Статьи

»Як створити автонаполняемий блог

  1. Крок 1. Створення автоблог.
  2. Крок 2. Підбираємо доменне ім'я.
  3. Наступний крок - вибираємо шаблон для блогу.
  4. Наступний крок - монетизація автоблог.

Більшість онлайн-бізнесменів вважають, що можна заробляти на контекстній рекламі, наприклад, з AdSense, абсолютно нічого не роблячи. Варто створити для цього автоблог, який буде заробляти вам реальні гроші регулярно. Потрібно налаштувати все технічно правильно, і блог можна запускати, додавши на нього різні варіанти рекламних блоків.

Деякі онлайн-бізнесмени створюють сітку автоблог і заробляють в день по $ 2- $ 3 на рекламі з одного автоблог, тобто, маючи 25-30 автоблог за різними тематиками, можна заробляти до $ 100 в день на автопілоті.

Поступово можна збільшувати дохід, додаючи все нові рекламні блоки від інших рекламодавців. Якщо вам терміново потрібна певна сума, то ви можете продати свій автоблог на біржа сайтів і доменів і отримати дохід. Звичайно, якщо ви зможете показати дохід в сумі $ 10- $ 50 в місяць з AdSense, то ваш сайт ви продасте далеко за $ 1000.

Крок 1. Створення автоблог.

Є такий движок wordpress, на якому створюється основна маса блогів (звичайно, і автоблог). Розглянемо приклад, як можна створити автоблог на wordpress. Для цього не потрібно бути першокласним програмістом, вистачить елементарних знань. Встановлювати движок wordpress і проводити всі необхідні настройки може навчитися кожен за короткий період часу. Якщо ви вже освоїли всі премудрості роботи з wordpress, то можна не тільки заробляти на автоблог, але і вчити інших, як працювати на wordpress, встановлювати плагіни, змінювати шаблони, заробляти на консультуванні.

Крок 2. Підбираємо доменне ім'я.

Підібрати доменне ім'я для автоблог дуже важливо. Спочатку вибираєте нишевой домен. Якщо тема автоблог «Знаменитості», то вибираєте по типу celebrities.com (або що-небудь цьому співзвучне), щоб у будь-якого користувача на слуху було постійно дане слово. Хостинг, де ви будете зберігати всі файли, підбираєте не сильно дорогий. Найкраще використовувати сервіс Хостенко , Так як у них домен і хостинг йдуть разом рука об руку. хоча більшість хостинг компаній надають безкоштовний домен (як правило на 1 рік) при замовленні будь-якого тарифного плану Веб хостингу.
на RU-CENTER.
Реєстрація доменів та хостинг на www.nic.ru.
є спеціальна функція по підбору доменних імен.
Підібрати доменне ім'я для автоблог дуже важливо

Якщо ім'я вже зайнято (taken), то спробуйте варіювати різні комбінації букв, щоб за змістом підходило ідеально. Відповідне доменне ім'я дорогого коштує. Якщо потім автоблог почне приносити прибуток, нехай навіть малу, то його можна буде продати на Telderi або на англомовному аналогу flippa.com і заробити миттєво.
Тепер прийшов час встановити на ваш сервер движок wordpress. Для початку треба завантажити сам wordpress з офіційного сайту (wordpress.org).

Наступний крок - це завантаження wordpress на сервер. Вам не потрібно створювати бази даних в one.com. Ця перевага даного сервісу. Просто міняємо настройки, завантажуємо wordpress. Використовуємо для завантаження всіх файлів програму Total Commander, так як вона дозволяє завантажувати файли швидше, ніж будь-який інший софт.
Розглянемо докладно, як все влаштовано. У російськомовній версії все розташовано абсолютно так само, як в англомовній. Для початку ми повинні отримати від one.com пароль по e-mail. Зазвичай це восьмизначний буквений набір. На вашому диску є розпаковані файли, які ви завантажили з офіційного web-сайту в самому початку. Тепер ви повинні налаштувати відповідні файли. Натискаємо F4, щоб відредагувати файли.

Нам будуть показані файли в txt форматі. Міняємо налаштування, вносимо password і своє ім'я бази даних. Зберігаємо файли. Тепер всі файли готові для перенесення на сервер. Йдемо в меню Net і натискаємо FTP. З'являється нове вікно, в якому ви збоку натискаєте New Connection, заповнюєте всі налаштування і натискаєте кнопку OK. Треба зауважити, що в поле «password» необхідно вводити пароль для входу в admin-панель one.com, так як вони ідентичні. Даний пароль підходить і для FTP аккаунта.
Тепер необхідно перенести всі файли на сервер. Маркуємо всі файли і натискаємо F5. Перенесення на сервер почався. Після перенесення всіх файлів у вас попросять ваш e-mail і password. Дуже уважно вводите свій e-mail і пароль, так як дуже важливо, щоб тут ви не зробили жодної помилки, нічого не наплутали. Тепер у вас движок на сервер встановлений, і ви можете почати налаштовувати блог. Варто прочитати інструкцію по установці движка на офіційному сайті tinyurl.com. Там розповідається, як встановити cms движки на сервер за п'ять хвилин.

Наступний крок - вибираємо шаблон для блогу.

На самому офіційному сайті є маса тим, які ви можете вибрати абсолютно безкоштовно. Краще не вибирати чудернацькі шаблони, так як вам треба заробляти на рекламі, а реклама повинна плавно вписуватися в шаблон. Найкраще вибирати непомітний шаблон з простими налаштуваннями, коли збоку і під заголовком є ​​рекламний блок AdSense (або інший рекламний блок), щоб максимально примусити користувача сайту клікнути на рекламному блоці і отримати свої комісійні. Найкраще рішення - це один раз витратитися і купити преміум шаблон на themeforest або у веб розробників преміум тим для вордпрес.
Далі встановлюємо шаблон на wordpress. Натискаємо Appearance - Themes - Install Themes. Після цього можна трохи налаштувати шаблон на ваш розсуд і встановити плагіни для роботи з автоблог. Програмний модуль WP Robot потрібно встановити обов'язково, так як за допомогою нього ми автоматизуємо роботу автоблог. Цей плагін є потужним інструментом, який дозволяє керувати автоматично багатьма функціями блогу і постити контент на автопілоті. Безкоштовні відео уроки допоможуть вам налаштувати wp robot.
Розберемо далі в деталях, як можна це зробити. Звичайно, ви можете придбати плагін на офіційному сайті, але є версія, яка «ходить» в мережі. Ви можете її знайти і завантажити в адмін панель. Після встановлення плагіну з'являється в самому низу панель WP Robot.

Ви можете створити свою першу кампанію, натиснувши Create campaign. Для постинга новин з інших сайтів ми створюємо RSS кампанію і додаємо RSS-фіди з новинних стрічок. Щоб автоблог автоматично витягував всі новини про знаменитостей, беріть, наприклад, фід «Все про Періс Хілтон». Можна додати величезну кількість фідів, щоб отримувати безліч новинних додавань в свій автоблог на автоматі.

Наступне налаштування - Post every hour, за допомогою якої можна постити кожну годину, якщо ви хочете, щоб новина показувалася щогодини. Коли все налаштовано, то натискаєте кнопку Campaign Update. Таким чином, наш автоблог створений. Ви побачите, що кожну годину в нього буде додаватися одна новина.

Наступний крок - монетизація автоблог.

Рекламні блоки AdSense - найкращий і простий спосіб монетизувати автоблог. Якщо є діючий акаунт на Адсенс, то можна відразу вибрати рекламні блоки і пропорційно помістити їх в потрібні місця, щоб вони автоматично з'являлися в кожному пості. Робіть так, щоб в одному пості не було більше трьох рекламних блоків. В адмін-панелі йдемо на Widgets - Text і переносимо на панель віджетів направо. Однак, якщо ви новачок, то є маса плагінів від wordpress, які дозволяють просто і швидко налаштувати рекламні блоки AdSense на вашому автоблог. Вам залишається лише завантажити необхідний плагін і почати роботу з ним. За допомогою даних плагінів можна вказувати, де повинні з'являтися блоки на сайті, навіть робити блоки з закругленими краями. Якщо ви хочете просувати інфопродукти або товари за допомогою CPA мереж ( Clickbank , admitad Росія ) Або продукти компанії Amazon, то дані плагіни також дозволяють налаштувати всю роботу автоматично, додавати пости про продукти Clickbank автоматом. Таким чином, ви зможете навіть не заглядати в інтернет, а ваш автоблог буде розкручувати практично себе сам.

Іноді трапляється, що ваш акаунт в Адсенс банять або блокують, але є багато інших сервісів, схожих по функціоналу на Адсенс. Ви можете скористатися їх послугами і монетизувати проект іншими рекламними блоками. Компанія Медіанет - альтернатива, яка дозволяє навіть отримувати найбільший дохід, ніж реклама від Адсенс.

Вищевикладена інформація однозначно допоможе вам створити перший веб-блог, почати заробляти на ньому, збільшуючи доходи від мобільної реклами. Саме, мабуть, найважливіше - постійно вивчати нові можливості, які з'являються по темі «autoblogging», щоб завжди мати успіх і безперервно збільшувати свої ресурси.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача