються плагінів? Справа в тому, що ці програми не є вірусами, як такими, тому прості антивірусники їх не помічають. Але є спеціальні програми:

Блокування реклами через файл hosts

Цікавий спосіб, як прибрати рекламу в браузері яндекс назавжди. У Windows є файл, за допомогою якого можна заборонити комп'ютера вихід на будь-який сайт. Ви прописуєте в ньому адресу сайту, і якщо будь-яка реклама спробує завантажити з нього банер або ще щось, то у неї не вийде. Але потрібно знати, який саме сайт ви хочете «забанити» у себе на комп'ютері.

Як це працює? Будь-яка програма (в тому числі браузер і будь-який користувач) не зможе зайти на сайт, який ви вказали в hosts. Кожен сайт має свій IP-адресу, якщо ви поставили 127.0.0.1, то IP-адресу конкретного сайту підміняється на «порожній». 127.0.0.1 - це локальний адресу вашого комп'ютера.

Як редагувати файл hosts

 • Перейдіть в каталог С: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \.
 • Відкрийте файл hosts в блокноті.
 • Введіть IP адреса 127.0.0.1 і адреса сайту, який ви ходите заблокувати.

Редагування файлу hosts. На скріншоті ви бачите, як був заблокований доступ до сайту bandicam.com, щоб не злетів crack на піратську копію програми. Слідкуйте, щоб там не було невідомих сайтів, які ви не додавали. Деякі віруси підміняють сайти в hosts, щоб показувати свою рекламу.

розширення AdBlock

AdBlock - це програма-блокатор, спеціально розроблена для видалення реклами з браузерів. Мабуть, найпопулярніший і простий спосіб. YouTube, Вконтакте та інші сайти залишаться без заробітку на рекламі.

 • Блокує стеження на сайтах, самі шкідливі сайти, рекламні банери, спливаючі вікна і навіть рекламу в відео на хостингах на кшталт Facebook та на YouTube.
 • Прийнятні рекламні повідомлення можуть не блокуватися (налаштовується).
 • Повністю безкоштовна програма і працює з більшість браузерів.

установка AdBlock

Adguard

Adblock Plus встановлюється в браузер від Яндекс, як розширення. Але є ще Adguard - це найпопулярніший блокатор реклами, який встановлюється в операційну систему окремою програмою. Adguard нічим не гірше Adblock Plus.

Adguard нічим не гірше Adblock Plus

Adguard.
У програми є «Батьківський контроль» для визначення сайтів, на які можна заходити з комп'ютера, а також «Антифішинг» - автоматично оновлюваний список потенційно шкідливих сайтів. Програма попередить вас при заході на такий сайт.

Завантажити Adguard з офіційного сайту: adguard.com . У програми є тріальний період безкоштовного використання, через 30 днів вона перестає працювати, якщо не купити повну версію.

Відео про Adguard і Adblock Plus

Наочне відео, як прибрати рекламу в яндекс.браузер. Ви побачите, як включити вбудований Adguard, а також, як зробити блокування реклами за допомогою розширення Adblock Plus. На відео показаний другий спосіб установки Adblock Plus.

Вбудовані додатки в Яндекс браузері

В Яндекс браузері є 4 вбудованих доповнення для боротьби зі спливаючими вікнами і іншим спамом. Потрапити до них легко через меню браузера в пункті «Додатки».

Потрапити до них легко через меню браузера в пункті «Додатки»

Вбудовані в Яндекс Браузер плагіни для захисту.

 • Антишок - блокує банери з неприємними картинками, порнографією, а також рекламу підозрілих і шахрайських сайтів.
 • Блокування флеш-банерів і відео - дозволяє видалити рекламу на flash-технології, в тому числі і рекламні відео. Допомагає прискорити роботу браузера, але може привести до блокування відтворення потрібних відео і музики.
 • Репутація сайтів Web of Trust - на основі думки користувачів автоматична система привласнює рейтинги сайтам. У пошуку ви зможете побачити зелеёние, жовті та червоні сайти, відповідно до рівня довіри до них інших користувачів.
 • Adguard - про нього писали вище.

Самовідкриваючимся реклама у вкладках

Буває так, що в браузері від Яндекса встановлена ​​стартова сторінка з рекламою (yamdex.net, казино Вулкан, delta-search.com), і її не можна змінити, або сайти самі відкриваються кожні 10 секунд. Зазвичай таке трапляється при установці програм з сумнівних сайтів.
Насамперед перевірте властивості ярлика браузера:

Відео про видалення «лівої» посилання з властивостей ярлика. Актуально для будь-якого браузера:

Браузер від Яндекса багато в чому схожий на Google Chrome. Якщо ви знайшли рішення для Хрому, то можна спробувати це і для Яндекса.

Ad Muncher, AdFender, SpywareBlaster

Ще трохи про антирекламу. Якщо вам здалося мало вищеописаних способів і програм, тоді ось вам ще 3 менш відомих додатки.

 • Ad Muncher - мініатюрна програма. Чи не пустить рекламу не тільки в Яндекс Браузер, але встановлені на комп'ютері програми.
 • AdFender - безкоштовний додаток, що блокує рекламу.
 • SpywareBlaster - вміє робити знімки стану операційної системи для відновлення до попередніх налаштувань.

Всі вищеописані способи допоможуть вам прибрати рекламу і спливаючі вікна з YouTube, Facebook, Вконтакте та інших сайтів. Ми не рекомендуємо встановлювати все відразу, так як це сповільнить роботу комп'ютера. Найчастіше для перевірки на трояни комп'ютера досить Malwarebytes Antimalware. Для блокування спам-реклами з відкриваються вкладками підійде Adblock Plus або AdBlock. Плюс завжди використовуйте антивірус. Будьте уважні, і не ходіть на сумнівні сайти - це запорука вашої безпеки.

Про яку рекламу мова?
Як це працює?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача