Статьи

Як створити безкоштовний відео-блог (або «Vlog»)

  1. Що для цього потрібно:
  2. Знайдіть веб-хостингу для свого відео-блогу.
  3. Назвіть свій відео-блог
  4. Підготуйте деякий контент
  5. Продвигайте свій відео-блог

Відео-блог або vlog - це колекція відеороликів - ваших власних або обраних вами - розміщених на веб-сайті.

Відео-блог або vlog - це колекція відеороликів - ваших власних або обраних вами - розміщених на веб-сайті

Легко створити безкоштовний відео-блог, і це відмінний спосіб охопити аудиторію і показати свою роботу. З відеокамерою, програмним забезпеченням для редагування (є багато безкоштовних відеоредакторів) і підключенням до Інтернету ви вже на шляху до створення успішного відео-блогу!

Що для цього потрібно:

По-перше, вам знадобиться причина або тема для вашого відео-блогу. Відео-блоги можуть мати безліч різних додатків і можуть бути створені з різних особистих і професійних причин.

Знайдіть веб-хостингу для свого відео-блогу.

Існує безліч безкоштовних веб-сервісів, які будуть розміщувати ваш відео-блог і спростити процес реєстрації.

Зазвичай я рекомендую YouTube або Vimeo для розміщення відео. Потім ви можете використовувати сторінку каналу на відео-сайті в якості свого vlog. Ви можете створити окремий сайт блогу - через wordpress або іншу послугу - для вбудовування ваших відео.

Читайте також: Поради по розкрутці каналу youtube

Назвіть свій відео-блог

Зміст важливіше, ніж ім'я, але наявність запам'ятовується, але легко запам'ятовується назви може залучити більше глядачів і повернути їх назад.

Підготуйте деякий контент

Ймовірно, ви, ймовірно, зможете отримати великий інтерес від своєї аудиторії, але якщо ви не додасте новий контент регулярно, люди втратять інтерес і перестануть перевірятися. Отже, перш ніж ви почнете жити в своєму відео-блозі, переконайтеся, що Ви маєте достатньо контенту, щоб він тривав деякий час.

  • Опублікуйте свої відео. Тепер ви можете завантажувати свої відео в Інтернет і публікувати їх в своєму відео-блозі. Ви можете поліпшити видимість ваших відео, додавши хороші заголовки, теги і опис.
  • Займатися відео. Video curation - це найпростіший спосіб зібрати відмінний відео-блог. Все, що вам потрібно зробити, це знайти відеоролики, які створювали інші люди. Також будуть цікаві вашій аудиторії, і розмістити їх в своєму vlog.

Продвигайте свій відео-блог

Щоб отримати аудиторію для свого vlog, вам потрібно повідомити світу, що він існує! Ви можете зробити це через сайти агрегації блогу, оптимізацію пошукової системи і хорошу старомодну саморекламу.

Відправку електронної пошти всім вашим контактам.

Робіть гроші зі свого відео-блогу. Залежно від контента і того місця, де ви хочете розмістити свій відео-блог, ви можете заробляти гроші на своїх відео.

Читайте також: ТОП-3 переваги покупки прямої реклами на YouTube-каналі

Так тримати! Щоб мати успішний відео-блог, вам потрібно постійно створювати і оновлювати свій контент. Якщо ви створюєте відеоролики по темі, яку ви любите, збереження актуального відео-блогу має бути радістю, а не важкою роботою.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.