Статьи

Як захистити свій блог на WordPress від спаму

  1. 0. Рада номер нуль.
  2. 1. Превентивні заходи проти спаму.
  3. 2. Боротьба з «промисловим» спамом (настройка плагіна Akismet).

Спам - це дуже дражливе явище. У цій невеликій статті два основних ради: перший - для превентивної боротьби зі спамом, другий - для настройки ефективної фільтрації. Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся як значно полегшити собі життя і заощадити велику кількість дорогоцінного часу. Витратьте 10 хвилин і ви забудете про спам раз і назавжди!

0. Рада номер нуль.

Ніколи не купуйте спам, розсилки, «прогін» по сайтам, не платите за розміщення ваших посилань в профілях на великій кількості сайтів і т. Д. По-перше, ефект нульовий (в кращому випадку). Адже ніхто не читає ці повідомлення, пошукові системи не зараховують ці посилання - це визнають навіть самі сеошникі. Я моніторив зсередини - спамери, а також ті, хто замовляє їх послуги, між собою відкритим текстом говорять, що це НЕ працює, що ніхто ніколи не читає ці повідомлення. Навіть для розкрутки сумнівних проектів вони шукають інші методи. Це не працює ніде: ні поштові розсилки, ні розсилки в соціальних мережах, ні в коментарях на різних ресурсах.

Крім витрачених грошей, ви можете обзавестися серйозними проблемами: за поширення спам-посилань ваш сайт може потрапити під фільтри пошукових систем - а це означає вірну смерть сайту. Якщо ви спробуєте щось продавати через спам, де будете залишати свої контактні дані, будьте впевнені, знайдуться роздратовані «цінителі», які не пошкодують свого часу, зв'яжуться з вами і збагатять ваш словниковий запас новими матюками.

Ваші контакти та сайт потраплять у всілякі чорні списки.

Загалом, ніколи і ні за яких умов не платите за поширення спаму і не намагайтеся робити це самостійно.

Справи у спамерів настільки погані, що вони крім своєї «основної діяльності» по розсилки різного сміття, намагаються займатися шантажем. На одному з моїх форумів з'явилося повідомлення, в якому спамер пропонував викреслити мене зі спам-списків за 10 баксів.

Якщо чесно, я не сумніваюся, що серед моїх читачів немає жодного, хто б витрачав гроші на цю дурницю.

1. Превентивні заходи проти спаму.

Як захистити від «промислового» спаму я розповім в наступному пункті. Але дуже важко боротися з індивідуальним спамом. Є така релігія - називається SEO. Ці люди свято вірять, що замість створення якісних, цікавих сайтів, потрібно займатися «просуванням». Кількість витрачених на «просування» ні кому не потрібною нісенітниці грошей і сил вистачило б сповна, щоб зробити хороший середній сайт з цікавим наповненням і природним трафіком. Але замість цього вони купують посилання, платять за посилання спамерам, платять за «поведенчіскіе чинники» (ви, можливо, не повірите, але т. Н. «Просування поведінковими чинниками» включає в себе оплату користувачам за те, щоб вони зайшли через пошукову систему на сайт і пробули там хоча б 30 секунд. Якщо потрібно, щоб користувач подивився хоча б 2 сторінки на сайті, то потрібно заплатити дорожче!) Це божевільні релігійні фанатики, з вірою в «просування». Думаю, наступним етапом буде оплата користувачам не тільки за те, щоб вони зайшли на сайт, але і оплата щоб вони там зробили замовлення ...

Я знову трохи відволікся, але, серед іншого, ці божевільні СЕО-ність вважають, чим більше посилань, тим їх сайт «просунеться» далі. Як і завжди, серед таких «промоутери» дуже багато тих, у кого немає грошей на покупку посилань. І вони «просувають» свій сайт роблячи посилання на нього в коментарях на вашому сайті. Причому коментар рідко буває інформаційно корисним (і ніколи не буває розумним). Проте, програми для боротьби зі спамом пропускають його, адже текст завжди індивідуальний і все це написано реальною людиною.

Так ось, щоб відсіяти всіх цих коментаторів (їх коментарі не зроблять ваш сайт цікавіше, тільки засмітять його), встановіть плагін WP No External Links . Цей плагін «закриє» в коментарях посилання на зовнішні ресурси. Це буде добре помітно, як в перший час збіжаться ці жебраки «сео-оптимізатори», залишать по одному коментарю, оцінять його марність і більше не з'являться. Не знаю, чи то вони спілкуються один з одним, то чи дивляться коментарі залишені іншими користувачами, але після першої хвилі відразу після відкриття сайту, ці особистості зникають і більше ніколи не з'являються.

2. Боротьба з «промисловим» спамом (настройка плагіна Akismet).

Спам - це бізнес. У нього вкладені серйозні трудовитрати і гроші. Сучасний спамер - це не одна людина, який скачав крякнутий програмку для розсилок і зі свого комп'ютера «поширює інформацію». У володінні сучасних спамерів ботнети , Вони розсилають повідомлення і проводять свої дії з величезної кількості комп'ютерів і IP адрес. Вони користуються спеціалізованим софтом по роботі з величезною кількістю облікових записів. Їх спеціалізований софт може реєструватися на самих різних движках (форумах, блогах), в автоматичному режимі відбуваються реєстрації безкоштовних поштових скриньок, реєстрація на різних сайтах, програма автоматично змінює облікові дані, генерує нові імена, перевіряє поштові скриньки і активує посилання, надіслані на пошту. Боротися з сучасним спамером один на один не під силу. Коли я став банити спамера по IP (працював один чоловік або одна «фірма») і коли за 3 дні список IP перевалив за 100 (кількість імейлів і імен взагалі нібито не мало кінця і краю), я зрозумів, що краще скористатися готовим рішенням .

Для WordPress таким рішенням є плагін Akismet. Подивіться на скріншот:

Подивіться на скріншот:

За чотири повних місяці роботи заблоковано більше 3000 спамних коментарів. Якби я видаляв їх вручну, то я б витратив 2 дні свого життя! І це тільки початок - сайт молодий і мало популярний. Далі буде тільки хлеще!

Отже, опишу як правильно налаштувати плагін Akismet. Цей плагін за замовчуванням поставляється з WordPress, але він відключений і вимагає настройки.

Переходимо на сторінку плагіна і натискаємо активувати Akismet.

Переходимо на сторінку плагіна і натискаємо активувати Akismet

Тепер натискаємо велику кнопку для активації облікового запису Akismet.

Тепер натискаємо велику кнопку для активації облікового запису Akismet

У нас запитують ключ, але його у нас немає, для отримання ключа натискаємо відповідну кнопку.

У нас запитують ключ, але його у нас немає, для отримання ключа натискаємо відповідну кнопку

Ми потрапляємо на сайт, де нам потрібно натиснути «Get an Akismet API Key»:

Ми потрапляємо на сайт, де нам потрібно натиснути «Get an Akismet API Key»:

Тепер потрібно створити обліковий запис WordPress.com, для цього потрібен ваш імейл, ім'я користувача і пароль.

com, для цього потрібен ваш імейл, ім'я користувача і пароль

Після реєстрації потрапляємо ось на таку сторінку (не лякайтеся, все буде безкоштовно):

Після реєстрації потрапляємо ось на таку сторінку (не лякайтеся, все буде безкоштовно):

Виберіть варіант «Personal» і натисніть там синю кнопку.

Ось цей повзунок:

Рухайте так, щоб вийшла сумна пика (якщо не хочете платити):

І натисніть кнопку «Continue». На наступній сторінці вам дадуть ключ:

Розмістіть цей ключ і повертайтеся в панель управління WordPress, там введіть цей ключ у відповідне віконечко і натисніть «Підключити»:

Нас переносить на сторінку з настройками. Там всього дві опції - можете їх залишити за замовчуванням або щось змінити на свій смак.

Опишу свій досвід роботи з цим плагіном. На скріншоті вище ви можете побачити відсоток

99.93%, але, насправді, відсоток повинен бути рівний сотні. Оскільки я «записав» в спам два образливих коментарів. Тобто в моєму випадку програма не помилилася жодного разу. Я час від часу переглядаю папку «Спам» - жодного хибного спрацювання я не знайшов.

Бережіть свій час - витрачайте його на саморозвиток, розвиток свого веб-сайту, на своїх близьких і на себе самого. Не витрачайте його на спам.

Якщо вам допомогла моя стаття, ви можете допомогти мені - просто поділіться це статтею зі своїми друзями, клікнувши по одній з кнопок нижче:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача