Статьи

Як встановити лічильник відвідувань liveinternet (лічильник Li) на сайт

  1. Як поміняти лічильник liveinternet

Привіт всім! Як видно з назви, сьогодні я хочу розповісти Вам як встановити лічильник відвідувань liveinternet на сайт (лічильник Li). Мої постійні читачі, які роблять WordPress блог з нуля і з самого початку (з перших статей на цьому блозі), сподіваюся не закинули цю справу, купили хостинг , Перенесли свій блог на сервер і дійшли до цього моменту ... і сьогодні ми будемо не просто налаштовувати блог і встановлювати черговий WordPress плагін, а почнемо аналізувати і просуватися в пошукових системах, збільшувати відвідуваність нашого блогу і битися за TOP видачі Яндеса і Гугла!

купили хостинг

Ви запитаєте, а при чому тут лічильник відвідувань liveinternet? - так саме, що ні на є, при тому! Завдяки лічильнику Li ви зможете бачити кількість відвідувачів на ваш сайт (за добу, тижні, місяці), з яких сайтів йдуть до вас люди, з яких пошукових систем, по яких запитах, скільки часу проводять на вашому сайті, скільки сторінок за візит переглядають і куди йдуть ... Ви запитаєте, а при чому тут лічильник відвідувань liveinternet - в загальному інформації будете отримувати достатньо для аналізу ... але а далі потрібно просто включати мозок!

Ви зауважте, лічильники відвідувань від liveinternet стоїть практично на всіх сайтах в рунеті (правда багато хто використовує його по мінімуму - дивляться кількість відвідувань і все), але ми з Вами будемо використовувати його по максимуму, кинемо в бій за топ в видачі всю міць інструментів аналізу сервісу liveinternet для просування наших ресурсів ... але це в наступних статтях Ви зауважте, лічильники відвідувань від liveinternet стоїть практично на всіх сайтах в рунеті (правда багато хто використовує його по мінімуму - дивляться кількість відвідувань і все), але ми з Вами будемо використовувати його по максимуму, кинемо в бій за топ в видачі всю міць інструментів аналізу сервісу liveinternet для просування наших ресурсів , Сьогодні наше завдання просто встановити лічильник Li на блог, що і почнемо робити прямо зараз!

Йдемо на сайт liveinternet - http://www.liveinternet.ru/ і натискаємо зліва вгорі по посиланню "Отримати лічильник"

ru/   і натискаємо зліва вгорі по посиланню Отримати лічильник

У вікні заповнюємо необхідні поля:

У вікні заповнюємо необхідні поля:

Ну тут все зрозуміло, а кому не зрозуміло, то при натисканні на питаннячко випливе подсказочка. Єдине що хочу сказати, це про пункт "статистика" - якщо поставите "загальнодоступний", то будь-хто зможе увійти до Вас в статистику (щоб увійти в статистику, досить у вас на сайті клікнути по лічильнику відвідувань liveinternet); якщо поставите "Доступно тільки по паролю", то в статистику зможете потрапляти тільки Ви після того як введете пароль (особисто я раджу закрити свою статистику, нічого там робити стороннім). Ну ще раджу в пункті "підписка" галку прибрати (щоб сервіс liveinternet не слав вам листи), ну і ще - в рейтингах беріть участь, тільки вкажіть свою тематику! Тиснемо "Далі"

Тиснемо Далі

Перевіряємо правильність заповнення і натискаємо "Зареєструватися"

Перевіряємо правильність заповнення і натискаємо Зареєструватися

Все, тепер потрібно отримати лічильник і код. Тиснемо "Отримати html-код лічильника"

[Sc: adsens728post]

Наступна сторінка буде з різними лічильниками liveinternet і вибрати можна абсолютно будь-який:

Наступна сторінка буде з різними лічильниками liveinternet і вибрати можна абсолютно будь-який:

Для того щоб поміняти колір лічильника лівінтернет, потрібно просто один раз клікнути по лічильнику лівою кнопкою миші.

Невеликий рада. Якщо у Вас на блозі маленька відвідуваність, то краще вибирайте лічильник без цифр. Розумієте, тут відіграє психологія відвідувачів, ну не люблять вони непосещаемие ресурси (навіть якщо контент і класний і корисний), відштовхує низька відвідуваність читачів від сайту (я не стверджую на всі 100%, але думаю на 70% я правий!) (Нижче я ще розповім як можна приховати лічильник liveinternet, зробити його невидимим) Особисто я показав лічильник відвідувань коли цифра була 100 відвідувачів на добу, але вирішувати вам, так би мовити, господар - пан!

Отже, наприклад, я вибрав картинку розміром 31 * 31, клікнув на нього і підібрав колір під дизайн свого блогу:

Отже, наприклад, я вибрав картинку розміром 31 * 31, клікнув на нього і підібрав колір під дизайн свого блогу:

Далі спускаємося по сторінці нижче і тепер нам потрібно вибрати лічильник у вигляді однієї картинки або двох

Далі спускаємося по сторінці нижче і тепер нам потрібно вибрати лічильник у вигляді однієї картинки або двох

пояснюю:

  • У вигляді однієї картинки - Якщо вибрали перший вид, то і лічильник відвідувань і картинка буде сформована одним кодом, який ми помістимо в те місце, де захочемо бачити лічильник;
  • У вигляді двох картинок - Якщо вказали цей пункт, то сервіс нам надасть два коду. Як бачите з пояснень, один код нам потрібно буде прописати відразу після тега <body> (це буде сам лічильник, який буде вважати відвідування і він буде невидимий 1 * 1px), а другий код в будь-яке місце сайту (це буде лого liveinternet)

Другий варіант більш точно вважає статистику, тому обираємо другий варіант (ви можете вибрати будь-який)

Тиснемо "Отримати html-код лічильника"

Тиснемо Отримати html-код лічильника

Як вже сказав вище, перший код потрібно вставити відразу після тега <body>. Для цього відкриваємо блокнотом notepad ++ на редагування файл header.php (який лежить в папці вашої теми в директорії / wp-content / themes / названіе_шаблона) і вставляємо код.

php (який лежить в папці вашої теми в директорії / wp-content / themes / названіе_шаблона) і вставляємо код

Другий код можете вставити в будь-яке місце вашого сайту. Зазвичай розміщують лічильник лівінтернет в підвалі сайту (файл footer.php) перед закриває тегом </ body>

(Можна вставити код в сайдбар (файл sidebar.php), можна в віджет "текст" знову ж в бічну колонку сайту, але вже не в сам файл, а саме з адмінки WordPress в новий віджет "текст") Загалом в залежності від дизайну блогу вирішите самі куди поставити лічильник liveinternet.

Я розмістив в файл footer.php перед закриває тегом </ body>

php перед закриває тегом </ body>

Ось так у мене на сайті це виглядає:

Ось так у мене на сайті це виглядає:

Ну щось не дуже красиво, потрібно пересунути іконку на середину, для цього додаємо стиль align = "center»:

Ну щось не дуже красиво, потрібно пересунути іконку на середину, для цього додаємо стиль align = center»:

Вже краще:

Вже краще:

А взагалі, за допомогою css лічильник можна з позиціонувати в будь-яке місце футера.

І, до речі, код вставити можна не обов'язково тільки перед закриває </ body>, просто головне щоб він був в футере, так що якщо у вас не виходить красиво розташувати кнопку, тоді поексперіментіруете і спробуйте перенести код трохи вище, в загальному для кожного сайту потрібен свій підхід!

Ну ось, як встановити лічильник відвідувань liveinternet на сайт ми знаємо, тепер, для того щоб потрапити в статистику, досить клікнути по лічильнику! Як варіант, перейти за адресою - http://www.liveinternet.ru/stat/

Статистику конкурентів можна переглядати так само при натисканні на лічильник Li у них на сайті, і якщо статистика загальнодоступна, то натискаємо на відповідне посилання:

Ну а на сьогодні всі, обов'язково встановіть лівінтернет до себе на сайт, а вже в наступних уроках будемо розбирати повністю статистику сервісу liveinternet і всі можливості які нам знадобляться Ну а на сьогодні всі, обов'язково встановіть лівінтернет до себе на сайт, а вже в наступних уроках будемо розбирати повністю статистику сервісу liveinternet і всі можливості які нам знадобляться!

Мало не забув, обов'язково закрийте код лічильника від індексації пошукових систем в теги <noindex> код liveinternet </ noindex>, а посилання на сервіс liveinternet в rel = "nofollow" (в рамках даної статті не вийти пояснити для чого це потрібно, просто зробіть так, а в наступних уроках я про це розсаджені) Ось так в підсумку повинен буде приблизно виглядати Ваш код:

Як поміняти лічильник liveinternet

Бувають моменти, коли потрібно поміняти лічильник liveinternet на своєму сайті, наприклад, після того, як поміняли дизайн, або просто захотіли інший зовнішній вигляд лічильника, бо старий приївся і набрид)) Або просто, спочатку стояв лічильник без цифр, а тепер потрібні з цифрами (похвалитися, мовляв дивіться, а у мене вже відвідуваність у будь)))), коротше з різних причин може знадобитися поміняти (змінити зовнішній вигляд) лічильник liveinternet і багато не можуть у цьому питанні, а виявляється все елементарне - просто !!!

Щоб поміняти лічильник, потрібно просто-напросто зайти в свою статистику, спуститися в самий низ сторінки і клікнути по посилання «Отримати html-код лічильника»

Щоб поміняти лічильник, потрібно просто-напросто зайти в свою статистику, спуститися в самий низ сторінки і клікнути по посилання «Отримати html-код лічильника»

Ну а далі все за планом - дивись з початку статті)

Тепер, якщо захочете поміняти зовнішній вигляд лічильника, то знайте - це не проблема!

Так само, в наступних уроках будемо встановлювати на блог лічильники від Гугла (Google Analytics) і Яндекса (Яндекс.Метрика) - так що обов'язково підпишіться на оновлення блогу і я буду все свіжі анонси статей відправляти Вам на пошту - підписатися (Як підписатися - Просто перейдіть по лінку і введіть свій email, потім підтвердіть його)

Потрібно просування вашого блогу? відкривайте seopult.ru і запускайте SEO або контекст без рутини і мороки. Тут же можна замовити хороші тексти для вашого сайту.

Ну а на сьогодні всі, удачі Вам!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача