Статьи

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?

 1. Платні опитування
 2. Заробіток в соціальних мережах
 3. Покупка на кліках
 4. Капча за гроші
 5. Писати коментарі за гроші
 6. Коментарі для товара
 7. Створення свого блога
 8. Сервіси питань і відповідей
 9. Відгуки за гроші.
 10. Заробіток на фотографіях
 11. Копірайтинг або написання статей за гроші.
 12. фріланс
 13. реферальні програми
 14. На закінчення

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові? Це питання хвилює всіх. Багато хто не проти були б забезпечити себе якщо не основним, то хоча б додатковим доходом з мережі інтернет. Привабливим є те, що сидячи вдома за комп'ютером, можна отримувати дохід, і не потрібно їздити на роботу. Давайте розглянемо, де, як і найголовніше, скільки можна отримати грошей в інтернеті початківцям.

Реалії життя такі, що інтернет увійшов у наше життя. А якщо так, то там звертаються просто гігантські потоки грошей. Сотні мільярдів, а то і трильйонів доларів, фунтів, євро та інших різних валют. Хтось заробляє на цьому досить пристойні гроші. Настала і ваша черга. Вперед, за прибутком.

Заробити без вкладень в інтернеті можна. Але для цього вам потрібно витрачати свій особистий час. І чим більше ви будете його приділяти, тим відповідно більше можете отримувати грошей. Виходить паралель з роботою на дядю, тільки тут все буде залежати від вас. Коли, скільки і де працювати - це тільки ваш вибір.

Інтернет пропонує досить велика різних методів заробітку без вкладень. Давайте розглянемо найосновніші, так би мовити. Всі перераховувати немає сенсу. Якщо ви вирішите зайнятися цією справою, нижеперечисленного вам вистачить з лишком.

Платні опитування

Це перше з чого варто почати. Сенс простий. Ви реєструєтеся в інтернет-компаніях, які проводять ці опитування і вам на пошту будуть приходити запрошення на проходження цих опитувань. За успішне проходження - ви отримуєте гроші. Як правило, ціна за одну таку інтернет-анкету варіюється від 30 до 200 рублів. Сам таке опитування можна пройти приблизно за 15-30 хвилин. Відповідно, чим більше у вас буде реєстрацій в таких компаніях, тим більше запрошень ви будете отримувати, і тим вище буде ваш дохід.

До переваг можна віднести відсутність будь-яких знань і освіти, простота і швидкість, а також можливість вибирати проходити чи ні опитування. За ці прості дії ви і отримуєте грошики.

З недоліків: запрошення на платні опитування можуть приходити нерегулярно. В одному місяці ви можете отримати їх і 50, і навіть 100. У наступному може не набратися і 20-ти. Ви можете не підходити під опитування за певними критеріями (такі як, стать, вік, освіта, місце проживання і т.д.), тому багато опитування пройдуть повз вас. І третє, це мінімальна сума доступна до висновку. Тобто потрібно пройти кілька анкет і заробити певну суму на рахунку, щоб можна було її вивести. У всіх сайтів по різному, але зазвичай це від 200 до 1 000 рублів. Більш докладно про платні опитуваннях, а також список компаній тут ...

Можливий дохід: від 500 до 3 000 рублів на місяць.

Заробіток в соціальних мережах

Трафік в соціальних мережах становить сотні мільйонів користувачів в день Трафік в соціальних мережах становить сотні мільйонів користувачів в день. Багато хто проводить там по кілька годин на день. Вконтакте, Фейсбук, Твіттер, Ютуб, Однокласники і багато інших. На цьому теж можна робити гроші.

Варіантів тут теж кілька.

Перший. Ви виконавець. Реєструйтеся на різних соціальних біржах . На них за певні дії ви будете отримувати винагороду. Це вступ до групи, лайки, перегляди відео, загалом все те, що ви робили в соціальних мережах безкоштовно. Вартість оплати за дії не дуже висока - в середньому від 20 копійок до 1 рубля. Але з іншого боку, поставити лайк або вступити в групу - це справа 2-3 секунд. За рахунок великої кількості операцій, можна заробити більш-менш якісь гроші.

За годину такої роботи виходить близько 30-70 рублів.

Другий варіант. Це створити свою групу (припустимо вконтакте) або канал в Ютуб , Розкрутити її і отримувати гроші за рахунок показу реклами. У топових груп (кілька сотень тисяч передплатників) тільки денний дохід обчислюється десятками тисяч рублів.

З недоліків слід зазначити те, що розкрутити групу до нормального стану без будь-яких фінансових вливань досить довго і складно. На це може піти кілька місяців. І весь цей час вона не буде приносити вам практично ніякого доходу.

Можливий дохід: група з 20 000 тисяч передплатників приносить своєму власнику від 10 000 до 25 000 рублів щомісяця.

Покупка на кліках

Ще один варіант заробітку в інтернеті без вкладень Ще один варіант заробітку в інтернеті без вкладень. За певні дії на сайті вам нараховується винагорода. Зазвичай це перехід по посиланню і знаходження на сайті певний час (від 15 секунд до 1 хвилини), реєстрації, оформлення підписок, перегляд рекламних оголошень тощо.

Один з найбільш низькооплачуваних видів заробітку. Зазвичай початківці за 1 годину заробляю не більше 10-20 рублів !!!! Однак, з приходом досвіду (рука ж набивається виконувати одні і ті ж дії) можна вже розраховувати приблизно на 40-60 рублів за годину, і навіть вище.

З недоліків ще слід відзначити монотонність і одноманітність дій. Все це приїдається буквально через пару-трійку тижнів. І як основний вид заробітку не розглядається, скоріше як додатковий. для різноманітності.

Капча за гроші

Введення абракадабри (капчі) у вигляді символів і цифр. Відразу скажу - заробити тут щось нормальне нереально. За годину, максимум що ви можете отримати - це близько 8-10 рублів. Тим більше заняття монотонне і обтяжлива. Краще не зв'язуйтеся. Я вже писав про мій досвід по заробітку на капчі .

Писати коментарі за гроші

Багато сайтів для поліпшення своїх поведінкових факторів влаштовують на своїх сайтах конкурси коментаторів з певним призовим фондом Багато сайтів для поліпшення своїх поведінкових факторів влаштовують на своїх сайтах конкурси коментаторів з певним призовим фондом. Як правило, є кілька призових місць (зазвичай 3). Критерій вибору переможців: або найбільша кількість залишених коментарів, або найкращий коментар (так би мовити коментар місяці).

Призовий фонд залежить від відвідуваності ресурсу. Чим більше коментарів залишено за місяць, тим вище призи. На одному розкрученому сайті можна заробити від 500 до 1 000 рублів. Але часу ви витратите дуже багато, і ще не факт що переможете. Конкуренція там дуже висока.

Звичайно лізти в такі конкурси не варто, досить звернути свою увагу на нові і молоді сайти і блоги. Там зазвичай за перше місце платять від 50 до 200 рублів. Але як правило і коментаторів там кіт наплакав. Зазвичай, щоб перемогти досить залишити 10-15 своїх коментів. Подивіться по статистиці минулих місяців, і ви зрозумієте варто чи ні брати участь в конкурсі.

Використовуючи кілька таких сайтів можна заробляти 500 - 2000 рублів на місяць.

Як знайти? У пошуковику вбивайте фразу «Конкурс коментаторів» і вибирайте.

Ще один різновид такого виду заробітку

Коментарі для товара

Зазвичай вона використовується в інтернет-магазинах. Вам пропонують залишити свій відгук до певного товару (або до кількох на ваш вибір). Зазвичай це 2-3 осмислених пропозиції.

Щось типу такого: Я користуюся цим холодильником (праскою, телефоном) вже кілька місяців. Ніках претензій немає. Дуже порадувало якість товару і його ціна. Про купівлю нітрохи не шкодую.

За один такий відгук платять в середньому 3-5 рублів.

Створення свого блога

Принцип заробітку аналогічний створенню груп в соціальних мережах. Ви створюєте свій блог, наповнюєте його статтями, розкручуєте його і вішаєте на нього рекламу. В середньому за рік можна вийти на денну відвідуваність близько 300 - 500 відвідувачів і навіть вище.

Кожні 100 відвідувачів в день зазвичай приносять близько 1 000 рублів на місяць. Відповідно для отримання доходу в 10 000 рублів потрібно кожен день мати на своєму сайті близько 1000 відвідувачів.

З недоліків: знадобитися дуже серйозна робота на сайті (написання статей, розкрутка, просування), а це дуже і дуже багато часу.

Сервіси питань і відповідей

І ось чому. Ви задаєте якесь питання. або даєте відповіді на вже існуючі питання. Питання можуть бути будь-які:

 • Хто вбив Кеннеді?
 • Чому трава зелена?
 • Скільки років Мадонні?

За кожен перегляд вам будуть нараховуватися гроші. І чим популярніше питання, тим більше буде переглянути, тим більше грошей ви зможете заробити.

Краса цього виду заробітку в тому, що питання ви задаєте один раз, а гроші за них вам будуть нараховуватися постійно. Відповідно. чим більше питань (відповідей) ви напишіть, тим більше буде загальна винагорода.

Свого часу я працював на такому сайті ( великий Питання ), Близько року тому це було в останній раз. А гроші мені до сих пір нараховують, які я виводжу раз на місяць.

Величина заробітку безпосередньо залежить від вашої бази питань і відповідей. За півроку можна вийти на місячний рівень доходу в 1,5 - 2 тисячі рублів.

Відгуки за гроші.

Ви пишете відгук на будь-який товар, фільм, книгу і навіть враження про подорожі Ви пишете відгук на будь-який товар, фільм, книгу і навіть враження про подорожі. Купили новий телефон, іграшку дитині, пральний порошок - можете написати відгук про це. Додайте пару фотографій і розмістіть на відповідних сайтах.

Принцип заробітку аналогічний попередньому. Люди шукають відгуки про товар в інтернеті і потрапляють на ваш відгук. За кожен перегляд - вам нараховуються гроші.

Напишіть 100 відгуків будете отримувати гроші за 100, напишіть 500 - в 5 разів більше.

Тут ще рівень оплати залежить від вашого рейтингу на сайті. Чим більше статей ви напишіть, тим вища оплата за кожен перегляд (можна збільшити майже в 3 рази).

За рік можна вийти на рівень щомісячного доходу в 5-8 тисяч рублів.

Найбільш популярні сайти відгуків - це отзовік і inrecommendet.

Заробіток на фотографіях

Багато шукають красиві фотографії на спеціальних сайтах -  фотостоках Багато шукають красиві фотографії на спеціальних сайтах - фотостоках . За кожну скачала фотографію нараховується певну винагороду. Ви робите гарні фото і розміщуєте з на цих сайтах. Краще відразу на декількох. Чим більше буде фото, тим більше буде ваш дохід. Хоча прямої залежності тут немає. Всього одна фотографія може принести вам грошей більше, ніж всі інші разом узяті.

Можливий дохід: найпопулярніші фото скачую в рік приблизно 1 000 разів. У грошах це близько 300-600 $. Тобто одне вдале фото здатне приносити своєму власникові від 25 до 50 $ в місяць.

Копірайтинг або написання статей за гроші.

Ви реєструєтеся на відповідних  сайтах копірайтингу Ви реєструєтеся на відповідних сайтах копірайтингу . Берете замовлення на написання статті, пишіть і отримуєте за це винагороду. Не потрібно бути Достоєвським або Пушкіним, щоби писати статті і заробляти на них. Теми в принципі достатньо прості. Наприклад, написати статтю «про заробіток в інтернеті». У пошуку знаходите подібні статті, відчуваєте суть і пишете своїми словами.

Оплата йде за кожні 1000 символів. Близько 2-3 доларів. 1000 символів - це половина аркуша А4. Розмір статті в середньому 3 000 символів. Виходить за статтю - 6-9 $. На написання подібного розміру йде близько 1-1,5 годин у початківців, і близько 20-30 хвилин у більш досвідчених копірайтерів.

Тут ще значення має досвід і репутація копірайтера. Чим більше він написав статей, тим він більш привабливий для замовників. Якісні тексти завжди в ціна. І тому замовники готові платити їм в кілька разів більше, але бути впевненими в 100% якості.

Заробіток середнього копірайтера становить близько 10 000 - 15 000 тисяч рублів на місяць. А для деяких це основне джерело доходу, і їх зарплата ще в кілька разів вище.

Новачкам можу порадити використовувати біржу копірайтингу Адвего . І якщо ви вирішили спробувати свої сили в написанні статей, не беріться відразу за величезні і важкі тексти. Спробуйте на чому небудь простіше. Кожен негативний результат (не змогли написати статтю) знижує ваш рейтинг, і тим самим знижує довіру замовників до вас.

фріланс

Якщо ви володієте будь-яким умінням, знанням - ласкаво просимо на біржу фріланса . Дизайн, програмування, переклад тексту, верстка, навіть вишивання хрестиком. Також берете замовлення на ваші послуги, виконуєте і отримуєте грошики. Тут все аналогічно написання статей за гроші. Чим більше ви робите якісних замовлень, тим вище ваша репутація, тим вища вартість послуг у вас буде. А якщо знайдете кілька постійних серйозних замовників, то завжди будете забезпечені роботою і відповідно нормальним заробітком.

Скільки можна заробити на фрілансі? Тут все залежить від вашого досвіду і спеціалізації. Хтось заробляє 5 тисяч на місяць і радий шалено. А кому-то і 50 000 в місяць мало.

реферальні програми

Для тих хто думає на перспективу існують партнерські програми. Суть полягає в залученні людей на вищеописані сайти. Ви залучаєте людини (реферала), припустимо, на сайт платних опитувань. За кожне успішне проходження опитування, вам, як людині, яка його запросила, сайт виплачує Реферальная винагороду. Зазвичай це 10-15% від заробітку вашого реферала.

Не важко підрахувати, що проголосив 7-10 рефералів, ви будете отримувати стільки ж, як якщо б ви самі проходили ці опитування. А якщо у вас буде 100 таких рефералів? Дохід виросте в 10 разів.

Відразу скажу, побудову нормальної реферальной мережі, справа не одного-двох днів, і навіть ні місяців. Тут теж треба нормально попрацювати. Зате потім можна пожинати плоди своєї праці лежачи на дивані і отримуючи винагороду за роботу залучених вами користувачів. Є безліч способів залучення рефералів. Найефективніші ви можете подивитися в цієї статті ....

На закінчення

Тепер ви знаєте багато способів як можна заробити гроші в інтернеті без вкладень. Моя порада. Не варто зациклюватися на чомусь одному. Використовуйте відразу кілька можливостей. Так у вас буде різноманітність, і можливо вам навіть щось припаде до душі і ви потім зробите ставку саме на цей вид заробітку.

Я особисто перепробував все, що тут описано. У чому то досяг певних успіхів, десь пробував тільки заради інтересу. Але головне я зрозумів - що отримати гроші з інтернету - це реально. За півтора року такого досвіду я вийшов на рівень доходу в районі 12 тисяч рублів. Причому це була не основна моя спрямованість, а можна сказати невелике хобі.

А скільки ви зможете заробити - залежить тільки від вас. Потрібно тільки поставити собі за мету і включити голову. А гроші нікуди від вас не дінуться. Їх там дуже багато.

Як знайти?
Чому трава зелена?
Скільки років Мадонні?
Скільки можна заробити на фрілансі?
А якщо у вас буде 100 таких рефералів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача