Статьи

Як зробити зменшити відео до гифки - два способи для новачків - Netpeak Blog

 1. Чим хороші гифки?
 2. Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
 3. Як швидко зробити гифку?
 4. Другий спосіб - запис з екрана
 5. Як записати відео з екрану?
 6. Як конвертувати відео в gif?
 7. Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?
 8. Як створювати анімації в нових форматах?
 9. Створюємо анімацію в WebM
 10. Створюємо анімацію в Coub
 11. висновки

Ви знаєте людину, яка б кинув дивитися гифку на півдорозі? Я - ні. Анімації - відмінний інструмент контент-маркетингу і засіб підвищення поведінкових факторів. Розповім докладно, як витягти з гифок максимальну вигоду і заощадити час.

G if анімація з'явилася за часів птеродактилів - 28 років тому - і жива до сих пір. На подив усіх, кому доводилося чекати цілу хвилину для завантаження гифки довжиною в 5 секунд. До речі, творець гифок Стів Уайт стверджує, що назва формату вимовляється як «джіф». Але інтернет-спільнота категорично з ним не погоджується. Правильно - Graphics Interchange Format (gif), а не Jraphics (jif). Також багато хто називає ДІФКУ файли в форматі WebM, але про це трохи далі.

Чим хороші гифки?

Я проводжу багато роботи та дозвілля на зарубіжних порталах і форумах, де вже давно склалося чітке думку: гифки - круто. Я проводжу багато роботи та дозвілля на зарубіжних порталах і форумах, де вже давно склалося чітке думку: гифки - круто Як сказано вище, я краще подивлюся 2-хвилинну гифку, ніж 30-секундне відео. Тому що:

 1. Відео потрібно включати.
 2. Відео потрібно вимикати, якщо не хочете слухати його, продовжуючи перегортати стрічку.
 3. Через звуку в відео потрібно ставити на паузу музику або прибирати гучність.
 4. До більшості відео може бути застосована константа Вадсворта : Перші 30% відео можна сміливо перемотати, бо там не відбувається нічого цікавого. А прокручувати до цікавого місця (намагаючись цей момент не пропустити) - зайва трата часу.
 5. Якщо, відео вбудовано в контент сторінки, на якій знаходиться читач, йому доведеться відкривати ще один сайт і чекати, поки завантажиться інтерфейс цього сайту, а іноді навіть дивитися рекламу.

Гифки не потрібно вмикати / вимикати, вони не шумлять, і, головне, передають саму суть і не відволікають від основного контенту.

Як використовувати гифки в контент-маркетингу?

Експерти особливо прихильні до ДІФКУ. Наприклад, Енн Смарті вважає рухаються картинки одним із трендів контент-маркетингу :

«На Заході завжди любили картинки, звідси любов до коміксів і інфографіки, а зараз взагалі будь-який контент страются зробити дуже візуальним: без кастомізованих картинок неможливо уявити просування в соціальних мережах. Мені дуже подобається напрямок, яке з цього давно народилося: Cinemagraphs (По-моєму, під враженням від цього напрямку з'явився Vine) ».

Контент-маркетинг - сфера, в якій кількість способів застосування гіф анімації обмежена тільки фантазією контент-менеджера і рамками, в які його ставить начальство. Ось деякі з найбільш популярних і ефективних способів застосування.

1. Головна сторінка сайту. на головній Serpstat розміщені анімації, які коротко показують відвідувачам, як працює сервіс і кому він може стати в нагоді. 1

2. У тексті - покрокової інструкції. Наприклад, в пості «Як перевірити якість кампаній в Google Рекламі за 10 хвилин» анімації ілюструють кожне описане в тексті дію по роботі з аккаунтом.

3. У тексті - для залучення уваги. гифка привертає увагу читача до теми і залучає до процесу знайомства з матеріалом, а також розбавляє серйозний матеріал .

4. Email-розсилка. Анімація в розсилці затримує увагу читача, а якщо вона ще ілюструє тему листа - це подвійний плюс. Багато запам'ятали новорічну розсилку від Netpeak за новою версією знайомої всім передплатникам картинки.

5. В соціальних мережах. Facebook для тих, хто лінується робити гифку, додав можливість зібрати анімацію з декількох картинок. Звичайно, це не класична гифка, але все одно - відмінна ілюстрація тренда.

Та й зі своїх відео Facebook, по суті, зробив інтерактивні гифки, завдяки чому кількість переглядів значно зросла. Автоматичний запуск відео без звуку вирішує відразу кілька питань - більше не потрібно нічого натискати або ставити на паузу музику.

6. У коментарях. Навіть самий пересічний коментар з ДІФКУ привертає набагато більше уваги, ніж розгорнуту відповідь без неї.

Quora підтверджує: відповідь-гифка кладе на лопатки відповідь-картинку.

Відповідь з ДІФКУ: Відповідь з ДІФКУ:  Відповідь без гифки: Відповідь без гифки:

Як швидко зробити гифку?

Перший спосіб - з відео на YouTube

Просто додайте gif в початок посилання:

gifyoutube.com/watch?v=TKaxQNVfwzI

Перейшовши по такому посиланню, ви потрапите в редактор gif.com, де слід вибрати час початку і закінчення гифки і інші параметри: Перейшовши по такому посиланню, ви потрапите в редактор gif

результат:

Так просто зробити gif з відео. Так, якість далеко не HD, але на створення цієї гифки пішло менше хвилини!

Другий спосіб - запис з екрана

Для зручності розкладемо метод на дві частини:

 1. Зробити запис відео з екрану.
 2. Конвертувати отримане відео в GIF-файл.

Як записати відео з екрану?

Кількість додатків для запису відео з екрану перевалило за 9000. Багато вже вибрали собі найзручніше, швидке і якісне. Я такого поки не знайшов (якщо ви знайшли, дайте знати в коментарях), так що записую екран за допомогою першого-ліпшого розширення для Google Chrome - CaptureCast Chrome Screen Recording . Розширення записує екран (не тільки вікно браузера) в якості до 720p і зберігає відео в форматі WebM. Інструкція по застосуванню досить проста: тиснемо Start Recording, щоб почати запис, і Stop, щоб зупинити. Кількість додатків для запису відео з екрану перевалило за 9000

Щоб завантажити відео, потрібно перейти на вкладку Review, вибрати файл і натиснути Download. Якщо ви не користуєтеся Google Chrome, знайдіть додаток для вашого браузера, скачайте Fraps , Або просто запишіть екран на відеокамеру, віднесіть плівку на оцифровку і через тиждень ви станете гордим володарем диска із записом вашого екрану :). Загалом, ніяких питань із записом того, що відбувається на екрані немає. Якщо у вас Windows 10, можна натиснути Win + G і записати екран через ігрову панель.

Як конвертувати відео в gif?

Найбільше мені подобається video to gif конвертер від ezgif.com . Найбільше мені подобається video to gif конвертер від  ezgif

Ось як він працює:

1. Вибираємо і завантажуємо відеофайл. Зверніть увагу на підтримувані формати.

2. Задаємо необхідні параметри. Час початку і кінця, якість і кількість кадрів в секунду (fps). Зверніть увагу на обмеження довжини для fps 20.

Зверніть увагу на обмеження довжини для fps 20

3. Редагуємо. У ezgif можна обрізати гифку, змінити її розмір, прискорити / уповільнити, додати текст. Часто виручає функція оптимізації, за допомогою якої можна значно знизити розмір файлу. 3 результат:

Для зберігання гифок я використовую giphy . По-перше, туди можна завантажувати файли розміром більше 5Мб. По-друге, осудних альтернатив не так багато. Одна з них - imgur, який у мене особисто дуже швидко забивається скриншотами. Знайти щось в альбомі imgur дуже складно. Друга гідна альтернатива, якщо вірити чуткам, gfycat.com .

Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?

Незважаючи на жахливу якість, низьку швидкість завантаження, велику вагу і інші «принади», гифки продовжують тримати позицію і впливати на появу і розвиток інших форматів.

Gif - формат, який вчить передавати суть. Коли мені трапляється гифка, я знаю, що не втрачу найважливіше.

Коли мені трапляється гифка, я знаю, що не втрачу найважливіше

WebM, якому пророкують долю вбивці формату gif, розвивається швидше, ніж Ілон Маск освоює космос. Така популярність викликана тим, що WebM вирішує типові для гифок питання - робить анімації швидше, якісніше і легше. Instagram, Vine і Snapchat, які насилу можна віднести до ДІФКУ, все ж близькі до формату. Вони обмежують довжину відео, залишаючи в ньому тільки найважливіше. Пости в Twitter я б ДІФКУ не назвав, але щось спільне тут все ж є - вони передають думку в обмеженому обсязі тексту. Звичайно, існує ще Coub, який робить перегляд гифок ще цікавіше .

Загалом, є ті, хто розуміє, для чого заганяти контент в рамки:

І ті, хто все ще не вважає гифки ефективним інструментом:

Як створювати анімації в нових форматах?

У перерахованих вище альтернатив ДІФКУ є важлива перевага - простота створення. Зробити анімацію у форматі WebM або Коуб просто настільки, що навіть не буде потрібно окрема стаття.

Створюємо анімацію в WebM

досить конвертувати відео в формат WebM, завантажити файл на хостинг, який його підтримує, і задати параметри автозапуску і повтору. досить  конвертувати  відео в формат WebM, завантажити файл на хостинг, який його підтримує, і задати параметри автозапуску і повтору Список сайтів, на які можна залити відео в форматі webm для створення анімації:

Створюємо анімацію в Coub

Тут все ще простіше. В цілому процес створення Коубі схожий на створення гифки через gifs.com. Тут все ще простіше Потрібно тільки вибрати відео, встановити тимчасову рамку, замінити звукову доріжку і натиснути на Next. Найважливіша перевага Коубі - хостинг. Весь контент, створений в цьому форматі, зібраний в одному сховищі. На практиці це вирішує питання з пошуком сервісу, який зможе вмістити файл певного розміру або довжини.

висновки

 1. Більшість користувачів швидше подивляться гифку, ніж серію картинок, а в деяких випадках - навіть охочіше, ніж відео.
 2. Найшвидший спосіб створити gif з відео на YouTube - поставити gif в початок YouTube-посилання.
 3. Найзручніші сервіси для зберігання гифок - giphy і gfycat.com.
 4. Формати WebM і Coub за якістю і спектру можливостей набагато цікавіше звичайних гифок.

В майбутньому формат гифок може трансформуватися, але ідея - чіпляти головні образи - залишиться незмінно популярною.

Чим хороші гифки?
Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
Як швидко зробити гифку?
Як конвертувати відео в gif?
Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?
Як створювати анімації в нових форматах?
Чим хороші гифки?
Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
Com/watch?
Як записати відео з екрану?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.