Статьи

Як зробити зменшити відео до гифки - два способи для новачків - Netpeak Blog

 1. Чим хороші гифки?
 2. Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
 3. Як швидко зробити гифку?
 4. Другий спосіб - запис з екрана
 5. Як записати відео з екрану?
 6. Як конвертувати відео в gif?
 7. Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?
 8. Як створювати анімації в нових форматах?
 9. Створюємо анімацію в WebM
 10. Створюємо анімацію в Coub
 11. висновки

Ви знаєте людину, яка б кинув дивитися гифку на півдорозі? Я - ні. Анімації - відмінний інструмент контент-маркетингу і засіб підвищення поведінкових факторів. Розповім докладно, як витягти з гифок максимальну вигоду і заощадити час.

G if анімація з'явилася за часів птеродактилів - 28 років тому - і жива до сих пір. На подив усіх, кому доводилося чекати цілу хвилину для завантаження гифки довжиною в 5 секунд. До речі, творець гифок Стів Уайт стверджує, що назва формату вимовляється як «джіф». Але інтернет-спільнота категорично з ним не погоджується. Правильно - Graphics Interchange Format (gif), а не Jraphics (jif). Також багато хто називає ДІФКУ файли в форматі WebM, але про це трохи далі.

Чим хороші гифки?

Я проводжу багато роботи та дозвілля на зарубіжних порталах і форумах, де вже давно склалося чітке думку: гифки - круто. Я проводжу багато роботи та дозвілля на зарубіжних порталах і форумах, де вже давно склалося чітке думку: гифки - круто Як сказано вище, я краще подивлюся 2-хвилинну гифку, ніж 30-секундне відео. Тому що:

 1. Відео потрібно включати.
 2. Відео потрібно вимикати, якщо не хочете слухати його, продовжуючи перегортати стрічку.
 3. Через звуку в відео потрібно ставити на паузу музику або прибирати гучність.
 4. До більшості відео може бути застосована константа Вадсворта : Перші 30% відео можна сміливо перемотати, бо там не відбувається нічого цікавого. А прокручувати до цікавого місця (намагаючись цей момент не пропустити) - зайва трата часу.
 5. Якщо, відео вбудовано в контент сторінки, на якій знаходиться читач, йому доведеться відкривати ще один сайт і чекати, поки завантажиться інтерфейс цього сайту, а іноді навіть дивитися рекламу.

Гифки не потрібно вмикати / вимикати, вони не шумлять, і, головне, передають саму суть і не відволікають від основного контенту.

Як використовувати гифки в контент-маркетингу?

Експерти особливо прихильні до ДІФКУ. Наприклад, Енн Смарті вважає рухаються картинки одним із трендів контент-маркетингу :

«На Заході завжди любили картинки, звідси любов до коміксів і інфографіки, а зараз взагалі будь-який контент страются зробити дуже візуальним: без кастомізованих картинок неможливо уявити просування в соціальних мережах. Мені дуже подобається напрямок, яке з цього давно народилося: Cinemagraphs (По-моєму, під враженням від цього напрямку з'явився Vine) ».

Контент-маркетинг - сфера, в якій кількість способів застосування гіф анімації обмежена тільки фантазією контент-менеджера і рамками, в які його ставить начальство. Ось деякі з найбільш популярних і ефективних способів застосування.

1. Головна сторінка сайту. на головній Serpstat розміщені анімації, які коротко показують відвідувачам, як працює сервіс і кому він може стати в нагоді. 1

2. У тексті - покрокової інструкції. Наприклад, в пості «Як перевірити якість кампаній в Google Рекламі за 10 хвилин» анімації ілюструють кожне описане в тексті дію по роботі з аккаунтом.

3. У тексті - для залучення уваги. гифка привертає увагу читача до теми і залучає до процесу знайомства з матеріалом, а також розбавляє серйозний матеріал .

4. Email-розсилка. Анімація в розсилці затримує увагу читача, а якщо вона ще ілюструє тему листа - це подвійний плюс. Багато запам'ятали новорічну розсилку від Netpeak за новою версією знайомої всім передплатникам картинки.

5. В соціальних мережах. Facebook для тих, хто лінується робити гифку, додав можливість зібрати анімацію з декількох картинок. Звичайно, це не класична гифка, але все одно - відмінна ілюстрація тренда.

Та й зі своїх відео Facebook, по суті, зробив інтерактивні гифки, завдяки чому кількість переглядів значно зросла. Автоматичний запуск відео без звуку вирішує відразу кілька питань - більше не потрібно нічого натискати або ставити на паузу музику.

6. У коментарях. Навіть самий пересічний коментар з ДІФКУ привертає набагато більше уваги, ніж розгорнуту відповідь без неї.

Quora підтверджує: відповідь-гифка кладе на лопатки відповідь-картинку.

Відповідь з ДІФКУ: Відповідь з ДІФКУ:  Відповідь без гифки: Відповідь без гифки:

Як швидко зробити гифку?

Перший спосіб - з відео на YouTube

Просто додайте gif в початок посилання:

gifyoutube.com/watch?v=TKaxQNVfwzI

Перейшовши по такому посиланню, ви потрапите в редактор gif.com, де слід вибрати час початку і закінчення гифки і інші параметри: Перейшовши по такому посиланню, ви потрапите в редактор gif

результат:

Так просто зробити gif з відео. Так, якість далеко не HD, але на створення цієї гифки пішло менше хвилини!

Другий спосіб - запис з екрана

Для зручності розкладемо метод на дві частини:

 1. Зробити запис відео з екрану.
 2. Конвертувати отримане відео в GIF-файл.

Як записати відео з екрану?

Кількість додатків для запису відео з екрану перевалило за 9000. Багато вже вибрали собі найзручніше, швидке і якісне. Я такого поки не знайшов (якщо ви знайшли, дайте знати в коментарях), так що записую екран за допомогою першого-ліпшого розширення для Google Chrome - CaptureCast Chrome Screen Recording . Розширення записує екран (не тільки вікно браузера) в якості до 720p і зберігає відео в форматі WebM. Інструкція по застосуванню досить проста: тиснемо Start Recording, щоб почати запис, і Stop, щоб зупинити. Кількість додатків для запису відео з екрану перевалило за 9000

Щоб завантажити відео, потрібно перейти на вкладку Review, вибрати файл і натиснути Download. Якщо ви не користуєтеся Google Chrome, знайдіть додаток для вашого браузера, скачайте Fraps , Або просто запишіть екран на відеокамеру, віднесіть плівку на оцифровку і через тиждень ви станете гордим володарем диска із записом вашого екрану :). Загалом, ніяких питань із записом того, що відбувається на екрані немає. Якщо у вас Windows 10, можна натиснути Win + G і записати екран через ігрову панель.

Як конвертувати відео в gif?

Найбільше мені подобається video to gif конвертер від ezgif.com . Найбільше мені подобається video to gif конвертер від  ezgif

Ось як він працює:

1. Вибираємо і завантажуємо відеофайл. Зверніть увагу на підтримувані формати.

2. Задаємо необхідні параметри. Час початку і кінця, якість і кількість кадрів в секунду (fps). Зверніть увагу на обмеження довжини для fps 20.

Зверніть увагу на обмеження довжини для fps 20

3. Редагуємо. У ezgif можна обрізати гифку, змінити її розмір, прискорити / уповільнити, додати текст. Часто виручає функція оптимізації, за допомогою якої можна значно знизити розмір файлу. 3 результат:

Для зберігання гифок я використовую giphy . По-перше, туди можна завантажувати файли розміром більше 5Мб. По-друге, осудних альтернатив не так багато. Одна з них - imgur, який у мене особисто дуже швидко забивається скриншотами. Знайти щось в альбомі imgur дуже складно. Друга гідна альтернатива, якщо вірити чуткам, gfycat.com .

Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?

Незважаючи на жахливу якість, низьку швидкість завантаження, велику вагу і інші «принади», гифки продовжують тримати позицію і впливати на появу і розвиток інших форматів.

Gif - формат, який вчить передавати суть. Коли мені трапляється гифка, я знаю, що не втрачу найважливіше.

Коли мені трапляється гифка, я знаю, що не втрачу найважливіше

WebM, якому пророкують долю вбивці формату gif, розвивається швидше, ніж Ілон Маск освоює космос. Така популярність викликана тим, що WebM вирішує типові для гифок питання - робить анімації швидше, якісніше і легше. Instagram, Vine і Snapchat, які насилу можна віднести до ДІФКУ, все ж близькі до формату. Вони обмежують довжину відео, залишаючи в ньому тільки найважливіше. Пости в Twitter я б ДІФКУ не назвав, але щось спільне тут все ж є - вони передають думку в обмеженому обсязі тексту. Звичайно, існує ще Coub, який робить перегляд гифок ще цікавіше .

Загалом, є ті, хто розуміє, для чого заганяти контент в рамки:

І ті, хто все ще не вважає гифки ефективним інструментом:

Як створювати анімації в нових форматах?

У перерахованих вище альтернатив ДІФКУ є важлива перевага - простота створення. Зробити анімацію у форматі WebM або Коуб просто настільки, що навіть не буде потрібно окрема стаття.

Створюємо анімацію в WebM

досить конвертувати відео в формат WebM, завантажити файл на хостинг, який його підтримує, і задати параметри автозапуску і повтору. досить  конвертувати  відео в формат WebM, завантажити файл на хостинг, який його підтримує, і задати параметри автозапуску і повтору Список сайтів, на які можна залити відео в форматі webm для створення анімації:

Створюємо анімацію в Coub

Тут все ще простіше. В цілому процес створення Коубі схожий на створення гифки через gifs.com. Тут все ще простіше Потрібно тільки вибрати відео, встановити тимчасову рамку, замінити звукову доріжку і натиснути на Next. Найважливіша перевага Коубі - хостинг. Весь контент, створений в цьому форматі, зібраний в одному сховищі. На практиці це вирішує питання з пошуком сервісу, який зможе вмістити файл певного розміру або довжини.

висновки

 1. Більшість користувачів швидше подивляться гифку, ніж серію картинок, а в деяких випадках - навіть охочіше, ніж відео.
 2. Найшвидший спосіб створити gif з відео на YouTube - поставити gif в початок YouTube-посилання.
 3. Найзручніші сервіси для зберігання гифок - giphy і gfycat.com.
 4. Формати WebM і Coub за якістю і спектру можливостей набагато цікавіше звичайних гифок.

В майбутньому формат гифок може трансформуватися, але ідея - чіпляти головні образи - залишиться незмінно популярною.

Чим хороші гифки?
Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
Як швидко зробити гифку?
Як конвертувати відео в gif?
Як розвиваються нові формати, і що з ними робити?
Як створювати анімації в нових форматах?
Чим хороші гифки?
Як використовувати гифки в контент-маркетингу?
Com/watch?
Як записати відео з екрану?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача