Статьи

Як встановити кнопки поділитися whatsapp, pocket, evernote, facebook, vkontakte

Добрий день, шановні читачі нашого блогу!

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами прикольним сервісом, який може вам допомогти в просуванні свого бізнесу в інтернеті.

Ні для кого не секрет, що 21 століття - це століття соціальних мереж. Соцмережі так глибоко увійшли в наше життя, що перше, що ми робимо, прокинувшись з ранку, навіть перед тим як сходити в туалет - перевіряємо свою стрічку в соцмережі (а деякі з нас в декількох соцмережах).

Тому дуже важливо наявність соціальної складової на вашому сайті, особливо якщо ви ведете активну діяльність в інтернеті: ведете блог, робите акції, рекламуєтеся, робите email-розсилки і т.п.

В принципі ми самі це розуміли, і як тільки «оживили» свій блог відразу поставили кнопки «Поділитися в соцмережах» найпопулярніших мереж (Вконтакте, Facebook, Google+, Twitter). Але після того, як пройшло достатньо часу, ми помітили, що навіть для нас самих буває потрібно поділитися і в інших мережах і часом навіть в месенджерах. А такої можливості у нас не було. А що говорити про зручність для вас, наших читачів. І ми вирішили, що так не піде!

Якщо вже щось робити, так робити потрібно якомога краще і зручніше для користувачів. Тому ми почали пошук сервісу, який би задовольняв всім нашим і призначеним для користувача інтересам. Критерії були наступні:

  • наявність найпопулярніших соцмереж у СНД;
  • наявність месенджерів, особливо Whatsapp;
  • наявність сервісів для відкладеного читання (Pocket і Evernote);
  • легкість установки;
  • і нарешті, наявність безкоштовного або досить дешевого пакета (тому що блог все таки частина нашого малобюджетного маркетингу і ціна тут важлива).

І ми знайшли ідеальний сервіс, який задовольняв всім нашим вимогам - www.addthis.com .

Сервіс відразу кинувся в очі своєю простотою, великою базою соцмереж і наявністю безкоштовного пакету. І ось тепер ви бачите оновлені кнопки «Поділитися» з самими необхідними сервісами, які допоможуть вам ще зручніше користуватися нашим блогом.

І ось тепер ви бачите оновлені кнопки «Поділитися» з самими необхідними сервісами, які допоможуть вам ще зручніше користуватися нашим блогом

Сподіваємося, що сервіс, який ми знайшли для себе, допоможе і вам стати ближче до своїх читачів.

І не забувайте поділитися! 😉

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.