Статьи

Як встановити лічильник відвідувань liveinternet (лічильник Li) на сайт

  1. Як поміняти лічильник liveinternet

Привіт всім! Як видно з назви, сьогодні я хочу розповісти Вам як встановити лічильник відвідувань liveinternet на сайт (лічильник Li). Мої постійні читачі, які роблять WordPress блог з нуля і з самого початку (з перших статей на цьому блозі), сподіваюся не закинули цю справу, купили хостинг , Перенесли свій блог на сервер і дійшли до цього моменту ... і сьогодні ми будемо не просто налаштовувати блог і встановлювати черговий WordPress плагін, а почнемо аналізувати і просуватися в пошукових системах, збільшувати відвідуваність нашого блогу і битися за TOP видачі Яндеса і Гугла!

купили хостинг

Ви запитаєте, а при чому тут лічильник відвідувань liveinternet? - так саме, що ні на є, при тому! Завдяки лічильнику Li ви зможете бачити кількість відвідувачів на ваш сайт (за добу, тижні, місяці), з яких сайтів йдуть до вас люди, з яких пошукових систем, по яких запитах, скільки часу проводять на вашому сайті, скільки сторінок за візит переглядають і куди йдуть ... Ви запитаєте, а при чому тут лічильник відвідувань liveinternet - в загальному інформації будете отримувати достатньо для аналізу ... але а далі потрібно просто включати мозок!

Ви зауважте, лічильники відвідувань від liveinternet стоїть практично на всіх сайтах в рунеті (правда багато хто використовує його по мінімуму - дивляться кількість відвідувань і все), але ми з Вами будемо використовувати його по максимуму, кинемо в бій за топ в видачі всю міць інструментів аналізу сервісу liveinternet для просування наших ресурсів ... але це в наступних статтях Ви зауважте, лічильники відвідувань від liveinternet стоїть практично на всіх сайтах в рунеті (правда багато хто використовує його по мінімуму - дивляться кількість відвідувань і все), але ми з Вами будемо використовувати його по максимуму, кинемо в бій за топ в видачі всю міць інструментів аналізу сервісу liveinternet для просування наших ресурсів , Сьогодні наше завдання просто встановити лічильник Li на блог, що і почнемо робити прямо зараз!

Йдемо на сайт liveinternet - http://www.liveinternet.ru/ і натискаємо зліва вгорі по посиланню "Отримати лічильник"

ru/   і натискаємо зліва вгорі по посиланню Отримати лічильник

У вікні заповнюємо необхідні поля:

У вікні заповнюємо необхідні поля:

Ну тут все зрозуміло, а кому не зрозуміло, то при натисканні на питаннячко випливе подсказочка. Єдине що хочу сказати, це про пункт "статистика" - якщо поставите "загальнодоступний", то будь-хто зможе увійти до Вас в статистику (щоб увійти в статистику, досить у вас на сайті клікнути по лічильнику відвідувань liveinternet); якщо поставите "Доступно тільки по паролю", то в статистику зможете потрапляти тільки Ви після того як введете пароль (особисто я раджу закрити свою статистику, нічого там робити стороннім). Ну ще раджу в пункті "підписка" галку прибрати (щоб сервіс liveinternet не слав вам листи), ну і ще - в рейтингах беріть участь, тільки вкажіть свою тематику! Тиснемо "Далі"

Тиснемо Далі

Перевіряємо правильність заповнення і натискаємо "Зареєструватися"

Перевіряємо правильність заповнення і натискаємо Зареєструватися

Все, тепер потрібно отримати лічильник і код. Тиснемо "Отримати html-код лічильника"

[Sc: adsens728post]

Наступна сторінка буде з різними лічильниками liveinternet і вибрати можна абсолютно будь-який:

Наступна сторінка буде з різними лічильниками liveinternet і вибрати можна абсолютно будь-який:

Для того щоб поміняти колір лічильника лівінтернет, потрібно просто один раз клікнути по лічильнику лівою кнопкою миші.

Невеликий рада. Якщо у Вас на блозі маленька відвідуваність, то краще вибирайте лічильник без цифр. Розумієте, тут відіграє психологія відвідувачів, ну не люблять вони непосещаемие ресурси (навіть якщо контент і класний і корисний), відштовхує низька відвідуваність читачів від сайту (я не стверджую на всі 100%, але думаю на 70% я правий!) (Нижче я ще розповім як можна приховати лічильник liveinternet, зробити його невидимим) Особисто я показав лічильник відвідувань коли цифра була 100 відвідувачів на добу, але вирішувати вам, так би мовити, господар - пан!

Отже, наприклад, я вибрав картинку розміром 31 * 31, клікнув на нього і підібрав колір під дизайн свого блогу:

Отже, наприклад, я вибрав картинку розміром 31 * 31, клікнув на нього і підібрав колір під дизайн свого блогу:

Далі спускаємося по сторінці нижче і тепер нам потрібно вибрати лічильник у вигляді однієї картинки або двох

Далі спускаємося по сторінці нижче і тепер нам потрібно вибрати лічильник у вигляді однієї картинки або двох

пояснюю:

  • У вигляді однієї картинки - Якщо вибрали перший вид, то і лічильник відвідувань і картинка буде сформована одним кодом, який ми помістимо в те місце, де захочемо бачити лічильник;
  • У вигляді двох картинок - Якщо вказали цей пункт, то сервіс нам надасть два коду. Як бачите з пояснень, один код нам потрібно буде прописати відразу після тега <body> (це буде сам лічильник, який буде вважати відвідування і він буде невидимий 1 * 1px), а другий код в будь-яке місце сайту (це буде лого liveinternet)

Другий варіант більш точно вважає статистику, тому обираємо другий варіант (ви можете вибрати будь-який)

Тиснемо "Отримати html-код лічильника"

Тиснемо Отримати html-код лічильника

Як вже сказав вище, перший код потрібно вставити відразу після тега <body>. Для цього відкриваємо блокнотом notepad ++ на редагування файл header.php (який лежить в папці вашої теми в директорії / wp-content / themes / названіе_шаблона) і вставляємо код.

php (який лежить в папці вашої теми в директорії / wp-content / themes / названіе_шаблона) і вставляємо код

Другий код можете вставити в будь-яке місце вашого сайту. Зазвичай розміщують лічильник лівінтернет в підвалі сайту (файл footer.php) перед закриває тегом </ body>

(Можна вставити код в сайдбар (файл sidebar.php), можна в віджет "текст" знову ж в бічну колонку сайту, але вже не в сам файл, а саме з адмінки WordPress в новий віджет "текст") Загалом в залежності від дизайну блогу вирішите самі куди поставити лічильник liveinternet.

Я розмістив в файл footer.php перед закриває тегом </ body>

php перед закриває тегом </ body>

Ось так у мене на сайті це виглядає:

Ось так у мене на сайті це виглядає:

Ну щось не дуже красиво, потрібно пересунути іконку на середину, для цього додаємо стиль align = "center»:

Ну щось не дуже красиво, потрібно пересунути іконку на середину, для цього додаємо стиль align = center»:

Вже краще:

Вже краще:

А взагалі, за допомогою css лічильник можна з позиціонувати в будь-яке місце футера.

І, до речі, код вставити можна не обов'язково тільки перед закриває </ body>, просто головне щоб він був в футере, так що якщо у вас не виходить красиво розташувати кнопку, тоді поексперіментіруете і спробуйте перенести код трохи вище, в загальному для кожного сайту потрібен свій підхід!

Ну ось, як встановити лічильник відвідувань liveinternet на сайт ми знаємо, тепер, для того щоб потрапити в статистику, досить клікнути по лічильнику! Як варіант, перейти за адресою - http://www.liveinternet.ru/stat/

Статистику конкурентів можна переглядати так само при натисканні на лічильник Li у них на сайті, і якщо статистика загальнодоступна, то натискаємо на відповідне посилання:

Ну а на сьогодні всі, обов'язково встановіть лівінтернет до себе на сайт, а вже в наступних уроках будемо розбирати повністю статистику сервісу liveinternet і всі можливості які нам знадобляться Ну а на сьогодні всі, обов'язково встановіть лівінтернет до себе на сайт, а вже в наступних уроках будемо розбирати повністю статистику сервісу liveinternet і всі можливості які нам знадобляться!

Мало не забув, обов'язково закрийте код лічильника від індексації пошукових систем в теги <noindex> код liveinternet </ noindex>, а посилання на сервіс liveinternet в rel = "nofollow" (в рамках даної статті не вийти пояснити для чого це потрібно, просто зробіть так, а в наступних уроках я про це розсаджені) Ось так в підсумку повинен буде приблизно виглядати Ваш код:

Як поміняти лічильник liveinternet

Бувають моменти, коли потрібно поміняти лічильник liveinternet на своєму сайті, наприклад, після того, як поміняли дизайн, або просто захотіли інший зовнішній вигляд лічильника, бо старий приївся і набрид)) Або просто, спочатку стояв лічильник без цифр, а тепер потрібні з цифрами (похвалитися, мовляв дивіться, а у мене вже відвідуваність у будь)))), коротше з різних причин може знадобитися поміняти (змінити зовнішній вигляд) лічильник liveinternet і багато не можуть у цьому питанні, а виявляється все елементарне - просто !!!

Щоб поміняти лічильник, потрібно просто-напросто зайти в свою статистику, спуститися в самий низ сторінки і клікнути по посилання «Отримати html-код лічильника»

Щоб поміняти лічильник, потрібно просто-напросто зайти в свою статистику, спуститися в самий низ сторінки і клікнути по посилання «Отримати html-код лічильника»

Ну а далі все за планом - дивись з початку статті)

Тепер, якщо захочете поміняти зовнішній вигляд лічильника, то знайте - це не проблема!

Так само, в наступних уроках будемо встановлювати на блог лічильники від Гугла (Google Analytics) і Яндекса (Яндекс.Метрика) - так що обов'язково підпишіться на оновлення блогу і я буду все свіжі анонси статей відправляти Вам на пошту - підписатися (Як підписатися - Просто перейдіть по лінку і введіть свій email, потім підтвердіть його)

Потрібно просування вашого блогу? відкривайте seopult.ru і запускайте SEO або контекст без рутини і мороки. Тут же можна замовити хороші тексти для вашого сайту.

Ну а на сьогодні всі, удачі Вам!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.