Статьи

Як підключити бездротові Bluetooth навушники до iPhone або iPad

  1. Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

Bluetooth навушники, це класна і універсальна річ. А якщо ви зайшли на цю сторінку, то у вас швидше за все вже є бездротові навушники, і ви оцінили наскільки просто ними користуватися. Я якось все відкладав покупку Bluetooth навушників, але все ж вирішив придбати їх для прослуховування музики з усього iPhone. А тепер використовую їх ще і з iPad, ноутбуком, і навіть з телевізором 🙂

Не знаю, наскільки актуальною і корисною буде ця стаття, але вирішив докладно розповісти і показати, як підключити Bluetooth навушники до iPhone, або до iPad. Простіше кажучи, до пристроїв на iOS. Там все дуже просто і зрозуміло. Але в деяких випадках можуть виникнути проблеми. Сподіваюся, що моя інструкція допоможе вам швиденько підключити свої навушники до телефону, або планшету і насолоджуватися музикою. До речі, якщо у вас навушники з мікрофоном, то ви так само зможете відповідати через них на дзвінки зі свого iPhone. Це дуже зручно.

У мене навушники JBL E45BT і на них є кнопки, за допомогою яких можна збільшувати, або зменшувати гучність, перемикати треки (натисканням і утримуванням кнопок регулювання гучності), а так само відповідати на дзвінки і завершувати їх. І ще одна приємна дрібниця, яка чекала мене після підключення навушників до iPhone, це відображення рівня заряду навушників в віджети на iPhone. Не знаю, чи працює ця функція з усіма навушниками, але штука зручна.

І так, у нас є iPhone або iPad і Bluetooth навушники, і нам потрібно їх поєднати. У мене це JBL E45BT, iPhone 6 і iPad mini. У вас же можуть бути інші пристрої, порядок підключення практично не буде відрізняться навіть на iPhone 8 🙂

Спочатку потрібно включити наші навушники і перевести їх в режим підключення до нового пристрою. Щоб навушники були доступні для пошуку. Увімкніть харчування, і подивіться, блимає синій індикатор. Він повинен саме блимати. Якщо немає, то потрібно натиснути окрему кнопку (із позначкою Bluetooth), або натиснути і потримати кнопку включення гарнітури.

Важливо: індикатор повинен блимати синім кольором.

Важливо: індикатор повинен блимати синім кольором

Далі робимо так:

  • Беремо наш iPhone або iPad і заходимо в налаштування.
  • Переходимо в розділ «Bluetooth».
  • Включаємо Блютуз і в списку виявлені пристроїв вибираємо свої Bluetooth навушники.
  • Бачимо біля навушників статус «Підключено», і іконку біля рівня заряду батареї.

Все, підключилися. Скріншот для наочності.

Якщо натиснути на іконку «i» навпроти навушників, то можна відключиться від них, або взагалі видалити «Забути це пристрій».

А ось цей самий віджет «Елементи живлення», який у мене автоматично з'являється після підключення навушників, і відображає їх рівень заряду батареї.

Надалі досить включити харчування навушників і Bluetooth на своєму iOS пристрої, і все підключиться автоматично.

Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

На жаль, і таке іноді буває. Щось нове і 100% робоче я навряд чи пораджу, але кілька рекомендацій все таки напишу.

  • Насамперед переконайтеся, що ваші навушники включені і доступні для пошуку і підключення до інших пристроїв. На різних навушниках це робиться по-різному, але індикатор «Bluetooth» повинен блимати синім кольором. Чи не горіти, а саме блимати. Це режим найчастіше активується окремою кнопкою на самих навушниках, або утримуванням кнопки включення живлення.
  • Вимкніть Блютуз на iPhone і оберіть нову. Можливо, після цього навушники з'явиться у списку доступних для підключення.
  • Поставте навушники поруч з телефоном, або планшетом.
  • Якщо нічого не допомагає, то потрібно шукати винуватця. Для цього потрібно підключити до вашого iPhone якесь інше Bluetooth-пристрій, або підключити навушники до іншого телефону, планшету, ноутбука і т. Д.
  • Можна так само спробувати перезавантажити свій мобільний пристрій.

Якщо ви знаєте інші рішення цієї проблеми, або я щось упустив, то напишіть про це в коментарях. Буду вдячний!

Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?
Що робити, якщо iPhone не бачить Блютуз навушники?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача