Статьи

Як збільшити відвідуваність сайту безкоштовно

21 вересня 2013 1507 77

Вітаю, дорогі друзі!

Сьогодні у мене пост з планами і цілями по блогінгу! Всі ви помітили, що мій блог останнім часом оновлюється вкрай рідко і складається враження що я поступово закидаю цю справу.

Однією з найважливіших причин цього є елементарна лінь, так звана зона комфорту з якої не так вже й просто вибратися. Є, звичайно, й інші причини, але говорити про те, що багато справ, відсутність вільного часу і т.п., буде спробою власної відмазки. У кожного є справи, є робота, сім'я, діти і т.п. Але, раніше проблем було не менше, проте я примудрявся розвивати свій блог із завидною регулярністю, працювати над збільшенням відвідуваності, внаслідок чого домігся непоганих показників.

Але останнім часом зростання показників цього сайту зупинився ...

Сьогодні я побачив на своєму блозі ось такий коментар:

Саме він змусив мене подумати над майбутнім свого проекту і написати цей пост, поставити перед собою цілі і, нарешті, повернутися на колишній режим роботи.

Я поставив перед собою мету - збільшити відвідуваність цього блогу до 3000 відвідувачів на добу, причому, практично безкоштовними способами. За час розвитку свого блогу я зрозумів, що це не така вже й складне завдання, адже раніше зростання відвідуваності був постійним і я вирішив продовжити цю тенденцію.

До речі, ви теж можете по моєму прикладу почати збільшувати відвідуваність своїх сайтів. Тому, далі я розповім, що я буду для цього робити ...

На тему збільшення відвідуваності сайтів я писав уже неодноразово, ось список постів, де висвітлюється це питання:

- як розкрутити сайт самостійно ;

- самостійне просування сайту ;

- як збільшити відвідуваність блогу .

Ці статті дуже важливі, особливо моменти внутрішньої оптимізації сайтів і блогів, без яких домогтися високої відвідуваності буде дуже складно.

Тепер трохи про мої плани в розкручуванні цього блогу ...

1. Для того, щоб відвідуваність будь-якого сайту росла, в першу чергу потрібно наповнювати його якісним і корисним контентом. Тому, потрібно публікувати не менше 2-3 статей в тиждень (8-12 постів в місяць). Раніше з цим завданням я справлявся легко, думаю, що зараз проблем також не буде. Це найголовніша мета!

Крім того, це повинні бути не просто статті, а текст, оптимізований під певні пошукові запити. Це потрібно для того, щоб отримувати хороший трафік з пошукових систем. Про це я вже писав на своєму блозі, ось посилання на ці пости:

- як підібрати ключові слова ;

- як писати SEO статті ;

- релевантність сторінок сайту .

Також в моєму випадку не варто зациклюватися саме на тематиці блогінгу або SEO, в цій темі велика конкуренція і мало трафіку. Тому потрібно трохи розширювати тематику, звичайно, в розумних рамках, тобто Хіба ж не писав про все підряд.

2. Одним з найважливіших показників на будь-якому блозі є розмір аудиторії. Тому, я вирішив більше приділяти цьому уваги. Про важливість аудиторії і про те, як досягти зростання цього показника я недавно писав в цій статті .

На своєму блозі я проводжу різні конкурси. Наприклад, зараз на моєму тренінгу проходять відразу два конкурси про результати яких ви дізнаєтеся вже дуже скоро. Ну і за традицією, вже скоро буду проводити конкурс «Найперспективніший блог 3» - НЕ пропустіть !

Також, в майбутньому планую змінити дизайн цього блогу, вважаю, що це дуже важливий елемент і популярні блоги та сайти повинні мати унікальний дизайн. Цей мені вже приївся, хочеться чогось іншого.

Буду прагнути частіше створювати відеоконтент, цей формат я вважаю дуже перспективним. Нещодавно придбав класний відеокурс по роботі з відео, скоро напишу про нього пост на блозі. також додав свій канал на YouTube в партнерку для того, щоб там заробляти, про це також скоро напишу, НЕ пропустіть .

3. Розвиток Інфобізнес. Головним критерієм впливає по відвідуваність тут є розмір і якість підписаний бази, тому найближчим часом хочу впритул зайнятися цією справою. Для початку, створю безкоштовний відеокурс по блогінгу для новачків, зараз вже планую уроки для цього курсу.

Взагалі, з ИнфоБизнес у мене все непогано, є два безкоштовних і два платних курсу. Зараз проходить тренінг « Секрети блогінгу і заробітку на блогах ». Скоро цей тренінг буде завершено, залишилося всього кілька уроків. Радує, що деякі учасники вже досягли певних результатів у тренінгу (в тому числі і заробітків), це дуже добре, значить, що мої старання не марні 🙂

4. Просування сторінок в ТОП пошукових систем. Над цим я останнім часом практично не працюю. Раніше я купував посилання на важливі статті, але ось уже майже півроку не купив жодного посилання. Тут справа навіть не в грошах, просто я вважаю, що посилальне просування блогів - це не основне.

Звичайно, посилання працюють, я неодноразово в цьому переконувався, але головне - це якісний контент з вичерпними відповідями на запити користувачів і поведінку читачів на ресурсі (поведінкові чинники). Ось над цим і треба працювати в першу чергу, а потім вже можна купувати посилання на важливі сторінки.

Ось приблизно такі плани по збільшенню відвідуваності свого блогу я поставив перед собою. Відповідно, зі збільшенням відвідуваності, зі збільшенням обсягу роботи над блогом буде збільшуватися і заробіток.

Для того, щоб побачити свої результати і показати вам, необхідно зафіксувати показники, які є на даний момент.

Відвідуваність ресурсу - в середньому 1600 осіб на добу

Відвідуваність ресурсу - в середньому 1600 осіб на добу

Передплатна база в Smartresponder - 3300 чоловік

Передплатна база в Smartresponder - 3300 чоловік

тИЦ - 50, PR - 3, Alexa Rank - 20 456

тИЦ - 50, PR - 3, Alexa Rank - 20 456

Постів на блозі - 266, коментарів - 11 382

Постів на блозі - 266, коментарів - 11 382

Тепер, кожен місяць я буду писати докладний звіт про виконану роботу, щоб не розслаблятися (раніше я саме так і робив), і порівнювати показники блогу.

Якщо вам цікаво чи зможу я досягти відвідуваності в 3000 осіб на добу на блозі, то стежте за звітами.

Конкретних термінів перед собою я не ставлю, але планую збільшити відвідуваність до кінця цього року. Як ви думаєте вийде?

До речі, хто першим вгадає дату досягнення 3000 осіб на добу - отримає від мене хороші призи, в тому числі і грошовий! Переможе той, хто в підсумку буде ближче до конкретної дати (наприклад, 15.12.13г.) Або вгадає її 🙂

Чекаю ваших прогнозів!

Якщо ви хочете теж попрацювати над відвідуваністю своїх сайтів і блогів, то приєднуйтесь і діліться своїми досягненнями!

На цьому у мене все. До швидких зустрічей на сторінках мого блогу.

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Як ви думаєте вийде?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.