Статьи

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?

 1. Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS? Якщо Ви вже вивчили покрокову...
 2. Яку CMS вибрати для сайту?
 3. На якому движку робити сайт?
 4. Як встановити движок на сайт?
 5. Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?
 6. На чому робити сайт?
 7. Яку CMS вибрати для сайту?
 8. На якому движку робити сайт?
 9. Як встановити движок на сайт?
 10. Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?
 11. На чому робити сайт?
 12. Яку CMS вибрати для сайту?
 13. На якому движку робити сайт?
 14. Як встановити движок на сайт?
 15. Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?
 16. На чому робити сайт?
 17. Яку CMS вибрати для сайту?
 18. На якому движку робити сайт?
 19. Як встановити движок на сайт?

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?

Якщо Ви вже вивчили покрокову схему створення сайту і вибрали тематику для свого майбутнього веб-ресурсу, прийшов чередь визначитися, яким чином буде організовано функціонування сайту в мережі.

У цій статті ми розглянемо такі питання:

 • На якій платформі роблять сайти взагалі?
 • Який движок вибрати для сайту?
 • Який движок для сайту краще?
 • Як поставити сайт на движок?
 • Проведемо огляд популярних движків для сайту.

На чому робити сайт?

Нагадаю, сайт для заробітку , Який ми створюємо - це інформаційний ресурс. Чи не сервіс, не інтернет-магазин, не дошка оголошень, які не каталог нерухомості ... Це важливо враховувати при виборі платформи для сайту, адже у кожного типу веб-ресурсу є своя специфіка. Далі - кілька абзаців технічної інформації ...

Сайти бувають:

 • Статичні: сторінки створюються вручну на локальному комп'ютері за допомогою спеціальних програм у форматі html, потім закачуються на сервер і стають доступні користувачам. Для зміни вмісту веб-сторінки потрібно модифікувати її за допомогою HTML редактора і заново закачати її на сервер. Для роботи статичних сайтів не потрібен потужний хостинг , Навантаження мінімальна навіть на високовідвідуваними ресурсі.
 • Динамічні: сторінки такого сайту мають єдину шаблонну структуру, що складається з постійних елементів (наприклад, блоків навігації) і мінливого контенту. Для створення динамічних веб-ресурсів зазвичай використовуються мови програмування (PHP, Java) і бази даних (MySQL). Сторінки не зберігаються на сервері в готовий вигляді - вони генеруються кожен раз сторінку за запитом користувачем певного URL, дістаючи потрібні дані з БД. Зазвичай динамічні сайти управляються через спеціальний інтерфейс, на них легко додаються нові матеріали, але навантаження на сервер і вимоги до хостингу ростуть.

На перших порах, коли розвиваються вебмастерскіе "скіллзи", буде корисно потренуватися на створенні звичайних HTML сайтів з використанням CSS. Цей навик допоможе в подальшому легко управлятися з будь-яким двигуном. Однак, створювати повноцінний інформаційний ресурс на чистому HTML в наші дні нерозумно, враховуючи можливості сучасних CMS. Наприклад, щоб додати пункт меню в навігацію по сайту, якщо він статичний, доведеться редагувати вручну кожну сторінку і перекачувати на сервер по FTP. Двигуни для створення сайтів дозволяють виробляти такі зміни шляхом редагування всього лише одного файлу!

Існує також гібрид - простий движок для сайту на інклюд (HTML + PHP без бази даних). Його структура розбита на основні блоки, кожен з яких редагується в окремому PHP файлі (header, footer і т.д.). Зміна навігації на такому сайті буде простіше, проте все одно залишаються труднощі редагування і додавання контенту , Обмежені функціонал і розширюваність. Наприклад, при додаванні нової статті потрібно буде вручну вписати посилання і опис на сторінку рубрики, чого не потрібно робити при використанні CMS. Найчастіше такі динамічні сайти роблять на PHP: сторінки в форматі PHP зберігаються в готовому вигляді на сервері і, кожного разу після запиту сторінки користувачем, через include будуть довантажуватися єдині елементи.

CMS дозволяє автоматизувати функціонування сайту. Ось найбільш ємне визначення:

Ось найбільш ємне визначення:

Що таке CMS?

Для роботи сучасних CMS зазвичай потрібна підтримка хостингом PHP і база даних (MySQL). Додавання статей відбувається через панель управління, що дозволяє працювати з сайтом навіть без знання мови гіпертекстової розмітки. Редагування структури сайту здійснюється за допомогою модифікації блоків (віджетів). Дизайн (тема) міститься в спеціальних файлах, що дозволяє вносити оперативні зміни в оформлення всіх сторінок сайту за допомогою однієї правки.

Загалом, для створення сайту будемо використовувати сучасну CMS. А ось яку вибрати CMS конкретно?

Яку CMS вибрати для сайту?

Як вибрати CMS, яка нам ідеально підійде? Система управління контентом, яка підходить для вирішення нашої задачі, повинна відповідати таким критеріям:

 • просте додавання і редагування сторінок (текст, картинки), можливість масового імпорту статей;
 • можливість формування і зміни структури сайту (рубрики, мітки);
 • розширюваність - наявність додаткових модулів, що поліпшують функціонал базової версії движка (наприклад, різноманітні плагіни та модулі);
 • можливість колективної роботи над сайтом (створення користувачів і розмежування прав між ними);
 • безпека - захищеність від злому і неправильних дій користувачів;
 • оновлюваність CMS і наявність спільноти - як часто виходять оновлення і нові версії, чи є "фанатський рух" з неофіційними форумами - чим більше людей користується цією CMS, тим краще;
 • SEO-адекватність: повинні бути враховані SEO-вимоги до структури сайту ( перелинковка, усунення дублів ) І сторінок; обов'язкова наявність ЧПУ (людино-зрозумілий-урл) - можливість перетворення адрес сторінок в доступну форму (наприклад, profitgid.ru/zarabotok/ замість profitgid.ru/modules.php?option=zarabotok);
 • дизайн: легкість редагування теми оформлення для користувача, знайомого з HTML і CSS;
 • вартість - вибір движка для сайту виробляють виходячи з фінансових можливостей, адже можна отримати деякі движки для сайтів безкоштовно, але є і платні рішення.

Але яку б ви не вибрали CMS, в тій же системі CMSE.ru Офіційний дилер Sape, що пропонує найбільш високий пасивний заробіток на сайті, фахівці системи допоможуть вам підключити продаж посилань.

На якому движку робити сайт?

Якщо гарненько пошукати, можна знайти повноцінний рейтинг движків для сайту, популярних в Рунеті. Однак тут ми не будемо ставити ніяких оцінок і розподіляти готові движки сайтів "по місцях", а просто розповімо про популярних CMS, які випробували самі, залишивши де треба невеликі позначки.

WordPress - безкоштовна CMS, від початку була задумана як платформа для створення блогів, але на цьому движку можна робити сайти будь-яких типів завдяки відмінній розширюваності (величезна база плагінів і тем оформлення). Проста в установці на сервер, легко змінюються теми оформлення, розрахований на багато користувачів режим, SEO-характеристики на висоті. Завантажити движок для сайту безкоштовно можна на офіційному блозі розробників, є русифікована версія і "народні перекази".

DataLifeEngine - платний движок, підходить для створення новинних та інформаційних ресурсів. Великий розширюваний функціонал, невисока навантаження на БД, SEO-характеристики на рівні, рейтинги, широкі можливості по роботі з користувачами. Вартість базової ліцензії 59 $, розширеної - 78 $. В основному на цьому движку висять в-а-різники і сайти подібного типу, легко справляється з високою відвідуваністю і нагрзукамі, широкі можливості налаштування і оптимізації під свої потреби. Часто зламуються, так як в движку багато дірок.

Drupal - безкоштовний движок для сайту, SEO-адекватний, безпечний, розширюваний (багато плагінів), велика спільнота (спеціалізовані форуми, де можна запитати рада). У базовій версії підходить для створення новинних сайтів і блогів, інтернет-спільнот. Завантажити даний движок для сайту безкоштовно можна на офіційному сайті розробників, доступні локалізовані версії.

Bitrix - платна професійна система управління контентом, яка використовується для створення корпоративних веб-ресурсів. Складний в налаштуванні і редагуванні під себе, створює високі навантаження на сервер, відзначаються проблеми з дублями сторінок і безпекою. Хороший тим, що дозволяє синхронізувати свій вміст з базами 1C, що привертає корпоративних клієнтів. На основі Бітрікс можна зробити сайт будь-якого типу, але це буде коштувати грошей. Сайти великих компаній (Ельдорадо, Техносила) "висять" на Бітрікс.

Joomla - безкоштовна CMS для створення інформаційних ресурсів. Гарна розширюваність за допомогою модулів, хороша захищеність, відкритість (можна самостійно створювати модулі), широкий вибір шаблонів. Власники високовідвідуваних ресурсів на Джумла скаржаться на високі навантаження і повільну швидкість роботи. У плані SEO є проблеми з дублями сторінок і ЧПУ.

Ucoz - безкоштовний сервіс, на якому можна створити сайт. Зручна і легка в зверненні CMS, не вимагає хостинг і домен другого рівня , Слабка розширюваність. Детальніше про неї в статті чи можна заробляти і на безкоштовних сайтах .

На жаль, найкращий движок для сайту не існує - всі вони гарні по своєму і, як би дивно це не звучало, вибір CMS для сайту - це справа смаку. Наприклад, для нас WordPress - кращий безкоштовний движок для сайту, а хтось робить ресурси виключно на Drupal, інші використовують тільки DLE ...

Як встановити движок на сайт?

У статтях даного розділу сайту ProfitGid.ru ми постараємося розповісти, як встановити движок на сайт, згадавши кожну з описаних CMS. Однак, варто розуміти, що текстовий опис не завжди дає зрозуміти, що і як конкретно робити, тому краще подивитися спеціальні відеоуроки, в яких все показано від і до.

PHP + MySQL для початківців
Вивчивши цей відеокурс, Ви зможете:
- створювати професійні динамічні сайти з власної панеллю керування, використовуючи PHP і MySQL;
- вбудовувати будь-які скрипти в структуру своїх сайтів;
- розширювати можливості сайту написанням модулів під свої потреби.

WordPress - професійний блог за один день
Вивчивши цей відеокурс:
- Ви зможете створювати на найпопулярнішому движку WordPress сайти будь-яких типів - від блогу до новинного порталу;
- Ви навчитеся швидко встановлювати, налаштовувати, розширювати і оптимізувати сайти на WordPress.

Javascript + jQuery для початківців відеоформаті
Вивчивши цей відеокурс, Ви навчитеся:
- робити сучасні сайти з використанням передових розробок;
- створювати красиві, зручні і інформативні елементи для сайту, постачати його приголомшливими ефектами.

Joomla - професійний сайт за один день
Після вивчення всіх можливостей сучасного конструктора сайтів - Joomla:
- Ви зможете створювати повноцінні сайти всього за один день;
- Ви навчитеся створювати сайти різних типів: від потужних новинних сайтів, до корпоративних сайтів-візиток.

Уважно вивчіть інші матеріали по темі вибору CMS для сайту і вирішите, на якому движку будете робити веб-ресурс, після чого переходите до наступного етапу - вибору хостингу .

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?

Якщо Ви вже вивчили покрокову схему створення сайту і вибрали тематику для свого майбутнього веб-ресурсу, прийшов чередь визначитися, яким чином буде організовано функціонування сайту в мережі.

У цій статті ми розглянемо такі питання:

 • На якій платформі роблять сайти взагалі?
 • Який движок вибрати для сайту?
 • Який движок для сайту краще?
 • Як поставити сайт на движок?
 • Проведемо огляд популярних движків для сайту.

На чому робити сайт?

Нагадаю, сайт для заробітку , Який ми створюємо - це інформаційний ресурс. Чи не сервіс, не інтернет-магазин, не дошка оголошень, які не каталог нерухомості ... Це важливо враховувати при виборі платформи для сайту, адже у кожного типу веб-ресурсу є своя специфіка. Далі - кілька абзаців технічної інформації ...

Сайти бувають:

 • Статичні: сторінки створюються вручну на локальному комп'ютері за допомогою спеціальних програм у форматі html, потім закачуються на сервер і стають доступні користувачам. Для зміни вмісту веб-сторінки потрібно модифікувати її за допомогою HTML редактора і заново закачати її на сервер. Для роботи статичних сайтів не потрібен потужний хостинг , Навантаження мінімальна навіть на високовідвідуваними ресурсі.
 • Динамічні: сторінки такого сайту мають єдину шаблонну структуру, що складається з постійних елементів (наприклад, блоків навігації) і мінливого контенту. Для створення динамічних веб-ресурсів зазвичай використовуються мови програмування (PHP, Java) і бази даних (MySQL). Сторінки не зберігаються на сервері в готовий вигляді - вони генеруються кожен раз сторінку за запитом користувачем певного URL, дістаючи потрібні дані з БД. Зазвичай динамічні сайти управляються через спеціальний інтерфейс, на них легко додаються нові матеріали, але навантаження на сервер і вимоги до хостингу ростуть.

На перших порах, коли розвиваються вебмастерскіе "скіллзи", буде корисно потренуватися на створенні звичайних HTML сайтів з використанням CSS. Цей навик допоможе в подальшому легко управлятися з будь-яким двигуном. Однак, створювати повноцінний інформаційний ресурс на чистому HTML в наші дні нерозумно, враховуючи можливості сучасних CMS. Наприклад, щоб додати пункт меню в навігацію по сайту, якщо він статичний, доведеться редагувати вручну кожну сторінку і перекачувати на сервер по FTP. Двигуни для створення сайтів дозволяють виробляти такі зміни шляхом редагування всього лише одного файлу!

Існує також гібрид - простий движок для сайту на інклюд (HTML + PHP без бази даних). Його структура розбита на основні блоки, кожен з яких редагується в окремому PHP файлі (header, footer і т.д.). Зміна навігації на такому сайті буде простіше, проте все одно залишаються труднощі редагування і додавання контенту , Обмежені функціонал і розширюваність. Наприклад, при додаванні нової статті потрібно буде вручну вписати посилання і опис на сторінку рубрики, чого не потрібно робити при використанні CMS. Найчастіше такі динамічні сайти роблять на PHP: сторінки в форматі PHP зберігаються в готовому вигляді на сервері і, кожного разу після запиту сторінки користувачем, через include будуть довантажуватися єдині елементи.

CMS дозволяє автоматизувати функціонування сайту. Ось найбільш ємне визначення:

Ось найбільш ємне визначення:

Що таке CMS?

Для роботи сучасних CMS зазвичай потрібна підтримка хостингом PHP і база даних (MySQL). Додавання статей відбувається через панель управління, що дозволяє працювати з сайтом навіть без знання мови гіпертекстової розмітки. Редагування структури сайту здійснюється за допомогою модифікації блоків (віджетів). Дизайн (тема) міститься в спеціальних файлах, що дозволяє вносити оперативні зміни в оформлення всіх сторінок сайту за допомогою однієї правки.

Загалом, для створення сайту будемо використовувати сучасну CMS. А ось яку вибрати CMS конкретно?

Яку CMS вибрати для сайту?

Як вибрати CMS, яка нам ідеально підійде? Система управління контентом, яка підходить для вирішення нашої задачі, повинна відповідати таким критеріям:

 • просте додавання і редагування сторінок (текст, картинки), можливість масового імпорту статей;
 • можливість формування і зміни структури сайту (рубрики, мітки);
 • розширюваність - наявність додаткових модулів, що поліпшують функціонал базової версії движка (наприклад, різноманітні плагіни та модулі);
 • можливість колективної роботи над сайтом (створення користувачів і розмежування прав між ними);
 • безпека - захищеність від злому і неправильних дій користувачів;
 • оновлюваність CMS і наявність спільноти - як часто виходять оновлення і нові версії, чи є "фанатський рух" з неофіційними форумами - чим більше людей користується цією CMS, тим краще;
 • SEO-адекватність: повинні бути враховані SEO-вимоги до структури сайту ( перелинковка, усунення дублів ) І сторінок; обов'язкова наявність ЧПУ (людино-зрозумілий-урл) - можливість перетворення адрес сторінок в доступну форму (наприклад, profitgid.ru/zarabotok/ замість profitgid.ru/modules.php?option=zarabotok);
 • дизайн: легкість редагування теми оформлення для користувача, знайомого з HTML і CSS;
 • вартість - вибір движка для сайту виробляють виходячи з фінансових можливостей, адже можна отримати деякі движки для сайтів безкоштовно, але є і платні рішення.

Але яку б ви не вибрали CMS, в тій же системі CMSE.ru Офіційний дилер Sape, що пропонує найбільш високий пасивний заробіток на сайті, фахівці системи допоможуть вам підключити продаж посилань.

На якому движку робити сайт?

Якщо гарненько пошукати, можна знайти повноцінний рейтинг движків для сайту, популярних в Рунеті. Однак тут ми не будемо ставити ніяких оцінок і розподіляти готові движки сайтів "по місцях", а просто розповімо про популярних CMS, які випробували самі, залишивши де треба невеликі позначки.

WordPress - безкоштовна CMS, від початку була задумана як платформа для створення блогів, але на цьому движку можна робити сайти будь-яких типів завдяки відмінній розширюваності (величезна база плагінів і тем оформлення). Проста в установці на сервер, легко змінюються теми оформлення, розрахований на багато користувачів режим, SEO-характеристики на висоті. Завантажити движок для сайту безкоштовно можна на офіційному блозі розробників, є русифікована версія і "народні перекази".

DataLifeEngine - платний движок, підходить для створення новинних та інформаційних ресурсів. Великий розширюваний функціонал, невисока навантаження на БД, SEO-характеристики на рівні, рейтинги, широкі можливості по роботі з користувачами. Вартість базової ліцензії 59 $, розширеної - 78 $. В основному на цьому движку висять в-а-різники і сайти подібного типу, легко справляється з високою відвідуваністю і нагрзукамі, широкі можливості налаштування і оптимізації під свої потреби. Часто зламуються, так як в движку багато дірок.

Drupal - безкоштовний движок для сайту, SEO-адекватний, безпечний, розширюваний (багато плагінів), велика спільнота (спеціалізовані форуми, де можна запитати рада). У базовій версії підходить для створення новинних сайтів і блогів, інтернет-спільнот. Завантажити даний движок для сайту безкоштовно можна на офіційному сайті розробників, доступні локалізовані версії.

Bitrix - платна професійна система управління контентом, яка використовується для створення корпоративних веб-ресурсів. Складний в налаштуванні і редагуванні під себе, створює високі навантаження на сервер, відзначаються проблеми з дублями сторінок і безпекою. Хороший тим, що дозволяє синхронізувати свій вміст з базами 1C, що привертає корпоративних клієнтів. На основі Бітрікс можна зробити сайт будь-якого типу, але це буде коштувати грошей. Сайти великих компаній (Ельдорадо, Техносила) "висять" на Бітрікс.

Joomla - безкоштовна CMS для створення інформаційних ресурсів. Гарна розширюваність за допомогою модулів, хороша захищеність, відкритість (можна самостійно створювати модулі), широкий вибір шаблонів. Власники високовідвідуваних ресурсів на Джумла скаржаться на високі навантаження і повільну швидкість роботи. У плані SEO є проблеми з дублями сторінок і ЧПУ.

Ucoz - безкоштовний сервіс, на якому можна створити сайт. Зручна і легка в зверненні CMS, не вимагає хостинг і домен другого рівня , Слабка розширюваність. Детальніше про неї в статті чи можна заробляти і на безкоштовних сайтах .

На жаль, найкращий движок для сайту не існує - всі вони гарні по своєму і, як би дивно це не звучало, вибір CMS для сайту - це справа смаку. Наприклад, для нас WordPress - кращий безкоштовний движок для сайту, а хтось робить ресурси виключно на Drupal, інші використовують тільки DLE ...

Як встановити движок на сайт?

У статтях даного розділу сайту ProfitGid.ru ми постараємося розповісти, як встановити движок на сайт, згадавши кожну з описаних CMS. Однак, варто розуміти, що текстовий опис не завжди дає зрозуміти, що і як конкретно робити, тому краще подивитися спеціальні відеоуроки, в яких все показано від і до.

PHP + MySQL для початківців
Вивчивши цей відеокурс, Ви зможете:
- створювати професійні динамічні сайти з власної панеллю керування, використовуючи PHP і MySQL;
- вбудовувати будь-які скрипти в структуру своїх сайтів;
- розширювати можливості сайту написанням модулів під свої потреби.

WordPress - професійний блог за один день
Вивчивши цей відеокурс:
- Ви зможете створювати на найпопулярнішому движку WordPress сайти будь-яких типів - від блогу до новинного порталу;
- Ви навчитеся швидко встановлювати, налаштовувати, розширювати і оптимізувати сайти на WordPress.

Javascript + jQuery для початківців відеоформаті
Вивчивши цей відеокурс, Ви навчитеся:
- робити сучасні сайти з використанням передових розробок;
- створювати красиві, зручні і інформативні елементи для сайту, постачати його приголомшливими ефектами.

Joomla - професійний сайт за один день
Після вивчення всіх можливостей сучасного конструктора сайтів - Joomla:
- Ви зможете створювати повноцінні сайти всього за один день;
- Ви навчитеся створювати сайти різних типів: від потужних новинних сайтів, до корпоративних сайтів-візиток.

Уважно вивчіть інші матеріали по темі вибору CMS для сайту і вирішите, на якому движку будете робити веб-ресурс, після чого переходите до наступного етапу - вибору хостингу .

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?

Якщо Ви вже вивчили покрокову схему створення сайту і вибрали тематику для свого майбутнього веб-ресурсу, прийшов чередь визначитися, яким чином буде організовано функціонування сайту в мережі.

У цій статті ми розглянемо такі питання:

 • На якій платформі роблять сайти взагалі?
 • Який движок вибрати для сайту?
 • Який движок для сайту краще?
 • Як поставити сайт на движок?
 • Проведемо огляд популярних движків для сайту.

На чому робити сайт?

Нагадаю, сайт для заробітку , Який ми створюємо - це інформаційний ресурс. Чи не сервіс, не інтернет-магазин, не дошка оголошень, які не каталог нерухомості ... Це важливо враховувати при виборі платформи для сайту, адже у кожного типу веб-ресурсу є своя специфіка. Далі - кілька абзаців технічної інформації ...

Сайти бувають:

 • Статичні: сторінки створюються вручну на локальному комп'ютері за допомогою спеціальних програм у форматі html, потім закачуються на сервер і стають доступні користувачам. Для зміни вмісту веб-сторінки потрібно модифікувати її за допомогою HTML редактора і заново закачати її на сервер. Для роботи статичних сайтів не потрібен потужний хостинг , Навантаження мінімальна навіть на високовідвідуваними ресурсі.
 • Динамічні: сторінки такого сайту мають єдину шаблонну структуру, що складається з постійних елементів (наприклад, блоків навігації) і мінливого контенту. Для створення динамічних веб-ресурсів зазвичай використовуються мови програмування (PHP, Java) і бази даних (MySQL). Сторінки не зберігаються на сервері в готовий вигляді - вони генеруються кожен раз сторінку за запитом користувачем певного URL, дістаючи потрібні дані з БД. Зазвичай динамічні сайти управляються через спеціальний інтерфейс, на них легко додаються нові матеріали, але навантаження на сервер і вимоги до хостингу ростуть.

На перших порах, коли розвиваються вебмастерскіе "скіллзи", буде корисно потренуватися на створенні звичайних HTML сайтів з використанням CSS. Цей навик допоможе в подальшому легко управлятися з будь-яким двигуном. Однак, створювати повноцінний інформаційний ресурс на чистому HTML в наші дні нерозумно, враховуючи можливості сучасних CMS. Наприклад, щоб додати пункт меню в навігацію по сайту, якщо він статичний, доведеться редагувати вручну кожну сторінку і перекачувати на сервер по FTP. Двигуни для створення сайтів дозволяють виробляти такі зміни шляхом редагування всього лише одного файлу!

Існує також гібрид - простий движок для сайту на інклюд (HTML + PHP без бази даних). Його структура розбита на основні блоки, кожен з яких редагується в окремому PHP файлі (header, footer і т.д.). Зміна навігації на такому сайті буде простіше, проте все одно залишаються труднощі редагування і додавання контенту , Обмежені функціонал і розширюваність. Наприклад, при додаванні нової статті потрібно буде вручну вписати посилання і опис на сторінку рубрики, чого не потрібно робити при використанні CMS. Найчастіше такі динамічні сайти роблять на PHP: сторінки в форматі PHP зберігаються в готовому вигляді на сервері і, кожного разу після запиту сторінки користувачем, через include будуть довантажуватися єдині елементи.

CMS дозволяє автоматизувати функціонування сайту. Ось найбільш ємне визначення:

Ось найбільш ємне визначення:

Що таке CMS?

Для роботи сучасних CMS зазвичай потрібна підтримка хостингом PHP і база даних (MySQL). Додавання статей відбувається через панель управління, що дозволяє працювати з сайтом навіть без знання мови гіпертекстової розмітки. Редагування структури сайту здійснюється за допомогою модифікації блоків (віджетів). Дизайн (тема) міститься в спеціальних файлах, що дозволяє вносити оперативні зміни в оформлення всіх сторінок сайту за допомогою однієї правки.

Загалом, для створення сайту будемо використовувати сучасну CMS. А ось яку вибрати CMS конкретно?

Яку CMS вибрати для сайту?

Як вибрати CMS, яка нам ідеально підійде? Система управління контентом, яка підходить для вирішення нашої задачі, повинна відповідати таким критеріям:

 • просте додавання і редагування сторінок (текст, картинки), можливість масового імпорту статей;
 • можливість формування і зміни структури сайту (рубрики, мітки);
 • розширюваність - наявність додаткових модулів, що поліпшують функціонал базової версії движка (наприклад, різноманітні плагіни та модулі);
 • можливість колективної роботи над сайтом (створення користувачів і розмежування прав між ними);
 • безпека - захищеність від злому і неправильних дій користувачів;
 • оновлюваність CMS і наявність спільноти - як часто виходять оновлення і нові версії, чи є "фанатський рух" з неофіційними форумами - чим більше людей користується цією CMS, тим краще;
 • SEO-адекватність: повинні бути враховані SEO-вимоги до структури сайту ( перелинковка, усунення дублів ) І сторінок; обов'язкова наявність ЧПУ (людино-зрозумілий-урл) - можливість перетворення адрес сторінок в доступну форму (наприклад, profitgid.ru/zarabotok/ замість profitgid.ru/modules.php?option=zarabotok);
 • дизайн: легкість редагування теми оформлення для користувача, знайомого з HTML і CSS;
 • вартість - вибір движка для сайту виробляють виходячи з фінансових можливостей, адже можна отримати деякі движки для сайтів безкоштовно, але є і платні рішення.

Але яку б ви не вибрали CMS, в тій же системі CMSE.ru Офіційний дилер Sape, що пропонує найбільш високий пасивний заробіток на сайті, фахівці системи допоможуть вам підключити продаж посилань.

На якому движку робити сайт?

Якщо гарненько пошукати, можна знайти повноцінний рейтинг движків для сайту, популярних в Рунеті. Однак тут ми не будемо ставити ніяких оцінок і розподіляти готові движки сайтів "по місцях", а просто розповімо про популярних CMS, які випробували самі, залишивши де треба невеликі позначки.

WordPress - безкоштовна CMS, від початку була задумана як платформа для створення блогів, але на цьому движку можна робити сайти будь-яких типів завдяки відмінній розширюваності (величезна база плагінів і тем оформлення). Проста в установці на сервер, легко змінюються теми оформлення, розрахований на багато користувачів режим, SEO-характеристики на висоті. Завантажити движок для сайту безкоштовно можна на офіційному блозі розробників, є русифікована версія і "народні перекази".

DataLifeEngine - платний движок, підходить для створення новинних та інформаційних ресурсів. Великий розширюваний функціонал, невисока навантаження на БД, SEO-характеристики на рівні, рейтинги, широкі можливості по роботі з користувачами. Вартість базової ліцензії 59 $, розширеної - 78 $. В основному на цьому движку висять в-а-різники і сайти подібного типу, легко справляється з високою відвідуваністю і нагрзукамі, широкі можливості налаштування і оптимізації під свої потреби. Часто зламуються, так як в движку багато дірок.

Drupal - безкоштовний движок для сайту, SEO-адекватний, безпечний, розширюваний (багато плагінів), велика спільнота (спеціалізовані форуми, де можна запитати рада). У базовій версії підходить для створення новинних сайтів і блогів, інтернет-спільнот. Завантажити даний движок для сайту безкоштовно можна на офіційному сайті розробників, доступні локалізовані версії.

Bitrix - платна професійна система управління контентом, яка використовується для створення корпоративних веб-ресурсів. Складний в налаштуванні і редагуванні під себе, створює високі навантаження на сервер, відзначаються проблеми з дублями сторінок і безпекою. Хороший тим, що дозволяє синхронізувати свій вміст з базами 1C, що привертає корпоративних клієнтів. На основі Бітрікс можна зробити сайт будь-якого типу, але це буде коштувати грошей. Сайти великих компаній (Ельдорадо, Техносила) "висять" на Бітрікс.

Joomla - безкоштовна CMS для створення інформаційних ресурсів. Гарна розширюваність за допомогою модулів, хороша захищеність, відкритість (можна самостійно створювати модулі), широкий вибір шаблонів. Власники високовідвідуваних ресурсів на Джумла скаржаться на високі навантаження і повільну швидкість роботи. У плані SEO є проблеми з дублями сторінок і ЧПУ.

Ucoz - безкоштовний сервіс, на якому можна створити сайт. Зручна і легка в зверненні CMS, не вимагає хостинг і домен другого рівня , Слабка розширюваність. Детальніше про неї в статті чи можна заробляти і на безкоштовних сайтах .

На жаль, найкращий движок для сайту не існує - всі вони гарні по своєму і, як би дивно це не звучало, вибір CMS для сайту - це справа смаку. Наприклад, для нас WordPress - кращий безкоштовний движок для сайту, а хтось робить ресурси виключно на Drupal, інші використовують тільки DLE ...

Як встановити движок на сайт?

У статтях даного розділу сайту ProfitGid.ru ми постараємося розповісти, як встановити движок на сайт, згадавши кожну з описаних CMS. Однак, варто розуміти, що текстовий опис не завжди дає зрозуміти, що і як конкретно робити, тому краще подивитися спеціальні відеоуроки, в яких все показано від і до.

PHP + MySQL для початківців
Вивчивши цей відеокурс, Ви зможете:
- створювати професійні динамічні сайти з власної панеллю керування, використовуючи PHP і MySQL;
- вбудовувати будь-які скрипти в структуру своїх сайтів;
- розширювати можливості сайту написанням модулів під свої потреби.

WordPress - професійний блог за один день
Вивчивши цей відеокурс:
- Ви зможете створювати на найпопулярнішому движку WordPress сайти будь-яких типів - від блогу до новинного порталу;
- Ви навчитеся швидко встановлювати, налаштовувати, розширювати і оптимізувати сайти на WordPress.

Javascript + jQuery для початківців відеоформаті
Вивчивши цей відеокурс, Ви навчитеся:
- робити сучасні сайти з використанням передових розробок;
- створювати красиві, зручні і інформативні елементи для сайту, постачати його приголомшливими ефектами.

Joomla - професійний сайт за один день
Після вивчення всіх можливостей сучасного конструктора сайтів - Joomla:
- Ви зможете створювати повноцінні сайти всього за один день;
- Ви навчитеся створювати сайти різних типів: від потужних новинних сайтів, до корпоративних сайтів-візиток.

Уважно вивчіть інші матеріали по темі вибору CMS для сайту і вирішите, на якому движку будете робити веб-ресурс, після чого переходите до наступного етапу - вибору хостингу .

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити? Яку вибрати CMS?

Якщо Ви вже вивчили покрокову схему створення сайту і вибрали тематику для свого майбутнього веб-ресурсу, прийшов чередь визначитися, яким чином буде організовано функціонування сайту в мережі.

У цій статті ми розглянемо такі питання:

 • На якій платформі роблять сайти взагалі?
 • Який движок вибрати для сайту?
 • Який движок для сайту краще?
 • Як поставити сайт на движок?
 • Проведемо огляд популярних движків для сайту.

На чому робити сайт?

Нагадаю, сайт для заробітку , Який ми створюємо - це інформаційний ресурс. Чи не сервіс, не інтернет-магазин, не дошка оголошень, які не каталог нерухомості ... Це важливо враховувати при виборі платформи для сайту, адже у кожного типу веб-ресурсу є своя специфіка. Далі - кілька абзаців технічної інформації ...

Сайти бувають:

 • Статичні: сторінки створюються вручну на локальному комп'ютері за допомогою спеціальних програм у форматі html, потім закачуються на сервер і стають доступні користувачам. Для зміни вмісту веб-сторінки потрібно модифікувати її за допомогою HTML редактора і заново закачати її на сервер. Для роботи статичних сайтів не потрібен потужний хостинг , Навантаження мінімальна навіть на високовідвідуваними ресурсі.
 • Динамічні: сторінки такого сайту мають єдину шаблонну структуру, що складається з постійних елементів (наприклад, блоків навігації) і мінливого контенту. Для створення динамічних веб-ресурсів зазвичай використовуються мови програмування (PHP, Java) і бази даних (MySQL). Сторінки не зберігаються на сервері в готовий вигляді - вони генеруються кожен раз сторінку за запитом користувачем певного URL, дістаючи потрібні дані з БД. Зазвичай динамічні сайти управляються через спеціальний інтерфейс, на них легко додаються нові матеріали, але навантаження на сервер і вимоги до хостингу ростуть.

На перших порах, коли розвиваються вебмастерскіе "скіллзи", буде корисно потренуватися на створенні звичайних HTML сайтів з використанням CSS. Цей навик допоможе в подальшому легко управлятися з будь-яким двигуном. Однак, створювати повноцінний інформаційний ресурс на чистому HTML в наші дні нерозумно, враховуючи можливості сучасних CMS. Наприклад, щоб додати пункт меню в навігацію по сайту, якщо він статичний, доведеться редагувати вручну кожну сторінку і перекачувати на сервер по FTP. Двигуни для створення сайтів дозволяють виробляти такі зміни шляхом редагування всього лише одного файлу!

Існує також гібрид - простий движок для сайту на інклюд (HTML + PHP без бази даних). Його структура розбита на основні блоки, кожен з яких редагується в окремому PHP файлі (header, footer і т.д.). Зміна навігації на такому сайті буде простіше, проте все одно залишаються труднощі редагування і додавання контенту , Обмежені функціонал і розширюваність. Наприклад, при додаванні нової статті потрібно буде вручну вписати посилання і опис на сторінку рубрики, чого не потрібно робити при використанні CMS. Найчастіше такі динамічні сайти роблять на PHP: сторінки в форматі PHP зберігаються в готовому вигляді на сервері і, кожного разу після запиту сторінки користувачем, через include будуть довантажуватися єдині елементи.

CMS дозволяє автоматизувати функціонування сайту. Ось найбільш ємне визначення:

Ось найбільш ємне визначення:

Що таке CMS?

Для роботи сучасних CMS зазвичай потрібна підтримка хостингом PHP і база даних (MySQL). Додавання статей відбувається через панель управління, що дозволяє працювати з сайтом навіть без знання мови гіпертекстової розмітки. Редагування структури сайту здійснюється за допомогою модифікації блоків (віджетів). Дизайн (тема) міститься в спеціальних файлах, що дозволяє вносити оперативні зміни в оформлення всіх сторінок сайту за допомогою однієї правки.

Загалом, для створення сайту будемо використовувати сучасну CMS. А ось яку вибрати CMS конкретно?

Яку CMS вибрати для сайту?

Як вибрати CMS, яка нам ідеально підійде? Система управління контентом, яка підходить для вирішення нашої задачі, повинна відповідати таким критеріям:

 • просте додавання і редагування сторінок (текст, картинки), можливість масового імпорту статей;
 • можливість формування і зміни структури сайту (рубрики, мітки);
 • розширюваність - наявність додаткових модулів, що поліпшують функціонал базової версії движка (наприклад, різноманітні плагіни та модулі);
 • можливість колективної роботи над сайтом (створення користувачів і розмежування прав між ними);
 • безпека - захищеність від злому і неправильних дій користувачів;
 • оновлюваність CMS і наявність спільноти - як часто виходять оновлення і нові версії, чи є "фанатський рух" з неофіційними форумами - чим більше людей користується цією CMS, тим краще;
 • SEO-адекватність: повинні бути враховані SEO-вимоги до структури сайту ( перелинковка, усунення дублів ) І сторінок; обов'язкова наявність ЧПУ (людино-зрозумілий-урл) - можливість перетворення адрес сторінок в доступну форму (наприклад, profitgid.ru/zarabotok/ замість profitgid.ru/modules.php?option=zarabotok);
 • дизайн: легкість редагування теми оформлення для користувача, знайомого з HTML і CSS;
 • вартість - вибір движка для сайту виробляють виходячи з фінансових можливостей, адже можна отримати деякі движки для сайтів безкоштовно, але є і платні рішення.

Але яку б ви не вибрали CMS, в тій же системі CMSE.ru Офіційний дилер Sape, що пропонує найбільш високий пасивний заробіток на сайті, фахівці системи допоможуть вам підключити продаж посилань.

На якому движку робити сайт?

Якщо гарненько пошукати, можна знайти повноцінний рейтинг движків для сайту, популярних в Рунеті. Однак тут ми не будемо ставити ніяких оцінок і розподіляти готові движки сайтів "по місцях", а просто розповімо про популярних CMS, які випробували самі, залишивши де треба невеликі позначки.

WordPress - безкоштовна CMS, від початку була задумана як платформа для створення блогів, але на цьому движку можна робити сайти будь-яких типів завдяки відмінній розширюваності (величезна база плагінів і тем оформлення). Проста в установці на сервер, легко змінюються теми оформлення, розрахований на багато користувачів режим, SEO-характеристики на висоті. Завантажити движок для сайту безкоштовно можна на офіційному блозі розробників, є русифікована версія і "народні перекази".

DataLifeEngine - платний движок, підходить для створення новинних та інформаційних ресурсів. Великий розширюваний функціонал, невисока навантаження на БД, SEO-характеристики на рівні, рейтинги, широкі можливості по роботі з користувачами. Вартість базової ліцензії 59 $, розширеної - 78 $. В основному на цьому движку висять в-а-різники і сайти подібного типу, легко справляється з високою відвідуваністю і нагрзукамі, широкі можливості налаштування і оптимізації під свої потреби. Часто зламуються, так як в движку багато дірок.

Drupal - безкоштовний движок для сайту, SEO-адекватний, безпечний, розширюваний (багато плагінів), велика спільнота (спеціалізовані форуми, де можна запитати рада). У базовій версії підходить для створення новинних сайтів і блогів, інтернет-спільнот. Завантажити даний движок для сайту безкоштовно можна на офіційному сайті розробників, доступні локалізовані версії.

Bitrix - платна професійна система управління контентом, яка використовується для створення корпоративних веб-ресурсів. Складний в налаштуванні і редагуванні під себе, створює високі навантаження на сервер, відзначаються проблеми з дублями сторінок і безпекою. Хороший тим, що дозволяє синхронізувати свій вміст з базами 1C, що привертає корпоративних клієнтів. На основі Бітрікс можна зробити сайт будь-якого типу, але це буде коштувати грошей. Сайти великих компаній (Ельдорадо, Техносила) "висять" на Бітрікс.

Joomla - безкоштовна CMS для створення інформаційних ресурсів. Гарна розширюваність за допомогою модулів, хороша захищеність, відкритість (можна самостійно створювати модулі), широкий вибір шаблонів. Власники високовідвідуваних ресурсів на Джумла скаржаться на високі навантаження і повільну швидкість роботи. У плані SEO є проблеми з дублями сторінок і ЧПУ.

Ucoz - безкоштовний сервіс, на якому можна створити сайт. Зручна і легка в зверненні CMS, не вимагає хостинг і домен другого рівня , Слабка розширюваність. Детальніше про неї в статті чи можна заробляти і на безкоштовних сайтах .

На жаль, найкращий движок для сайту не існує - всі вони гарні по своєму і, як би дивно це не звучало, вибір CMS для сайту - це справа смаку. Наприклад, для нас WordPress - кращий безкоштовний движок для сайту, а хтось робить ресурси виключно на Drupal, інші використовують тільки DLE ...

Як встановити движок на сайт?

У статтях даного розділу сайту ProfitGid.ru ми постараємося розповісти, як встановити движок на сайт, згадавши кожну з описаних CMS. Однак, варто розуміти, що текстовий опис не завжди дає зрозуміти, що і як конкретно робити, тому краще подивитися спеціальні відеоуроки, в яких все показано від і до.

PHP + MySQL для початківців
Вивчивши цей відеокурс, Ви зможете:
- створювати професійні динамічні сайти з власної панеллю керування, використовуючи PHP і MySQL;
- вбудовувати будь-які скрипти в структуру своїх сайтів;
- розширювати можливості сайту написанням модулів під свої потреби.

WordPress - професійний блог за один день
Вивчивши цей відеокурс:
- Ви зможете створювати на найпопулярнішому движку WordPress сайти будь-яких типів - від блогу до новинного порталу;
- Ви навчитеся швидко встановлювати, налаштовувати, розширювати і оптимізувати сайти на WordPress.

Javascript + jQuery для початківців відеоформаті
Вивчивши цей відеокурс, Ви навчитеся:
- робити сучасні сайти з використанням передових розробок;
- створювати красиві, зручні і інформативні елементи для сайту, постачати його приголомшливими ефектами.

Joomla - професійний сайт за один день
Після вивчення всіх можливостей сучасного конструктора сайтів - Joomla:
- Ви зможете створювати повноцінні сайти всього за один день;
- Ви навчитеся створювати сайти різних типів: від потужних новинних сайтів, до корпоративних сайтів-візиток.

Уважно вивчіть інші матеріали по темі вибору CMS для сайту і вирішите, на якому движку будете робити веб-ресурс, після чого переходите до наступного етапу - вибору хостингу .

Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити?
Яку вибрати CMS?
Яку CMS вибрати для сайту?
На якому движку робити сайт?
Як встановити движок на сайт?
Як вибрати кращий движок для сайту і завантажити?
Яку вибрати CMS?
На чому робити сайт?
Яку CMS вибрати для сайту?
На якому движку робити сайт?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача