Статьи

Як налаштувати Tor? Правильна установка і настройка Tor

 1. Як завантажити Tor
 2. Як встановити Tor
 3. Як налаштувати Tor
 4. Налаштування розширення NoScript
 5. Налаштування прихованих параметрів браузера
 6. Як користуватися Tor

анонімність Tor  Якщо ви думаєте, що для того щоб гуляти по мережі анонімно треба просто завантажити Tor і запустити його, ви дуже помиляєтеся
анонімність Tor

Якщо ви думаєте, що для того щоб гуляти по мережі анонімно треба просто завантажити Tor і запустити його, ви дуже помиляєтеся. Сьогодні я вам покажу як правильно налаштувати Tor для забезпечення максимальної анонімності. Також в рамках даної статті я дам практичні рекомендації про те, як правильно використовувати Тор. Як себе правильно вести в глибокому вебі, що робити можна, а що не можна.

Вас може зацікавити стаття « інший інтернет », В якій ми розповідали про те, які крім усіма відомої мережі Web ще існують мережі і статтю« Пошук в Tor », В якій ми робили огляд кращих пошукових систем в глибокому вебі.

Нагадую, що використовуючи форму пошуку по сайту ви можете знайти багато інформації на тему анонімності в мережі і про Tor зокрема.

зміст

 • Де і як правильно завантажити Tor
 • Як встановити Tor
 • Як налаштувати Tor
 • Налаштування розширення NoScript
 • Налаштування прихованих параметрів браузера
 • Як працювати в Tor

Ми за свободу слова, але проти злочинців і терористів. Я дуже сподіваюся, що дана стаття буде корисна виключно першої категорії людей. У будь-якому випадку ми не відповідаємо за будь-яке незаконне використання вами програми Tor.

Як завантажити Tor

Начебто що може бути складного, скачати та й все, але не все так просто. Завантажувати треба тільки з офіційного сайту розробників. Чи не старі версії з софт порталів і торрент трекерів, а тільки останню версію у офіціалів.

Чому бажано завжди встановлювати останню версію і своєчасно оновлювати встановлену? Тому що стара версія може мати уразливості нульового дня, які можуть бути використані фахівцями для обчислення вашого реального IP-адреси і навіть зараження вашої системи шкідливими програмами.

Завантажити Tor російську версію ви можете по цієї прямим посиланням. За замовчуванням скачується англійська версія. Якщо вам потрібна російська версія Тор, то в випадаючому меню під кнопкою «Download Tor» вибираєте «Русский». Там же ви можете завантажити версію Tor для: Apple OS X, Linux і смартфонів.

Як встановити Tor

Після того як завантажили програму, приступимо до її встановлення. Подвійним кліком мишки запустимо скачав файл. З'явиться таке вікно:

З'явиться таке вікно:

установка Tor

Виберіть місце в яке необхідно встановити Tor. Якщо нічого не змінювати, за замовчуванням Tor встановить себе в папку в якій знаходиться інсталяційний файл.

установка Tor

Натискаємо "Готово".

Устнаовка Tor

Натискаємо на кнопку «З`єднатися»

Устнаовка Tor

Дочекаємося завантаження браузера.

Устнаовка Tor

Як налаштувати Tor

А тепер приступимо до налаштування Tor. Насамперед правильно налаштуємо розширення NoScript.

Прочитавши ваші коментарі до статті я зрозумів, що ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Друзі мої, ці хардкорні настройки більше застосовні для даркнета, для забезпечення максимальної анонімності і протистояння деанонімізація з боку силових структур і хакерів. Якщо ви хочете за допомогою Тор зайти на заблокований сайт або просто змінити IP-адресу, тоді вам ці настройки не потрібні! Можете використовувати Тор прямо з коробки.

Налаштування розширення NoScript

Розробники Tor оснастили свій софт дуже важливим і корисним плагіном NoScript, який встановлюється за умовчанням, але на жаль за замовчуванням не налаштовується.

Для настройки NoScript в лівій частині браузера натисніть на іконку доповнення. В меню оберіть пункт «Налаштування».

Налаштування NoScript

На вкладці «Білий список» приберіть галочку з поля «Глобальне дозвіл скриптів ...»

Налаштування NoScript

Перейдіть на вкладку «Вбудовані об'єкти» і відзначте галочкою необхідні поля. Все в точності як показано на скрині нижче.

