Статьи

Як зібрати власну базу email-адрес?

  1. Де шукати адреси потенційних клієнтів?

Email-розсилка досі залишається одним з ефективних маркетингових інструментів. Листи підтримують інтерес клієнтів до компанії, імідж бренду, збільшують обсяги продажів і залучають нових покупців. Однак, розсилка ефективна, коли спрямована на цільову аудиторію - потенційні клієнти компанії. Крім того, вони лояльніше ставляться до подібних листів, рідше відправляють розсилку в спам і менше відписуються.

Деякі вважають, що купити готову базу адрес - простий і дешевий спосіб. Але досвідчені маркетологи не погодяться з цією думкою.

Ви не знаєте портрет аудиторії, якій відправляєте лист. Тому велика ймовірність, що ваш лист відправлять в спам і вас занесуть в чорний список. Професійні сервіси організації email-розсилок оперативно блокують авторів небажаних листів.

Довіра аудиторії, яка жодного разу про вас не чула, відразу ж впаде. Перше враження запам'ятовується. Навряд чи адресату сподобається лист від компанії, на розсилку якій вона ніколи не підписувався. Впаде репутація бренду і ви знову підвищуєте ризик потрапити в чорний список.

Ви не перший і не останній, хто купить цю базу адрес. Крім того, її могли використовувати ваші конкуренти. Тому деякі одержувачі налаштували захист від спаму і не побачать ваш лист.

Витрачені гроші не окупляться. Щоб знайти покупців, потрібно буде розіслати багато листів по базах. CRM системи беруть додаткову плату за велику кількість адрес. Тому вигідніше витратити час і створити власну базу контактів. Можливо, вона буде менше, але ефективніше в рази.

Де шукати адреси потенційних клієнтів?

1. Форма підписки на сайті

Ваш сайт відвідує істинно цільова аудиторія - багато клієнтів зрадіють можливості підписатися на новини компанії. Тестируйте різні форми за допомогою A / B-тестів: придумуйте Ліди, експериментуйте з кольором, оформленням, розміром, міняйте розташування.

Тестируйте різні форми за допомогою A / B-тестів: придумуйте Ліди, експериментуйте з кольором, оформленням, розміром, міняйте розташування

2. Даруйте корисний контент за підписку

Створюйте цікаві матеріали і даруєте доступ за email-адреса. Ви можете запропонувати освітні розсилки, книги, листи з експертною думкою - головне, щоб це мало прямий стосунок до діяльності компанії. Цей спосіб цілком може бути частиною форми підписки на сайті.

3. Форма підписки в блозі компанії

Якщо у проекту є блог, то в кінці кожного матеріалу можна запропонувати підписатися на нові статті компанії. Також поділитися email-адресою користувачі можуть, коли коментують цю статтю: необхідно авторизуватись, щоб залишити коментар.

Також поділитися email-адресою користувачі можуть, коли коментують цю статтю: необхідно авторизуватись, щоб залишити коментар

4. Підписка при реєстрації або оформлення замовлення

Такий спосіб підійде інтернет-магазинах, коли при реєстрації і оформленні товару потрібно вказати e-mail. Щоб зібрати більше лояльну аудиторію, додайте пункт «Підписатися на новини компанії» при заповненні анкети.

5. Пропонуйте бонуси

Інтернет-магазини часто пропонують знижки від 500 рублів за залишений адресу. Сервіси дають пробний період від двох тижнів до місяця. Також можна подарувати знижку, безкоштовну консультацію - залежить від кожного конкретного бізнесу, але ідей маса. Ключове правило - не скупіться.

Ключове правило - не скупіться

6. Спливаючі вікна

Найчастіше зустрічається у сервісів зворотного дзвінка, також іноді вони з'являються при заході або виході з сайту. Такий спосіб поширений у інфобізнесменов. Основне завдання спливаючого вікна - отримати контакт в обмін на потрібну користувачу інформацію. Найчастіше зустрічається у сервісів зворотного дзвінка, також іноді вони з'являються при заході або виході з сайту

7. Партнерські розсилки

Якщо у вас вже є партнери, які роблять регулярну розсилку, то домовтеся з ними про згадці вашого бренду в листі. Якщо немає - проведіть моніторинг проектів в суміжних областях, схожим контентом і цільовою аудиторією. Спробуйте домовитися з ними про взаємне піарі.

8. Landing Page

На посадкову сторінку маркетологи залучають нові контакти з будь-яких джерел: контекстна і таргетована реклама, записи в соціальних мережах, контент на сторонніх ресурсах, партнерські розсилки, банери, відео та багато іншого. Наповніть сторінку переконливими лідамі, прикріпіть форму для збору адрес і вона принесе вам якісну базу передплатників.

9. Онлайн-заходи

Користувачам подобається інтерактив, слухати експертів і отримувати нові знання будинку за кухлем чаю. Розповідайте про нові продукти, можливості, проводите навчальні семінари, діліться корисною інформацією. Сплануйте і проведіть промо-захід, участь в якому буде доступно тільки по email-адресами. Наприклад, надішліть посилання і матеріали на пошту. Навіть якщо прийдуть не всі передплатники, то у вас буде база контактів.

Email-розсилки допоможуть повернути на сайт аудиторію, підтримати лояльність клієнтів, розповідати про нові товари і послуги, ділитися досвідом тощо. Головне робити розсилку цікавою: як написати душевну розсилку, ми писали в нашому блозі. Не зловживайте кількістю листів. Краще надсилати один лист тиждень, але цікаве і інформативне. Чим кожен день по одному короткому листа. Тестируйте різні форми, розміщення, види способу збору адрес - залишайте варіанти, які принесуть вам більше контактів. Придумуйте нові формати, генеруйте яскравий контент - і люди захочуть ділитися вашої розсилкою з друзями, що подарує нові контакти.

Де шукати адреси потенційних клієнтів?
Де шукати адреси потенційних клієнтів?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.