Статьи

Як вставити музику на сайт

На читання: 2 хв

Пару днів назад вирішила нарешті здійснити ідею по вставці музики на один з блогів. Причому це мав бути плеєр з декількома композиціями в одному з сайдбарі.

Щоб знайти потрібну інформацію як вставити музику на сайт, недовго думаючи побігла на «Прибутковий блог для блондинки». Корисною виявилася стаття «Здобути перемогу». Однак пізніше подумала, що краще не навантажувати власний хостинг, завантажуючи на нього великі за розміром музичні файли і знайшла спосіб, як вставити музику на сайт у вигляді одиночної композиції або плеєра з декількома треками, буквально за кілька хвилин.

Принцип простий: потрібен код плеєра і посилання на трек. З плеєром проблем немає, вибирайте, на сайті «Просто плеєр» або де брала я - «Фейвормьюзік.ру»

А де взяти посилання на трек? Варіант номер один - зі свого хостингу, і другий - з сайту, де можна зберігати свої композиції, про що пише Като в цієї статті. Тільки от невдача - не змогла я там посилання дістати, натиснувши на символ рупора. Але вихід є.

Я зберігаю дуже багато музики в «Моєму світі» на майл. ру. Заходжу туди в розділ «Музика», до списку моїх завантажених композицій і натискаю на посилання «Детальніше» біля потрібної пісні. Вона відкривається в окремому вікні. Клацаю правою кнопкою миші по сторінці, дивлюся «Вихідний код сторінки». За допомогою поєднання клавіш Ctrl + F вбиваю в віконце пошуку «mp3" і знаходжу потрібний рядок з посиланням на файл. Ось приклад:

Цей же принцип діє для www.playcast.ru зі статті Като, коли натискаєш на символ рупора, а потім дивишся вихідний код сторінки.

Залишилося тільки зібрати потрібний плеєр для композицій (однієї або декількох), скопіювати отриманий html код і вставити його на сайт або в блог, як в сайдбар, так і в пост:

У цьому сенсі сервіс на «Фейвормьюзік.ру» мені сподобався більше. Там можна на свій смак і колірну гамму плеєра підібрати, і розмір.

Бажаю всім удачі і прибуткових, корисних блогів!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.