Статьи

Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

  1. Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Нехай рекламу і називають двигуном прогресу, на деяких сайтах її занадто багато. Особливо ж дратують спливаючі рекламні повідомлення, всіма силами намагаються відправити користувача на іншу вкладку або зовсім на сторінку додатка в App Store. Розібратися раз і назавжди з рекламою в Safari на iPhone і iPad можуть допомогти спеціальні блокувальники реклами, про встановлення яких мова і піде в цій інструкції.

Банери в Мережі при серфінгу мобільним браузером Safari можна поділити на три умовні типи:

  • Прийнятні - звичайні рекламні банери, що не відрізняються ніякими витівками. Просто дивляться на користувача з бічних панелей сайту, обурення викликають лише у самих нестерпних до реклами людей
  • Дратівливі - спливаючі повідомлення при переході на сайт або сторінку, які найчастіше навіть при закритті переводять користувача на рекламовану сторінку.
  • Шкідливі - блокують Safari банери, які вимагають для розблокування перевести певну суму грошей зломщикові. Наштовхнутися на подібні банери не дуже легко, але куди тільки тих, хто не заводить адресний рядок.

З будь-яким з типом рекламних банерів після виходу iOS 9 допомагають розібратися спеціальні блокувальники реклами. Розглянемо процес завантаження і установки одного з них.

Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Крок 1. Перейдіть в App Store і завантажте один з популярних блокувальників реклами в Safari, наприклад, Adguarg
Крок 1 Крок 2. Відкрийте програму Налаштування

Крок 3 Крок 3. Перейдіть в пункт Safari -> Правила блокування контенту

Перейдіть в пункт Safari -> Правила блокування контенту

Крок 4. Активуйте завантажений вами з App Store блокувальник реклами

Активуйте завантажений вами з App Store блокувальник реклами

У більшості випадків, після цього вам буде необхідно запустити програми блокувальника, яке активується і налаштує необхідні параметри. Як тільки установка буде закінчена, ви можете пробувати блокувальник в справі - запустіть Safari і перейдіть на сайт, реклама на якому вас раніше дратувала.

Примітка: майже у всіх блокувальників реклами є параметри, які користувачі можуть змінювати вручну. Налаштовувати можна багато чого: білий список, правила блокування, вибирати доступні фільтри і т.д.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як заблокувати рекламу в Safari на iPhone і iPad

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.