Налаштування NoScript

Налаштування прихованих параметрів браузера

Тепер налаштуємо сам Браузер, для цього необхідно зайти в приховані настройки. Детальніше про приховані налаштуваннях приватності браузера Firefox ми писали в статті « Configfox »І в статті« Як відключити стеження в Firefox ».

Отже, в адресному рядку пишемо «about: config» і натискаємо на введення. Після цього з'явиться вікно попередження, в якому тиснемо на синю кнопку «Я обіцяю що ...» і йдемо далі.

Налаштування браузера

Тут нам потрібно знайти і змінити деякі критичні налаштування. В першу чергу змінюємо завантаження і обробку Javascript. Зробити це можна за допомогою зміни параметра «javascript.enable».

У пошуковому рядку, яка знаходиться під адресним рядком, пишемо «javascript.enable» і натискаємо Enter. Тепер правою кнопкою мишки натискаємо на пункт «Переключити», що змінить даний параметр з «True» на «False».

Тепер правою кнопкою мишки натискаємо на пункт «Переключити», що змінить даний параметр з «True» на «False»

відключення Javascript

Таким же чином знаходимо параметр «network.http.sendRefererHeader» і змінюємо його зі значення «2» на значення «0».

Відключення HTTP Referer

Знаходимо параметр «network.http.sendSecureXsiteReferrer» і змінюємо його значення на «False».

відключення SecureXsiteReferrer

Знаходимо параметр «extensions.torbutton.saved.sendSecureXSiteReferrer» і міняємо його значення на «False».

відключення SecureXSiteReferrer

Знаходимо параметр «network.cookie.cookieBehavior» і змінюємо його значення з «1» на «2».

анонімність Tor

Після цих змін деякі сайти можуть функціонувати належним чином в даному браузері. Але ви завжди можете повернути колишні налаштування, що я звичайно-ж дуже не раджу робити.

Як користуватися Tor

Після того як ви зробили всі налаштування, я хочу розповісти як правильно користуватися Tor. Ось список правил яких необхідно дотримуватися кожному, хто використовує Tor:

 • Чи не встановлювати в Браузер зайві і неперевірені розширення.
 • Чи не в якому разі не відключати доповнення NoScript.
 • Часто оновлювати ланцюжок нодов і перевантажувати браузер.
 • Не відкривати браузер Tor (Mozzila Firefox) на весь екран.
 • Не працювати з браузером Tor з адмін правами.
 • Ніколи не заходити використовуючи свій логін і пароль на свою головну пошту або в свої реальні акаунти соціальних мереж, в яких є якась та інформація про вас або які якось пов'язані з вашими справжніми акаунтами. Виняток тільки форми авторизації Onion сайтів і форумів. І звичайно для таких сайтів бажано використовувати окрему поштову скриньку, який також не пов'язаний з вашою справжньою поштою.
 • Всі завантажені в DeepWeb файли перевіряйте на віруси. Про те як правильно перевіряти завантажені файли на віруси ми писали в статті « Перевірка файлу на віруси ». Запускайте ці файли тільки на віртуальній системі. Про вибір виртуалки ми писали в статті « Віртуальні машини »А як встановити та налаштувати віртуальну машину для перевірки файлів на віруси в статті« Налаштування VirtualBox ».
 • Своєчасно оновлювати браузер Tor.

Також раджу використовувати анонімну операційну систему Tails або іншу анонімну ОС. Юзайте пошук, на сайті ми колись оглядали кращі анонімні операційні системи.

Анонімність Tor залежить тільки від вас і вашої поведінки в мережі, не один навіть самий анонімний Браузер не захистить вашу систему і вашу інформацію від кривих рук користувача. Будьте пильні, не давайте себе ввести в оману. Якщо виникають сумніви, то краще не натискати, не переходити за посиланням і звичайно ж не викачувати.

Deep Web - це далеко не завжди дружнє середовище. Там вам може перепасти і від людей в костюмах, якщо ви робите щось не дуже незаконне. І від хакерів або просто кидав, якщо ви пухнастий, наївний користувач-кульбаба.

На цьому все, друзі. Сподіваюся ви змогли правильно налаштувати Tor. Всім удачі і не забудьте підписатися на нас у соціальних мережах. Це не остання стаття на тему анонімність Tor і інформаційної безпеки.

Чому бажано завжди встановлювати останню версію і своєчасно оновлювати встановлену?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача