Статьи

Як створити блог в інтернеті

 1. 1. Вибір теми блогу
 2. 2. Складання семантичного ядра
 3. 3. Створення логотипу
 4. 4. Дизайн і шаблон майбутнього блогу
 5. 5. Створення блогу
 6. 6. Реєстрація доменного імені і вибір відповідного хостингу
 7. 7. Наповнення блогу контентом

Добрий день друзі!

Ви напевно не раз чули про блозі і про те, що за допомогою нього можна непогано заробляти? Ви серйозно зацікавилися питанням, як створити блог в інтернеті, але не знаєте з чого почати? Тоді ця стаття для вас, в ній ми детально розберемо, що необхідно зробити для того, щоб створити свій власний ресурс!

Але перш, ніж ми почнемо, гарненько подумайте, для яких цілей він вам потрібен? Якщо ви вирішили заробляти на своєму блозі, то приготуйтеся попітніти. Запам'ятайте одну таку річ - блог це така ж робота, і що б він приносив відчутний дохід, йому потрібно приділяти багато часу і сил. Перший рік доведеться орати як проклятий, в прямому сенсі цього слова. Вивчати купу інформації по просуванню і розкрутці блогу і застосовувати на практиці, експериментувати, а ось потім вже чекати результат. Якщо ви не готові до цього, моя вам порада - краще і не починайте!

Отже. Якщо вас ніщо не лякає. Ви налаштувалися на всі труднощі, які встануть у вас на шляху. Добре! Тоді ось вам докладний план дій по створенню блогу в інтернеті:

 1. вибір теми
 2. Складання семантичного ядра
 3. створення логотипу
 4. Дизайн і шаблон
 5. створення блогу
 6. Реєстрація доменного імені і вибір відповідного хостингу
 7. наповнення контентом

Ось ті 7 основних пунктів, яких я вам рекомендую дотримуватися при створенні свого ресурсу. Не лякайтеся, насправді не все так складно, як здається на перший погляд! Давайте розбиратися по порядку!

Що ж таке блог? Це, по суті той же сайт, основна відмінність якого в тому, що його постійно веде (оновлює) одна людина. Це, як особистий щоденник або його ще можна назвати журнал за інтересами. У ньому автор висловлює свої думки і ділиться інформацією з іншими людьми, яких цікавить дана тема, таких людей ще називають цільовою аудиторією, тобто постійні читачі. Я думаю це зрозуміло! Ну що ж, приступимо!

1. Вибір теми блогу

Перше, що встає у початківця блогера на шляху - вибір ніші (теми для блогу)! Раджу вам поставитися до вибору теми дуже серйозно. Це можна сказати найважливіша складова на початковому етапі! Перш ніж вибрати тему, задайте собі таке питання: - «Що я вмію робити краще за інших? Чим я можу зацікавити своїх читачів? Чому вони навчаться, читаючи мої статті? »І після того як ви зможете відповісти на ці питання, обирайте тему.

Ви повинні, перш за все, бути експертом в тій темі, про яку буде ваш ресурс! Гарненько подумайте, про що вам буде цікаво писати статті? Ви повинні бути краще за інших і тоді людям буде цікаво вас читати! Якщо все-таки ви нічим не відрізняєтеся від інших, і вам не спадає на думку жодна з тим, то я вам раджу вивчити досконально ту тематику, до якої у вас найбільше лежить інтерес, а потім вже заводити свій блог!

Якщо все-таки ви нічим не відрізняєтеся від інших, і вам не спадає на думку жодна з тим, то я вам раджу вивчити досконально ту тематику, до якої у вас найбільше лежить інтерес, а потім вже заводити свій блог

Деякі новачки розмірковують так - я розбираюся в тому, як вишивати хрестиком, але з такою тематикою заробити неможливо! Маячня! Насправді у будь-який теми знайдеться свій читач. Якщо статті будуть унікальними і написаними для людей, повірте, вас будуть читати! Відкрию вам один секрет - немає таких тем, які не приносили б прибуток. Просто одні теми більш, а інші менш прибуткові. Не женіться на початковому етапі за грошима, викиньте слово гроші з голови! Поки ваш сайт не будуть відвідувати як мінімум 200-300 відвідувачів на добу, ні про яке заробіток не може бути й мови! Запам'ятайте це!

Запам'ятайте це

Більшість новачків, звичайно ж, проігнорують мої слова, і виберуть тему, наприклад, про бізнес в інтернеті! - «Ну і що, що вона мені незнайома, зате вона прибуткова,» - скажете ви! Все, вважайте ви даремно витратили час і сили. Через місяць, інший, ви закинути свій ресурс через брак знань і великої конкуренції!

Запам'ятайте ще одну річ - чим прибутковіше ніша - тим більше в ній конкуренція! Не треба писати про те, чого ви не знаєте, вас просто засміють, і у вас ніколи не буде своєї цільової аудиторії. Адже коли ви читаєте статтю про спорт, а вам в ній пишуть, як закочувати банки з огірками, ви відразу подумаєте, що за нісенітниця несе автор? Він, що з глузду з'їхав?

Ще один важливий момент. Якщо ви завели свій блог з метою в подальшому на ньому заробляти, то не потрібно писати про все. Більшість людей читають статті автора, тому що їм цікава якась тематика, на блогах про все у вас не буде постійних читачів і природно доходу теж. Це я думаю, усвідомили, йдемо далі.

2. Складання семантичного ядра

З темою для блогу визначилися! Тепер ще один дуже важливий момент. необхідно скласти семантичне ядро . Що це таке, запитаєте ви? Семантичне ядро ​​- це добірка ключових слів для вашого сайту! Тут я докладно зупинятися не буду, це ще одна дуже серйозна і велика тема, і я вам рекомендую дуже уважно вивчити її.

3. Створення логотипу

До створення логотипу теж слід поставитися серйозно! Логотип - це ваш бренд в мережі, до якої веде дізнаватимуться ваші читачі. Чим привабливіший і запам'ятовується у вас логотип, тим більше число людей вас запам'ятають і прийдуть на ваш ресурс знову.

Логотип можна створити самому або замовити у веб-майстрів. Зрозуміло, що на початковому етапі не хочеться ні кому платити, тому раджу вам скористатися спеціальними програмами для створення логотипів, а вже пізніше можна буде зробити логотип на замовлення. Зараз в інтернеті безліч програм, за допомогою яких можна зробити логотип, тому ви без особливих зусиль зможете їх знайти.

4. Дизайн і шаблон майбутнього блогу

Перш, ніж приступати до створення блогу, вам також необхідно добре продумати дизайн і зверстати (побудувати) шаблон для майбутнього сайту. Якщо ви нічого не розумієте в веб-дизайні і верстці сайтів, то ви так само можете скачати в інтернеті як платні шаблони з відповідним дизайном, так і безкоштовні! Так як 99% з вас на початковому етапі скористаються безкоштовними шаблонами, то дам вам ще один дуже слушну пораду. Перш ніж створювати сайт, вивчіть основи сайтобудування, тобто мови HTML і CSS.

Рекомендую вам вивчити базовий курс по HTML і CSS від Євгена Попова. Ці курси абсолютно безкоштовні і дуже повчальні, їх ви також можете знайти в інтернеті у вільному доступі! Не полінуйтеся, витратьте зайвий тиждень часу на вивчення. Повірте, ці знання допоможуть вам надалі скоротити багато часу і грошей!

5. Створення блогу

Для початку вам потрібно обзавестися необхідним софтом (програмами):

1. Зручніше для початку створити свій власний сайт на своєму комп'ютері, а після вже перенести його на платний хостинг. Для цього вам знадобиться локальний сервер, я використовував denwer, на мій погляд він більш зручний. Завантажити його можна абсолютно безкоштовно. Інструкцію з встановлення denwer ви також можете знайти в інтернеті. Нічого складного там немає.

2. Після цього вам знадобиться движок, на якому буде працювати ваш ресурс. Найпопулярнішим движком на сьогоднішній момент є wordpress. Вам також необхідно перейти ось і завантажити останню версію wordpress, теж абсолютно безкоштовно. Про встановлення та налаштування движка, ви так само можете знайти море інформації в інтернеті.

6. Реєстрація доменного імені і вибір відповідного хостингу

Ви, напевно не раз вбивали в адресному рядку браузера який-небудь електронну адресу для переходу на сайт, чи не так? Так ось, ця адреса і є доменне ім'я сайту! Це ваше друге ім'я в мережі інтернет! І вам необхідно придумати своє доменне ім'я, за яким вас будуть знаходити ваші читачі при введенні його в рядок браузера.

Для цього вам необхідно зареєструвати доменне ім'я на ресурсах, що надають дану послугу! Зараз їх в інтернеті безліч, також відразу ж обмовлюся, що доменне ім'я платне! На деяких ресурсах доменні імена коштують від 300 рублів / в рік і вище, а є провайдери, які надають цю послугу значно дешевше. Ось один з них Тут ви можете підібрати і зареєструвати доменне ім'я з зоною «ru» всього за 99 рублів / в рік.

Ще один момент. Чим простіше доменне ім'я, тим краще його запам'ятає читач і тим більша ймовірність, що він зможе з легкістю знову вас знайти. Чи не придумуйте складні доменні імена, спробуйте підібрати ім'я з меншою кількістю букв і легко запам'ятовується. Відразу скажу, на це у вас піде чимало часу, так як самі «вершки» доменних імен вже зайняті, але в майбутньому домен виправдає себе.

Далі, що вам необхідно буде зробити - це підібрати підходящий хостинг! Хостинг - це таке невеличке містечко в інтернеті, на якому буде розташований ваш ресурс! Хостинг буває як платним, так і безкоштовним. АЛЕ ... якщо ви вирішили зайнятися блоговеденія всерйоз, то я вам раджу тільки платний хостинг! Чому запитаєте ви?

Та тому що, якщо ваш сайт розміщений на безкоштовному хостингу, власник цього хостингу може вас змусити (а буває і без попередження) розміщувати на ньому будь-яку інформацію або рекламу для особистої вигоди, що відлякає всіх ваших читачів. Так само в будь-який час він може його просто прикрити і вся інформація, що зберігається на ньому, може бути втрачена! Відповідно всі ваші труди накриються мідним тазом! Тому не шкодуйте грошей і розміщуйте свої сайти, тільки на платних і надійних хостингах!

Я використовую хостинг від Макхоста . Чому мій вибір припав на нього? Я ознайомився з відгуками на різних форумах про хостингах і прийшов до висновку, що хостинг Макхост - це найдостойніший варіант при виборі ціна / якість, причому у нього сама щедра, на мій погляд, Партнерська програма . Про це хостингу я написав докладний пост: « Який хостинг краще вибрати », Раджу вам його почитати, що б всі сумніви розсіялися раз і назавжди!

7. Наповнення блогу контентом

А тепер залишається найголовніше - наповнення ресурсу унікальним контентом (статтями). На сьогоднішній день - це найважливіший пункт з усіх вище перерахованих! Тут на перший погляд у багатьох початківців блогерів може виникнути ступор при написанні постів . А як писати щось статті? Я ж ніколи нічого не писав і поняття не маю, як це робиться! - Це перші думки, які у вас можуть крутитися в голові, перш ніж справа дійде до написання першої статті! Насправді статті писати не так вже й складно.

Не треба писати якісь незрозумілі речі, пишіть все послідовно, один по одному і своїми словами, так буде навіть цікавіше! Чим простіше написана стаття - тим простіше вона сприймається читачем! І запам'ятайте ще одну дуже важливу складову! Чим повніший і зрозумілу відповідь на своє питання отримає читач при читанні вашої статті, тим більше він вам буде вдячний і вдячний. Надалі це суттєво вплине на розвиток і просування вашого ресурсу!

Ще один ДУЖЕ важливий момент - всі статті, опубліковані на блозі, повинні бути вашими! Я виділив слово «ДУЖЕ» великими літерами, тому що це найважливіше при написання постів! Ні в якому разі не копіюйте статті з інших блогів, так ви спустіться в очах своїх читачів і пошукових систем! А втрата цільової аудиторії - це крах для блогу! Самі подумайте, якщо вас ніхто не буде читати, то для кого ви все це робите? Можете сміливо забути про заробіток на блозі!

Буває таке, що людина пише цікаві статті на протязі якогось часу, а потім у нього настає ступор і він не знає про що ще написати. Не лякайтеся, таке може трапитися з різних обставин. Зберіться з думками, подивіться, про що пишуть на сайтах схожої тематики і вам відразу прийдуть нові ідеї в голову. Подивіться, які питання задають люди на форумах, може бути ви можете їм допомогти з відповіддю? На крайній випадок можете прикупити кілька статей на біржах статей.

Я думаю, основну думку ви вловили? Чим більше унікальних статей опубліковано на вашому блозі, тим більше це сприяє його подальшому розвитку і просуванню. Запам'ятайте ще одну дуже важливу річ. Контент - це сила, а унікальний контент - це велика сила!

Ось ті основні кроки, які вам необхідно зробити на початковому етапі створення блогу! Тепер і ви знаєте, як створити блог в інтернеті!

А що далі запитаєте ви? А далі вам належить просувати і розкручувати ваш блог в мережі найрізноманітнішими способами! Про це я буду писати в подальшому окремі пости на своєму блозі. , Що б не пропустити все найцікавіше! На цьому у мене на сьогодні все. Всім до зустрічі! До скорої зустрічі!

Як вам стаття? Може бути я, щось пропустив? Чекаю на ваші коментарі!

З повагою, Микола Коротков

Ви напевно не раз чули про блозі і про те, що за допомогою нього можна непогано заробляти?
Але перш, ніж ми почнемо, гарненько подумайте, для яких цілей він вам потрібен?
Що ж таке блог?
Перш ніж вибрати тему, задайте собі таке питання: - «Що я вмію робити краще за інших?
Чим я можу зацікавити своїх читачів?
Чому вони навчаться, читаючи мої статті?
Гарненько подумайте, про що вам буде цікаво писати статті?
Адже коли ви читаєте статтю про спорт, а вам в ній пишуть, як закочувати банки з огірками, ви відразу подумаєте, що за нісенітниця несе автор?
Він, що з глузду з'їхав?
Що це таке, запитаєте ви?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача