Статьи

Як збільшити відвідуваність сайту безкоштовно

21 вересня 2013 1507 77

Вітаю, дорогі друзі!

Сьогодні у мене пост з планами і цілями по блогінгу! Всі ви помітили, що мій блог останнім часом оновлюється вкрай рідко і складається враження що я поступово закидаю цю справу.

Однією з найважливіших причин цього є елементарна лінь, так звана зона комфорту з якої не так вже й просто вибратися. Є, звичайно, й інші причини, але говорити про те, що багато справ, відсутність вільного часу і т.п., буде спробою власної відмазки. У кожного є справи, є робота, сім'я, діти і т.п. Але, раніше проблем було не менше, проте я примудрявся розвивати свій блог із завидною регулярністю, працювати над збільшенням відвідуваності, внаслідок чого домігся непоганих показників.

Але останнім часом зростання показників цього сайту зупинився ...

Сьогодні я побачив на своєму блозі ось такий коментар:

Саме він змусив мене подумати над майбутнім свого проекту і написати цей пост, поставити перед собою цілі і, нарешті, повернутися на колишній режим роботи.

Я поставив перед собою мету - збільшити відвідуваність цього блогу до 3000 відвідувачів на добу, причому, практично безкоштовними способами. За час розвитку свого блогу я зрозумів, що це не така вже й складне завдання, адже раніше зростання відвідуваності був постійним і я вирішив продовжити цю тенденцію.

До речі, ви теж можете по моєму прикладу почати збільшувати відвідуваність своїх сайтів. Тому, далі я розповім, що я буду для цього робити ...

На тему збільшення відвідуваності сайтів я писав уже неодноразово, ось список постів, де висвітлюється це питання:

- як розкрутити сайт самостійно ;

- самостійне просування сайту ;

- як збільшити відвідуваність блогу .

Ці статті дуже важливі, особливо моменти внутрішньої оптимізації сайтів і блогів, без яких домогтися високої відвідуваності буде дуже складно.

Тепер трохи про мої плани в розкручуванні цього блогу ...

1. Для того, щоб відвідуваність будь-якого сайту росла, в першу чергу потрібно наповнювати його якісним і корисним контентом. Тому, потрібно публікувати не менше 2-3 статей в тиждень (8-12 постів в місяць). Раніше з цим завданням я справлявся легко, думаю, що зараз проблем також не буде. Це найголовніша мета!

Крім того, це повинні бути не просто статті, а текст, оптимізований під певні пошукові запити. Це потрібно для того, щоб отримувати хороший трафік з пошукових систем. Про це я вже писав на своєму блозі, ось посилання на ці пости:

- як підібрати ключові слова ;

- як писати SEO статті ;

- релевантність сторінок сайту .

Також в моєму випадку не варто зациклюватися саме на тематиці блогінгу або SEO, в цій темі велика конкуренція і мало трафіку. Тому потрібно трохи розширювати тематику, звичайно, в розумних рамках, тобто Хіба ж не писав про все підряд.

2. Одним з найважливіших показників на будь-якому блозі є розмір аудиторії. Тому, я вирішив більше приділяти цьому уваги. Про важливість аудиторії і про те, як досягти зростання цього показника я недавно писав в цій статті .

На своєму блозі я проводжу різні конкурси. Наприклад, зараз на моєму тренінгу проходять відразу два конкурси про результати яких ви дізнаєтеся вже дуже скоро. Ну і за традицією, вже скоро буду проводити конкурс «Найперспективніший блог 3» - НЕ пропустіть !

Також, в майбутньому планую змінити дизайн цього блогу, вважаю, що це дуже важливий елемент і популярні блоги та сайти повинні мати унікальний дизайн. Цей мені вже приївся, хочеться чогось іншого.

Буду прагнути частіше створювати відеоконтент, цей формат я вважаю дуже перспективним. Нещодавно придбав класний відеокурс по роботі з відео, скоро напишу про нього пост на блозі. також додав свій канал на YouTube в партнерку для того, щоб там заробляти, про це також скоро напишу, НЕ пропустіть .

3. Розвиток Інфобізнес. Головним критерієм впливає по відвідуваність тут є розмір і якість підписаний бази, тому найближчим часом хочу впритул зайнятися цією справою. Для початку, створю безкоштовний відеокурс по блогінгу для новачків, зараз вже планую уроки для цього курсу.

Взагалі, з ИнфоБизнес у мене все непогано, є два безкоштовних і два платних курсу. Зараз проходить тренінг « Секрети блогінгу і заробітку на блогах ». Скоро цей тренінг буде завершено, залишилося всього кілька уроків. Радує, що деякі учасники вже досягли певних результатів у тренінгу (в тому числі і заробітків), це дуже добре, значить, що мої старання не марні 🙂

4. Просування сторінок в ТОП пошукових систем. Над цим я останнім часом практично не працюю. Раніше я купував посилання на важливі статті, але ось уже майже півроку не купив жодного посилання. Тут справа навіть не в грошах, просто я вважаю, що посилальне просування блогів - це не основне.

Звичайно, посилання працюють, я неодноразово в цьому переконувався, але головне - це якісний контент з вичерпними відповідями на запити користувачів і поведінку читачів на ресурсі (поведінкові чинники). Ось над цим і треба працювати в першу чергу, а потім вже можна купувати посилання на важливі сторінки.

Ось приблизно такі плани по збільшенню відвідуваності свого блогу я поставив перед собою. Відповідно, зі збільшенням відвідуваності, зі збільшенням обсягу роботи над блогом буде збільшуватися і заробіток.

Для того, щоб побачити свої результати і показати вам, необхідно зафіксувати показники, які є на даний момент.

Відвідуваність ресурсу - в середньому 1600 осіб на добу

Відвідуваність ресурсу - в середньому 1600 осіб на добу

Передплатна база в Smartresponder - 3300 чоловік

Передплатна база в Smartresponder - 3300 чоловік

тИЦ - 50, PR - 3, Alexa Rank - 20 456

тИЦ - 50, PR - 3, Alexa Rank - 20 456

Постів на блозі - 266, коментарів - 11 382

Постів на блозі - 266, коментарів - 11 382

Тепер, кожен місяць я буду писати докладний звіт про виконану роботу, щоб не розслаблятися (раніше я саме так і робив), і порівнювати показники блогу.

Якщо вам цікаво чи зможу я досягти відвідуваності в 3000 осіб на добу на блозі, то стежте за звітами.

Конкретних термінів перед собою я не ставлю, але планую збільшити відвідуваність до кінця цього року. Як ви думаєте вийде?

До речі, хто першим вгадає дату досягнення 3000 осіб на добу - отримає від мене хороші призи, в тому числі і грошовий! Переможе той, хто в підсумку буде ближче до конкретної дати (наприклад, 15.12.13г.) Або вгадає її 🙂

Чекаю ваших прогнозів!

Якщо ви хочете теж попрацювати над відвідуваністю своїх сайтів і блогів, то приєднуйтесь і діліться своїми досягненнями!

На цьому у мене все. До швидких зустрічей на сторінках мого блогу.

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Як ви думаєте вийде?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача