Статьи

Як створити свій інтернет-магазин з нуля самому

Онлайн-торгівлю можна сприймати по різному, в залежності від того, чи є у вас вже працюючий бізнес в онлайні чи ні Онлайн-торгівлю можна сприймати по різному, в залежності від того, чи є у вас вже працюючий бізнес в онлайні чи ні. Можна створити свій Інтернет-магазин в якості додаткового інструменту залучення клієнтів, а можна перетворити його в самостійне джерело генерування прибутку . Звичайно, використання електронної комерції з метою розширення каналів збуту для вже існуючого бізнесу - особливо привабливий варіант, так як схеми взаємодії з клієнтами вже відпрацьовані, а товарний асортимент повністю сформований.

Питання про те, як створити Інтернет-магазин, можна вирішити двома шляхами - замовити професійну розробку у компанії, що спеціалізується на наданні таких послуг, або купити потрібну версію ImageCMS Shop і спробувати зробити все самостійно, скориставшись докладною інструкцією по створенню Інтернет-магазину. Щоб вирішити, що саме буде для вас краще, потрібно розглянути плюси і мінуси обох варіантів.

Як же створити свій Інтернет-магазин самому і в чому переваги такого рішення? Крім очевидного моменту, що це буде дешево, з плюсів варто відзначити:

 • можна зробити все самостійно і так, як вважаєте за потрібне саме ви;
 • вартість роботи буде мінімальною;
 • можна самостійно вносити будь-які зміни на сайт, як у процесі розробки , Так і після його запуску.

Мінуси самостійного створення Інтернет-магазину:

 • виготовлення вимагає великих витрат часу і необхідності освоєння спеціальних навичок, що, в кінцевому підсумку, може не принести бажаного ефекту;
 • слабкий рівень виконання (ніяким тимчасовим навчанням роки досвіду не замінити);
 • шаблонність дизайну і проблеми з технічним рішенням можливих проблем, що виникають в процесі роботи;
 • значний ризик нестабільної роботи сайту та високий рівень вразливості перед зловмисниками.

В результаті, замість того, щоб спрямувати сили і увагу на поліпшення бізнес-процесів і підвищення власного прибутку, підприємець займається малозрозумілою роботою, яку набагато більш переважно було б делегувати професійним виконавцям.

Таким чином, створити Інтернет-магазин самому в Києві або іншому місті цілком можливо але, в більшості випадків, його власник піддає себе невиправданим ризикам. Потрібно дуже добре подумати, чи є виправданим такий крок і чи не обернеться незначна економія грошей зараз, можливими проблемами в майбутньому, враховуючи, що створений таким чином свій сайт не буде спочатку оптимізований належним чином під пошукові системи.

Якщо ж ви вирішили створити свій Інтернет-магазин з нуля під ключ, наприклад, з продажу одягу, скориставшись з цією метою послугами фахівців, то отримаєте наступні переваги:

 • гарантії якості роботи і можливості реалізувати необхідний для успішного старту функціонал, поступово розширюючи його за бажанням клієнта, і впроваджуючи нові можливості;
 • індивідуальний, продуманий до дрібниць дизайн, створений з орієнтацією на зручність користувача;
 • можливість зробити свій онлайн-магазин одягу відомим для потенційних клієнтів по всій Україні, шляхом застосування комплексних заходів з просування сайту в пошукових системах;
 • тонка настройка всіх модулів CMS, стабільність роботи і зручність управління.

З мінусів можна відзначити те, що:

 • потрібно контролювати роботу виконавців і прислухатися до їхніх порад;
 • важливу роль відіграє чітка постановка завдань, створити свій інтернет-магазин набагато простіше, якщо є чіткий план дій;
 • ціна буде вище, адже робота професіоналів вимагає відповідної оплати.

Харьковь, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ - ці і інші великі міста вимагають особливо ретельного підходу, адже потенціал аудиторії дуже великий.

Таким чином, можна створити свій Інтернет-магазин самому і недорого, взявши на себе всі клопоти по розробці та налаштування, особливо якщо використовується Open-Source CMS (яка в будь-якому випадку потребує доопрацювання), або ж замовити розробку з нуля у компанії, що займається такими послугами професійно. Який з варіантів вибрати - вирішувати вам. Але, розглянувши плюси і мінуси обох рішень, можна зробити висновки, що все-таки краща звернеться до експертів, і бути впевненим в тому, що все буде зроблено дійсно якісно і на високому рівні.

Як же створити свій Інтернет-магазин самому і в чому переваги такого рішення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.