Статьи

Як безкоштовно завантажити і встановити браузер Opera для Windows

  1. Викачуємо браузер Опера для Windows 8/7 / XP / Vista Завантажуємо встановлений в системі браузер....
  2. Налаштування російської версії Opera
  3. Рейтинг браузерів 2016

Викачуємо браузер Опера для Windows 8/7 / XP / Vista

Завантажуємо встановлений в системі браузер. У Windows за замовчуванням інстальований Internet Explorer. Щоб завантажити безкоштовно Opera останньої версії йдемо на сайт виробника http://opera.com. Натискаємо блакитну кнопку «Безкоштовне завантаження для Windows» і завантажуємо на свій комп'ютер інсталяційний файл Opera.

Натискаємо блакитну кнопку «Безкоштовне завантаження для Windows» і завантажуємо на свій комп'ютер інсталяційний файл Opera

Малюнок 1. Сторінка завантаження браузера Opera

Існують версії браузера для різних пристроїв і платформ. Сайт визначає мову і тип операційної системи і автоматично пропонує потрібну версію. Наприклад, якщо ваша операційна система Windows 7, то щоб завантажити Opera для Windows 7 не потрібно нічого вибирати додатково, до завантаження пропонується версія для цієї ОС.

Але якщо вибір хибний, то ви можете зробити його вручну. Вибір платформи знаходиться в самому верху вікна. Вибираємо «Комп'ютер», потім "Windows" і приступаємо до завантаження. Російська версія Opera не існує, оскільки інсталяційний файл містить всі мови, передбачені розробниками. Але якщо у вас, наприклад, англомовна операційна система, а ви хочете користуватися російською версією сайту Opera, то мову необхідно змінити вручну. Посилання на вибір мови розташована внизу вікна.

Посилання на вибір мови розташована внизу вікна

Малюнок 2. Зміна мови сайту Opera

Встановлюємо безкоштовний браузер Опера в Windows

Отже, ми завантажили безкоштовно Opera і приступаємо до установки. Може з'явитися попередження системи безпеки. Для продовження установки потрібно натиснути «Виконати».

Для продовження установки потрібно натиснути «Виконати»

Малюнок 3. Попередження системи безпеки Windows

Після нетривалої розпакування отримуємо перший установчий екран. Можна вибрати «Прийняти і оновити» і безкоштовний браузер Опера буде встановлено автоматично.

Малюнок 4. Натисніть «Прийняти і встановити» щоб встановити Опера безкоштовно

Налаштування російської версії Opera

Але якщо потрібно змінити налаштування, тоді натискаємо кнопку «Налаштування».
Налаштувань небагато:

  • мова
  • вибір користувача
  • папка установки
  • місця розміщення ярликів
  • установка Опери як браузера за замовчуванням

Малюнок 5. Налаштування параметрів установки браузера Opera

Мова інсталятор визначає за мовою вашої операційної системи. Якщо вам потрібно іншу мову, то виберіть його зі списку.

Вкладка «Вибір користувача» дозволяє не тільки вибрати для кого потрібно встановити Opera на комп'ютер - для всіх користувачів комп'ютера або тільки для поточного, але і задати спосіб установки безкоштовної Опери - повна або портативна. У разі портативної установки всі файли записуються в одну папку і в систему не вносяться ніякі зміни.

Підтверджуємо внесені зміни натисканням кнопки «Прийняти і встановити» і далі установка проводиться автоматично. Після закінчення інсталяції Opera завантажується і показує екран з привітанням.

Малюнок 6. Браузер opera встановлений на комп'ютер

Якщо при установці ви зняли галочку з пункту «Використовувати Opera як браузер за замовчуванням», а потім вирішили зробити Оперу основним браузером на вашому комп'ютері або інший браузер відібрав асоціацію, то виправити це можна в налаштуваннях Опери. Йдемо в меню: «Налаштування» - «Загальні настройки» - «Програми» і там встановлюємо галочку у пункту «Перевіряти, що Opera - браузер за замовчуванням». Наступного разу при запуску браузер запитає, чи бажаєте ви зробити Opera браузером за замовчуванням, і потрібно буде натиснути кнопку «Так».

Малюнок 7. Призначення Opera браузером за замовчуванням

Рейтинг браузерів 2016

1. Google Chrome - 32,81%;
2. Opera - 23,84%;
3. Firefox - 19,24%;
4. Microsoft Internet Explorer - 8,62%;
5. яндекс.браузер 6,17%.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача