Статьи

Як включити Bluetooth на ноутбуці Lenovo

  1. Як встановити або перевстановити драйвера на Bluetooth: Відео
  2. Налаштування бездротового зв'язку

), Вказати точну модель свого пристрою і завантажити потрібні драйвера. Все дуже просто.

Все дуже просто

Після скачування встановіть програми на комп'ютер і перезавантажте його. Варто відзначити, що якщо у вас немає диска з програмним забезпеченням для вашого ноутбука, то рекомендується завантажити потрібні програми з сайту і зберегти їх на вінчестері або на флешці. Таким чином, у вас завжди буде до них доступ.

Установка пройшла успішно, тепер можна розібрати, як включити Блютуз модуль на ноутбуці від компанії Леново.

Як встановити або перевстановити драйвера на Bluetooth: Відео

Активація бездротової мережі на Laptop

На деяких моделях ноутбуків від компанії Lenovo передбачена спеціальна кнопка. Вона знаходиться поза клавіатурного блоку і позначена значком Bluetooth. Якщо у вас така є, то вам потрібно просто натиснути на неї для включення або відключення адаптера.

Але, в переважній більшості випадків, кнопка для активації бездротового зв'язку розташовується на клавіатурі і поєднана з функціональною клавішею F5. Більш того, як правило, при натисканні на неї ви включите не тільки Bluetooth, але і Wi-Fi. При цьому варто пам'ятати, що звичайне натискання на неї нічого не дасть. Вам потрібно натиснути клавішу Fn, і утримуючи її натиснути на F5. Іншими словами, для активації модуля бездротового зв'язку використовується комбінація клавіш Fn + F5.

При цьому на екрані з'явиться меню, в якому ви можете вибрати який саме модуль включити - Wi-Fi або Bluetooth. Також можна активувати відразу обидва засоби зв'язку.

Налаштування бездротового зв'язку

Після того, як ви включили модуль можна переходити до його налаштуванні. Тут все елементарно. Відразу ж варто відзначити, що більшість параметрів вже внесені, вам залишається тільки користуватися зв'язком в своїх цілях. Але, для того, щоб ваш ПК було видно іншим пристроям, наприклад, планшетів, смартфонів і так далі, потрібно включити виявлення.

Як налаштувати Bluetooth на ноутбуці Lenovo? Тут уже все залежить не від виробника комп'ютера, а від операційної системи і драйверів. Але, як правило, все робиться однаково. Після установки програмного забезпечення в системному треї з'являється значок Bluetooth. Натисніть на нього правою кнопкою мишки. В меню оберіть пункт «Відкрити параметри».

В меню оберіть пункт «Відкрити параметри»

У вікні, нас цікавить дві вкладки:

  • Параметри.
  • Спільне використання.

У першій поставте галочку в рядку «Дозволити пристроям знаходити цей комп'ютер». У другій - потрібно поставити маркер в пункті «Дозволити віддаленим пристроям пошук, відправку та отримання файлів». Тут же трохи нижче можна вказати шлях до папки, в якій будуть зберігатися прийняті файли.

Працюю приватним комп'ютерним майстром. Професійно займаюся ремонтом комп'ютерів більше 12 років, як любитель з 90-х років.
Два роки пропрацював керівником сервісного центру, що спеціалізується на підключенні абонентів до інтернету та комп'ютерної допомоги.

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Як налаштувати Bluetooth на ноутбуці Lenovo?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.