Статьи

Як додати в Firefox будь-яке розширення з Веб-магазину Chrome

 1. розширення браузерів
 2. Налаштування доповнення «Chrome Store Foxified»
 3. Установка розширень Інтернет магазину «Chrome» в веб-браузер «Firefox»

Читайте, як встановити будь-яке розширення з інтернет-магазину «Chrome» в веб-браузер Firefox. Налаштування доповнення для Firefox - «Chrome Store Foxified». Операційна система «Windows» одна з найпопулярніших і найбільш поширених систем з управління персональними комп'ютерами в світі. Це досягнуто, в першу чергу, за рахунок універсальності системи, її висока продуктивність і підвищена працездатності. Читайте, як встановити будь-яке розширення з інтернет-магазину «Chrome» в веб-браузер Firefoxзміст:

 1. Розширення браузерів.
 2. Налаштування доповнення «Chrome Store Foxified».
 3. Установка розширень Інтернет магазину «Chrome» в веб-браузер «Firefox».

Операційна система «Windows» підходить для всіх видів комп'ютерних пристроїв: стаціонарних персональних комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, мобільних пристроїв і т.д. Також «Windows» представлена в «32-розрядних» і «64-розрядних» версіях, що дозволяє значно розширити діапазон її застосування.

Своєю популярністю операційна система «Windows» також зобов'язана широким набором доступного програмного забезпечення, що поставляється єдиним пакетом, при установці «Windows» на персональний комп'ютер. Вбудовані додатки в системі «Windows» надають кінцевому користувачеві широкий набір можливостей: створення, редагування, сканування та роздрук документів; обробка зображень; перегляд відеофайлів і прослуховування музики; доступ до мережі Інтернет; створення, редагування, отримання і відправка електронної пошти і багато іншого.

Стандартні інструменти «Windows» дозволяють користувачеві виконувати певний набір дій, достатній для вирішення певних завдань. Операційна система «Windows» розроблена таким чином, що підтримує програмне забезпечення від інших розробників. Тому не дивно, що існує додатково величезна кількість додатків сторонніх виробників, які надають користувачеві розширений діапазон можливостей певних програм.

Наприклад, додаток для обробки відеофайлів «Pinnacle Studio» володіє значно більшими можливостями для створення і редагування відео, ніж стандартна програма операційної системи «Windows Movie Maker». Це тільки один приклад, але він показує, що операційна система «Windows» не тільки має свої власні додатки, але і приймає будь-які інші програми, необхідні користувачеві для його роботи, або найбільш підходящі йому своїми функціональними можливостями.

розширення браузерів

В даний час дуже велику популярність придбала мережу Інтернет, яка застосовується практично повсюдно. У кафе і ресторанах, в громадському транспорті, в офісі і вдома, в навчальних закладах або просто в парках і на площах - скрізь є можливість швидко і легко вийти в Інтернет при необхідності. Прочитати свіжі новини, переглянути фільм чи послухати музику, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах, відправити або прийняти електронну пошту - ось далеко не повний перелік всіх можливостей, доступних в Інтернеті.

Не дивно, що додатки (веб-браузери), що надає доступ в Інтернет, також має велику популярність. Список браузерів, доступних користувачам, дуже великий. Але найпопулярнішими, крім стандартного «Microsoft Edge» ( «Internet Explorer» в більш ранніх версіях «Windows»), є «Google Chrome», «Mozilla Firefox» і «Opera». Кожен користувач використовує той веб-браузер, який найбільш задовольняє його потребам. Велику роль у виборі браузера грає продуктивність програми, швидкість завантаження веб-сторінок, наявність інструментів візуального оформлення веб-браузера, можливість використання різних додаткових додатків і розширень і т.д.

Часто буває, що деякі розширення, доступні до установки в одному веб-браузері, абсолютно відсутні в іншому. Раніше користувачеві доводилося шукати якийсь компроміс при використанні тих чи інших додатків, або користуватися кількома веб-браузерами, що було не зовсім зручно. Розробники додатків покращують свої продукти і уніфікують їх для різних версій веб-браузерів, розширюючи їх діапазон застосування.

У найпопулярнішому веб-браузері «Google Chrome» представлено великий набір всіляких розширень, і багато з них можна було використовувати тільки тут. У цій статті ми розповімо, як користувачі іншого популярного веб-браузера «Mozilla Firefox» можуть скористатися всіма додатками магазину «Google Chrome» в своєму веб-браузері.

«Mozilla Firefox» - це відмінний сучасний веб-браузер, і для нього було розроблено додаток під назвою «Chrome Store Foxified», яке дозволяє встановлювати розширення з Інтернет магазину «Chrome». Розширення веб-браузера «Opera Addons» також добре працюють завдяки цим доповненням. Це стало доступно, почасти, через можливостей нової версії веб-браузера «Firefox Quantum», в якому розширення «Firefox» стали більше схожими на розширення «Chrome» . Що, в свою чергу, спрощує розробникам процес перенесення розширення з однієї платформи на іншу, і істотно полегшує користувачам роботу з додатками. Ми намагалися здійснити таке перенесення, однак працює він не завжди ідеально: наприклад, додаток «OneNote» було встановлено, але не запрацювало. Проте, для легких розширень, які виконують одну просту дію, все працює чудово.

Налаштування доповнення «Chrome Store Foxified»

Для початку відкрийте веб-браузер «Mozilla Firefox». Переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія браузера. Зазвичай, за умовчанням, при відкритті веб браузера, він самостійно перевіряє наявність актуальних оновлень і встановлює їх з вашого дозволу.

Зазвичай, за умовчанням, при відкритті веб браузера, він самостійно перевіряє наявність актуальних оновлень і встановлює їх з вашого дозволу

Натисніть в правому верхньому куті браузера на кнопку із зображенням трьох горизонтальних смуг, і відкрийте головне меню.

Натисніть в правому верхньому куті браузера на кнопку із зображенням трьох горизонтальних смуг, і відкрийте головне меню

У спливаючому меню виберіть розділ «Додатки» (або викличте розділ безпосередньо, натиснувши разом поєднання клавіш «Ctrl + Shift + A»).

У спливаючому меню виберіть розділ «Додатки» (або викличте розділ безпосередньо, натиснувши разом поєднання клавіш «Ctrl + Shift + A»)

На сторінці встановлених доповнень до лівої панелі меню виберіть розділ «Отримати доповнення».

На сторінці встановлених доповнень до лівої панелі меню виберіть розділ «Отримати доповнення»

Використовуючи смугу прокручування, опустіть бігунок вниз екрану, і під списком запропонованих доповнень, натисніть кнопку «Подивіться більше доповнень!».

»

Ви будете переміщені на сторінку «Firefox Add-ons», на якій в поле пошуку, в правому верхньому куті веб-браузера, введіть пошуковий запит «Chrome Store Foxified». У списку запропонованих варіантів, виберіть альтернативу і відкрийте потрібну сторінку доповнення.

У списку запропонованих варіантів, виберіть альтернативу і відкрийте потрібну сторінку доповнення

Ви також можете скористатися іншим способом для виклику сторінки «Chrome Store Foxified». Просто введіть у веб-браузері «Mozilla Firefox» в адресний рядок для пошуку і навігації наступну адресу, і відкрийте сторінку доповнення безпосередньо: «https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/chrome-store-foxified/» .

Натисніть кнопку «Додати в Firefox» і запустіть процес установки.

Буде виконана завантаження доповнення і з'явиться вікно, в якому додаток запитує ваше дозвіл на здійснення перерахованих дій:

 • Доступ до ваших даних для всіх веб-сайтів;
 • Завантаження файлів, читання і зміна історії завантажень браузера;
 • Показ вам повідомлень;
 • Доступ до вкладок браузера;
 • Доступ до активності браузера під час навігації.

Якщо ви згодні, то натисніть відповідну кнопку «Додати» і завершите процес установки.

Якщо ви згодні, то натисніть відповідну кнопку «Додати» і завершите процес установки

По закінченню ви побачите перед собою сторінку встановленого доповнення, що містить «Панель завантажень для всіх ваших розширень».

По закінченню ви побачите перед собою сторінку встановленого доповнення, що містить «Панель завантажень для всіх ваших розширень»

Тепер додаток встановлено і повністю готове до використання. Однак перш ніж приступити до установки розширень «Chrome» або «Opera», перейдіть на сайт «https://addons.mozilla.org/ru/firefox/» і переконайтеся, що ви увійшли в систему.

org/ru/firefox/» і переконайтеся, що ви увійшли в систему

Увійдіть до свого облікового запису «Firefox» (або створіть її, якщо ви ще цього не зробили). Цей крок необхідний, інакше ви не зможете встановити жодне розширення в браузер «Firefox» з Інтернет магазину «Chrome».

Установка розширень Інтернет магазину «Chrome» в веб-браузер «Firefox»

Коли у вас в веб-браузері встановлено додаток «Chrome Store Foxified», і ви увійшли в свій обліковий запис «Firefox», то перейдіть на сторінку Інтернет магазину «Chrome» і виберіть розширення, яке б ви хотіли встановити. Для прикладу, ми вибрали «Dropbox для Gmail». Перейдіть на сторінку розширення і натисніть кнопку «ADD TO FIREFOX».

Перейдіть на сторінку розширення і натисніть кнопку «ADD TO FIREFOX»

Відбудеться завантаження та конвертація розширення в веб-браузер «Firefox», і в кінцевому підсумку, розширення запросить у вас дозвіл на виконання певних дій:

 • Доступ до ваших даних для всіх веб-сайтів;
 • Обмін повідомленнями з іншими додатками, крім Firefox;
 • Видалення недавньої історії переглядів, куків і пов'язаних з ними даних;
 • Отримання даних з буфера обміну;
 • Приміщення даних в буфер обміну;
 • Показ вам повідомлень;
 • Контроль налаштувань проксі в браузері;
 • Доступ до вкладок браузера;
 • Зберігання необмеженої кількості даних на стороні клієнта.

В знак згоди з умовами установки «Dropbox для Gmail» натисніть кнопку «Додати», і процес установки розширення буде завершено.

В знак згоди з умовами установки «Dropbox для Gmail» натисніть кнопку «Додати», і процес установки розширення буде завершено

Таким же способом ми виконали установку інших доповнень і все з них заробили чудово без будь-яких збоїв або помилок.

Однак, існує окремі розширення, установка яких з Інтернет магазину «Chrome» ще не доступна в веб-браузері «Firefox», наприклад, «LastPass: Free Password Manager», у якого при конвертації та встановлення виникають ряд помилок. Але більшість розширень вдається конвертувати в систему браузера «Firefox» і користувач може скористатися всіма можливостями кожного встановленого розширення.

На даний момент, автоматичне оновлення, використовуючи можливості доповнення «Chrome Store Foxified», поза зоною досяжності. Тому користувачеві доведеться самостійно перевіряти можливі зміни з меню кожного розширення.

Як бачите, розробники кожен раз придумують нові доповнення для веб-браузерів, які дозволяють безболісно застосовувати існуючі розширення на будь-яких з них. Тому користувач може вибрати певний браузер, можливості якого найбільш повно відповідає його вимогам. А чи не перемикатися з одного на інший, постійно звикаючи до особливостей кожного з браузерів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача