Статьи

Як зібрати власну базу email-адрес?

  1. Де шукати адреси потенційних клієнтів?

Email-розсилка досі залишається одним з ефективних маркетингових інструментів. Листи підтримують інтерес клієнтів до компанії, імідж бренду, збільшують обсяги продажів і залучають нових покупців. Однак, розсилка ефективна, коли спрямована на цільову аудиторію - потенційні клієнти компанії. Крім того, вони лояльніше ставляться до подібних листів, рідше відправляють розсилку в спам і менше відписуються.

Деякі вважають, що купити готову базу адрес - простий і дешевий спосіб. Але досвідчені маркетологи не погодяться з цією думкою.

Ви не знаєте портрет аудиторії, якій відправляєте лист. Тому велика ймовірність, що ваш лист відправлять в спам і вас занесуть в чорний список. Професійні сервіси організації email-розсилок оперативно блокують авторів небажаних листів.

Довіра аудиторії, яка жодного разу про вас не чула, відразу ж впаде. Перше враження запам'ятовується. Навряд чи адресату сподобається лист від компанії, на розсилку якій вона ніколи не підписувався. Впаде репутація бренду і ви знову підвищуєте ризик потрапити в чорний список.

Ви не перший і не останній, хто купить цю базу адрес. Крім того, її могли використовувати ваші конкуренти. Тому деякі одержувачі налаштували захист від спаму і не побачать ваш лист.

Витрачені гроші не окупляться. Щоб знайти покупців, потрібно буде розіслати багато листів по базах. CRM системи беруть додаткову плату за велику кількість адрес. Тому вигідніше витратити час і створити власну базу контактів. Можливо, вона буде менше, але ефективніше в рази.

Де шукати адреси потенційних клієнтів?

1. Форма підписки на сайті

Ваш сайт відвідує істинно цільова аудиторія - багато клієнтів зрадіють можливості підписатися на новини компанії. Тестируйте різні форми за допомогою A / B-тестів: придумуйте Ліди, експериментуйте з кольором, оформленням, розміром, міняйте розташування.

Тестируйте різні форми за допомогою A / B-тестів: придумуйте Ліди, експериментуйте з кольором, оформленням, розміром, міняйте розташування

2. Даруйте корисний контент за підписку

Створюйте цікаві матеріали і даруєте доступ за email-адреса. Ви можете запропонувати освітні розсилки, книги, листи з експертною думкою - головне, щоб це мало прямий стосунок до діяльності компанії. Цей спосіб цілком може бути частиною форми підписки на сайті.

3. Форма підписки в блозі компанії

Якщо у проекту є блог, то в кінці кожного матеріалу можна запропонувати підписатися на нові статті компанії. Також поділитися email-адресою користувачі можуть, коли коментують цю статтю: необхідно авторизуватись, щоб залишити коментар.

Також поділитися email-адресою користувачі можуть, коли коментують цю статтю: необхідно авторизуватись, щоб залишити коментар

4. Підписка при реєстрації або оформлення замовлення

Такий спосіб підійде інтернет-магазинах, коли при реєстрації і оформленні товару потрібно вказати e-mail. Щоб зібрати більше лояльну аудиторію, додайте пункт «Підписатися на новини компанії» при заповненні анкети.

5. Пропонуйте бонуси

Інтернет-магазини часто пропонують знижки від 500 рублів за залишений адресу. Сервіси дають пробний період від двох тижнів до місяця. Також можна подарувати знижку, безкоштовну консультацію - залежить від кожного конкретного бізнесу, але ідей маса. Ключове правило - не скупіться.

Ключове правило - не скупіться

6. Спливаючі вікна

Найчастіше зустрічається у сервісів зворотного дзвінка, також іноді вони з'являються при заході або виході з сайту. Такий спосіб поширений у інфобізнесменов. Основне завдання спливаючого вікна - отримати контакт в обмін на потрібну користувачу інформацію. Найчастіше зустрічається у сервісів зворотного дзвінка, також іноді вони з'являються при заході або виході з сайту

7. Партнерські розсилки

Якщо у вас вже є партнери, які роблять регулярну розсилку, то домовтеся з ними про згадці вашого бренду в листі. Якщо немає - проведіть моніторинг проектів в суміжних областях, схожим контентом і цільовою аудиторією. Спробуйте домовитися з ними про взаємне піарі.

8. Landing Page

На посадкову сторінку маркетологи залучають нові контакти з будь-яких джерел: контекстна і таргетована реклама, записи в соціальних мережах, контент на сторонніх ресурсах, партнерські розсилки, банери, відео та багато іншого. Наповніть сторінку переконливими лідамі, прикріпіть форму для збору адрес і вона принесе вам якісну базу передплатників.

9. Онлайн-заходи

Користувачам подобається інтерактив, слухати експертів і отримувати нові знання будинку за кухлем чаю. Розповідайте про нові продукти, можливості, проводите навчальні семінари, діліться корисною інформацією. Сплануйте і проведіть промо-захід, участь в якому буде доступно тільки по email-адресами. Наприклад, надішліть посилання і матеріали на пошту. Навіть якщо прийдуть не всі передплатники, то у вас буде база контактів.

Email-розсилки допоможуть повернути на сайт аудиторію, підтримати лояльність клієнтів, розповідати про нові товари і послуги, ділитися досвідом тощо. Головне робити розсилку цікавою: як написати душевну розсилку, ми писали в нашому блозі. Не зловживайте кількістю листів. Краще надсилати один лист тиждень, але цікаве і інформативне. Чим кожен день по одному короткому листа. Тестируйте різні форми, розміщення, види способу збору адрес - залишайте варіанти, які принесуть вам більше контактів. Придумуйте нові формати, генеруйте яскравий контент - і люди захочуть ділитися вашої розсилкою з друзями, що подарує нові контакти.

Де шукати адреси потенційних клієнтів?
Де шукати адреси потенційних клієнтів?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача