Статьи

Як створити безкоштовний відео-блог (або «Vlog»)

  1. Що для цього потрібно:
  2. Знайдіть веб-хостингу для свого відео-блогу.
  3. Назвіть свій відео-блог
  4. Підготуйте деякий контент
  5. Продвигайте свій відео-блог

Відео-блог або vlog - це колекція відеороликів - ваших власних або обраних вами - розміщених на веб-сайті.

Відео-блог або vlog - це колекція відеороликів - ваших власних або обраних вами - розміщених на веб-сайті

Легко створити безкоштовний відео-блог, і це відмінний спосіб охопити аудиторію і показати свою роботу. З відеокамерою, програмним забезпеченням для редагування (є багато безкоштовних відеоредакторів) і підключенням до Інтернету ви вже на шляху до створення успішного відео-блогу!

Що для цього потрібно:

По-перше, вам знадобиться причина або тема для вашого відео-блогу. Відео-блоги можуть мати безліч різних додатків і можуть бути створені з різних особистих і професійних причин.

Знайдіть веб-хостингу для свого відео-блогу.

Існує безліч безкоштовних веб-сервісів, які будуть розміщувати ваш відео-блог і спростити процес реєстрації.

Зазвичай я рекомендую YouTube або Vimeo для розміщення відео. Потім ви можете використовувати сторінку каналу на відео-сайті в якості свого vlog. Ви можете створити окремий сайт блогу - через wordpress або іншу послугу - для вбудовування ваших відео.

Читайте також: Поради по розкрутці каналу youtube

Назвіть свій відео-блог

Зміст важливіше, ніж ім'я, але наявність запам'ятовується, але легко запам'ятовується назви може залучити більше глядачів і повернути їх назад.

Підготуйте деякий контент

Ймовірно, ви, ймовірно, зможете отримати великий інтерес від своєї аудиторії, але якщо ви не додасте новий контент регулярно, люди втратять інтерес і перестануть перевірятися. Отже, перш ніж ви почнете жити в своєму відео-блозі, переконайтеся, що Ви маєте достатньо контенту, щоб він тривав деякий час.

  • Опублікуйте свої відео. Тепер ви можете завантажувати свої відео в Інтернет і публікувати їх в своєму відео-блозі. Ви можете поліпшити видимість ваших відео, додавши хороші заголовки, теги і опис.
  • Займатися відео. Video curation - це найпростіший спосіб зібрати відмінний відео-блог. Все, що вам потрібно зробити, це знайти відеоролики, які створювали інші люди. Також будуть цікаві вашій аудиторії, і розмістити їх в своєму vlog.

Продвигайте свій відео-блог

Щоб отримати аудиторію для свого vlog, вам потрібно повідомити світу, що він існує! Ви можете зробити це через сайти агрегації блогу, оптимізацію пошукової системи і хорошу старомодну саморекламу.

Відправку електронної пошти всім вашим контактам.

Робіть гроші зі свого відео-блогу. Залежно від контента і того місця, де ви хочете розмістити свій відео-блог, ви можете заробляти гроші на своїх відео.

Читайте також: ТОП-3 переваги покупки прямої реклами на YouTube-каналі

Так тримати! Щоб мати успішний відео-блог, вам потрібно постійно створювати і оновлювати свій контент. Якщо ви створюєте відеоролики по темі, яку ви любите, збереження актуального відео-блогу має бути радістю, а не важкою роботою.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача